Skocz do zawartości

Battlefield 3 - missing dll dxgi.dll ?


kalafiorro

Polecane posty

Więc tak , po instalacji i aktualizacji BF3 wyskakuje mi taki komunikat : Nieprawidłowa licencja = Kod przyczyny = Missing DLL:dxgi.dll Function : CreateDXGIFactory1.

Posiadam Viste 32bity Service Pack 2 z potrzebną aktualizacją , dodatkowo instalowałem nowego DX'a z folderu gdzie mam gre . DLL o którym mowa w temacie znajduje się w folderze System32 . Na Win7 grałem bez problemu jednakże płyta została zniszczona (dość feralnie) dlatego posiadam Viste od kumpla .

Core 2 Duo E4400 2.2GHz

2GB RAM'u

Radeon 4350 512MB

Vista 32bit Home Premium

Wcześniej grałem spokojnie na mapach do 32 graczy .

Pomogło zainstalowanie pakietu aktualizacji KB971512 . Do zamknięcia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam,

posiadam identyczny problem co kolega kalafiorro. Z tą różnicą, że pakiet aktualizaji wspomniany wyżej przy próbi instalacji nie kończy jej a wyskakuje komunikat: Aktualizacja nie ma związku z tą wersją windowska, dokładnie nie pamiętam jak to brzmi, ale coś w tym stylu. To dziwne, ponieważ posiadam Windowsa Viste 64bit. Próbowałem już różnych metod: aktualizacja DirectX, aktualizacja sterownika karty graficznej, reinstall gry, odpalanie z administratora, naprawa plików poprzez Origin. Nic nie działa nadal wyskakuje mi ten sam komunikat.

Specyfikacja komputera:

Core Quad 2,5 GHz

4GB RAM

GeForce GTX 550 Ti

Plyta P5E

Pomocy !! icon_frown.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja nie ma związku z tą wersją windowska, dokładnie nie pamiętam jak to brzmi, ale coś w tym stylu. To dziwne, ponieważ posiadam Windowsa Viste 64bit

Tu leży pies pogrzebany, bo systemy 32- i 64-bitowe wymagają różnych update'ów. Nawet, jeśli masz identyczne wydanie (Vista Home Premium), to i tak musisz szukać patcha dla wersji 64-bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/confirmation.aspx?id=4390 z tego adresu ściągnąłem przed chwilą tę aktualizację i nic. Ten sam komunikat wyskakuje. Aktualizacja nie ma związku z tą wersją systemu. A Origina reinstalowałem przed chwilą bez ruszania gry i też nic nie pomogło. I jak tu być cierpliwym...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowna instalacja systemu nie wchodzi w grę, ponieważ ostatnio to zrobiłem. Właśnie od tego czasu nie mogę uruchomić BF 3. Natomiast nie sądze, żeby to miało związek z SP2, ponieważ wcześniej śmigało jak szalone. Windowsa 7 nie kupie, reinstal sterów grafiki można spróbować i ofc reinstal gry + origin też. Co mi innego pozostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...