Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JohnBelushi

Jaki internet do telefonu?

Polecane posty

możliwość włączenia pobierania w nocy

Tzn o co dokładnie chodzi? O darmowe pobieranie w godzinach nocnych, czy co? Jeśli tak, to nie wiem, czy którykolwiek operator w ofercie na kartę ma taką opcję, a przynajmniej ja się z takim czymś nie spotkałem.

Ja w swoim smartfonie korzystam od wielu lat z internetu w plusie na kartę. Aktualnie najlepszym wyborem w tej sieci są pakiety non stop, ja mam włączony pakiet 500MB (to jest maksimum) za 15 zł. Odnawia się sam co miesiąc, przed końcem okresu rozliczeniowego przychodzi SMS powiadamiający o tym, że pakiet zostanie przedłużony i pobrana będzie opłata. Po wykorzystaniu całego transferu nie są naliczane opłaty, tylko internet zwalnia, tak, jak tego oczekujesz.

Nie wiem tylko, czy te 500MB Ci wystarczy. Ja korzystam przeważnie z opery mini, czasem też z aplikacji youtube oraz updatu pogody, mam telefon z WM, który sam z siebie nie łączy się z netem i nie pobiera tysiąca aktualizacji dziennie, więc mi wystarcza. Jednak jeśli masz jakiegoś smartfona z Androidem, któremu ciągle potrzebny jest internet i używasz bardziej zaawansowanej przeglądarki, to będzie za mało 500MB na miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, chodzi właśnie o darmowe pobieranie nocne :P

plusa miałem tego 500mb i po tygodniu mi wyłączyli neta :/

Więc co plusa brać? Teraz mam neta z Heyah i po zwolnieniu Plus był szybszy, więc bym się przesiadł.

Ale martwi mnie ten tydzień, a potem się wyłącza :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Play?

W POnK za 10 zł na miesięc "Nocny Transfer" (tylko 1 Mb/s), zakładając wykorzystanie tej usługi na poziomie 25% (np. 25% czasu - pełna prędkość...), to, wg moich obliczeń, wyjdzie ~3,4 zł za 10GB, poprawcie mnie jeśli, źle liczę wink_prosty.gif . Przy 20 zł na miesięc ("Wyższa Prędkość") koszty się podwajają, a ilość danych wzrasta czterokrotnie, oczywiście przy niezmienionym czasie korzystania. Szkopuł w tym, że dla sześćdziesięciodniowej ważności konta trzeba poświęcić 50 zł.

Na dzień polecam PNK LT w połączeniu z migracjami do Fresha, a krążą plotki, że nie tylko, daje to nam kilka* MB za darmo.

*Sytuacja jest dynamiczna, kiedyś to było 114 MB, a teraz podobno 200 MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POnK właśnie 25 zł na miesięc, a właściwie 50 zł na dwa. Szybki transfer nocny i zostaje 10 zł na koncie (np. 34 minuty rozmów).

Teoretycznie, moje obliczenia, więc może niech ktoś lepiej sprawdzi wink_prosty.gif , dla 1 Mb/s prawie 4 GB (dla pełnej prędkości w pełnym czasie oczywiście).

A w PnK LT otrzymujemy megabajty za podwójną migrację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pomogę, bo moja koncepcja zakładała dwie taryfy. Na noc na doładowania w Play Online na Kartę i na dzień na migracje w Play na Kartę Lubię To. Pierwsza to relatywnie duża ilość danych w nocy, a druga to megabajty + lejek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę Play Online na Kartę Autor rozumie, a w PnK LT jest kilka megabajtów na start (po każdej migracji "do") + darmowy lejek 32 kb/s zawsze, gdy mamy ważne wychodzące, które przedłuża się przez podwójną migrację. Może Autor poświęci 5 zł na dokształcenie się w tym zakresie, bo to interesująca oferta wink_prosty.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...