Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fddsfwfa11

Call of Duty: Modern warfare 2 - Haker!

Polecane posty

Witam,

Miałem długą przerwę (z pół roku) od mw2. Dziś chciałem wrócić i znowu pograć. Znalazło mi jakiś serwer dołączyłem do gry i patrze a tu jakiś licznik rośnie od 0 do 100. Myślę no dobra może to taki tryb aż tu nagle wywala mnie z gry z napisem (że dla mojego bezpieczeństwa wyrzucono mnie z gryz powodu hacków czy jakoś tak). Wszystko co było do odblokowania odznaki obrazki itp. odblokowało się! Nie wiem czy da się coś z tym zrobić;( Chciałbym sam odblokować te odznaki a tu przez jakiegoś cholernego hacka wszystko poszło się j.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to cos pomoze, ale pisz do supportu IW. Nie wiem czy jeszcze pomagaja, ale kiedys na oficjalnym forum MW2 czytalem, ze pare osob mialo identyczna sytuacje jak Ty, skontaktowali sie z pomoca i zrobiono im rollbacka. Tylko sie nie pomyl i nie pisz do supportu Steam, bo akurat oni nie beda w stanie Ci pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to należy się zajerestrować na stronie Acti i tam pisać? Bo strona IW z powodu rekrutacji jest niedostępna. Sam miałem problem ze shackowanym serwerem na skutek czego lvl podskoczył do 70 (chyba z 47) i odblokowało mi camo do wszystkich broni, emblematy i tytuły oraz pozaliczało dosłownie wszystkie wyzwania (!) Czytałem, że jest możliwość cofnięcia się do tego momentu zanim te nie chciane zmiany zaszły w naszym profilu, ale do tego trzeba mieć kopię starego profilu, to wtedy idzie to jakoś podmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tej stronie wszedłem w support i zarejestrowałem się ale tam za nic nie ma żadnej opcji żeby do nich napisać. Dodałem do profilu grę jak pisali kliknąłem support i wyskakują mi jakieś pytania i odpowiedzi ale ja nie mogę nigdzie nic napisać;(

Jest tylko ikonka (ask question to search), ale ja nie chce szukać bo tam i tak nic nie ma ja chce napisać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...