Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SlashRevenge

Assassin's Creed II - Lagowanie

Polecane posty

Podaj konfigurację komputera (łącznie z marką i modelem zasilacza), wyłącz wszelkie programy typu GG czy Skype, wyłącz np. przeglądarkę internetową i zbędne procesy w menadżerze zadań.

Spróbuj też zainstalować nowsze sterowniki do karty graficznej i sprawdź, czy komputer się nie przegrzewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda trochę tak, że możesz mieć za słabą kartę graficzną lub procesor. Mam zbliżony problem - gra, która chodziła płynnie, zaczęła ni z tego, ni z owego lagować. Karta to GF 130M 512 MB.

Albo po prostu nowsze sterowniki nVidii są źle napisane. Lub kolejne patche Ubisoftu coś spaprały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khym. Grałam w AC2 na Viście Home Premium (zjadała ok. 1,3 GB z 3 GB RAM) i działała o niebo lepiej, niż na (jakoby) mniej pamięciożernym i lepiej zoptymalizowanym Win7. Z tym, że było to około 3 wersje sterowników wcześniej. Zresztą nowsze stery nVidii potrafiły się niefajnie sypać (sterownik przestał działać, ale odzyskał sprawność). W sumie ciężko stwierdzić, co jest na rzeczy, czy to za słaby sprzęt, czy patche Ubi, czy sterowniki do kart graficznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...