Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exploder1531

Java - Pierwszy program

Polecane posty

Otóż, nauczyłem się podstaw języka Java, ale nie wiem od czego zacząć tworzenie pierwszego programu. Szukając w internecie większość pozycji jest poświęcona temu, jak zrobić "Hello world", a ja szukam czegoś bardziej zaawansowanego. Czy możecie coś polecić? (Najlepiej coś darmowego w internecie, jeżeli to nie wchodzi w grę, najlepiej aby było jak najtaniej.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator już zrobiłem, rozchodziło mi się o jakiś bardziej zaawansowany program, który mógłbym wysłać znajomym jak go skończę, a nie o program który napiszę np w Eclipse, przetestuję, coś pozmieniam i zacznę robić jakiś inny.

Przed nawiasem pytałem się o kurs/książkę do nauki javy, a w nawiasie prosiłem, aby był darmowy w przypadku kursu internetowego lub tani w przypadku jeżeli by to była książka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja plecam książkę, z której sam korzystałem i korzystam nadal: http://allegro.pl/java-podstawy-wydanie-viii-i2543662468.html

Na allegro jak widać można ją dorwać dość tanio, jeśli się trochę poszuka. Wiele osób uważa że jest ona dużo lepsza od Thinking in Java (podobno w "Thinkingu" jest strasznie dużo wodolejstwa, choć sam nie czytałem). Nie polecam jednak tej książki komuś kto nie miał jeszcze do czynienia z programowaniem. Jeśli jednak wiesz już o jakimś (nawet innym) języku i masz jakieś podstawy to śmiało kupuj tą pozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...