Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Łuki

Instinct

Polecane posty

Tu nie ma nic do pomagania, musisz wpakować w to działko z 20 naboi z HK i powinno eksplodować. Wystarczy wychylić się z zza rogu, zaczekać aż się wysunie i naparzać! :D Przynajmniej ja tak robiłem i pomagało. Chociaż nei wiem na jakim poziomie trudności grałeś, ja na normalu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem Białym do etapu ,,mroczny moduł mieszkalny" do drzwi w tunelu, które nie wiem jak otworzyć. Wiem że w jednym z mieszkań jest wajcha ale jak ją ruszam to nic nie daje. O co chodzi?? Czy jest to problem z grą, czy coś przeoczyłem??

sshot0001av1.th.jpg

sshot0002cl4.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo co oledzy, wyskakuje taki oto błąd:

http://i12.tinypic.com/625pv89.gif

Firmware przeinstalowałem, nic nie dało, akualizowałem DirectX, nic nie dało, próbowałem przekopiować, nic nie dało :/ Jutro jeszcze sprawdzę na innym kompie, ale gdy to też nic nie da??

Płytka do wymiany??

Sprawdziłem na innym kompie i sie ładnie zaistalowało, z grałem sobię instinca ale u mnie też nie chce się skopiować przez błąd danych crc :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chyba trochę pośpieszyłem z tym że gra u mnie działa :/ posta pisałem u koleżanki a u niej dobrze śmigało, jednak tu próbuje zkopiować i błąd danych crc :/ CDA! proszę zareagujcię w tej sprawie, i chociaż poudawajcie, że próbujecie coś zrobić :/

edit: jeżeli ktoś ma szybkie łącze to może niech postara się wgrać 3 pliki: data 2, data 3 i data 4*. wiem że zajmują ogromnie dużo, ale może przez noc komuś się uda...

*-przy tych plikach występuje błąd danych crc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smola93: Mi też gra nie chodziła - ciągle wyskakiwał mi błąd. Wysłałem maila do redakcji i poradzili mi żebym zainstalował nowe sterowniki. Jak masz kartę GeForce'a to weź zainstaluj sterowniki z poprzedniej płyty, i najnowszego DirectX.Mi pomogło!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... ciekawa rzecz, mam Pentium D 2,4 GF 7600 GS 512 Ramu i DDR2 1GB, i spokojnie u mnie śmiga na wysokich detalach, stery do karty standardowe. Ale może mam szczęście, bo jakoś nic z CD-Actiona nigdy mi sie nie buntowało na kompie (nawet starym),a np CD Projektu bywało.

Wobec dalszych narzekań pragnę oświadczeń, że:

1. Nie dostaję szczególnych egzemplarzy płytek,

2. Nie znam żadnego z redaktorów CD-actio ani włścicieli.

3. Nie wiem, czemu nie mam problemów z gramy z akszynka, moze dlatego, że nie prowadzę działąń eksperymentalnych na kompie i systemie (sam instalowałem), a moze dzięki kompowi który składał zaprzyjaźniony informatyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Instinct jest polska premierą, to wg mnie CDA jest tak jakby dystrybutorem tej gry, a w zwiazku z tym sa odpowiedzialni za pomoc techniczna. Byc moze sie myle, i jest to tylko moja opinia. CDA pomozcie Nam w naszych problemach zwiazanych z gra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam pewien problem - w pierwszej misji granej Białym ( Laboratorium chyba) znikly wszystkie sciany!!! probowalem zmieniac ustawienia ale nic to nie dalo... :/ wszystkie poprzednie poziomy chodzily bez zarzutu az do teraz... czy u was tez sie cos takiego zdarzylo?? HELP!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam pewien problem - w pierwszej misji granej Białym ( Laboratorium chyba) znikly wszystkie sciany!!! probowalem zmieniac ustawienia ale nic to nie dalo... wszystkie poprzednie poziomy chodzily bez zarzutu az do teraz... czy u was tez sie cos takiego zdarzylo?? HELP!!!

Gdzie w domu? Idx sie spytaj sąsiada czy ma twoje ściany, lol.

Ja bym na twoim miejscu nie przejmował sie brakimeścian (chociaż widac przeciwników)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie przejmował sie brakimeścian (chociaż widac przeciwników)

Z jednej strony masz racje , ale z drugiej strony nie widzisz czy jesteś zasłonięty czy nie :P. A wpadanie na niewidzialne ściany nie jest miłe.... .

Jeśli ktoś wie czym to może by spowodowane to prosze o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do replay/continue to ja poprostu w czasie filmiku nacisnalem skip jak mi sie zwiesilo i dzialalo :)

Jedyne co to na 2 poziomie podczas wczytywaniu save'a mi sie zawiesilo najpierw na 100% potem na 95%, z dobrych wiesci to to ze odinstalowalo mi sie poprawnie a szkoda bo na niezgorsza gierke sie szykowalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi dźwięk... Cisza jak w próżni...

Moja konfiguracja sprzętowa:

------------------

System Information

------------------

Time of this report: 7/29/2007, 15:14:50

   Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.070227-2254)

           Language: Polish (Regional Setting: Polish)

System Manufacturer: NVIDIA

       System Model: AWRDACPI

               BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

          Processor: AMD Athlon(tm) XP 2000+,  MMX,  3DNow, ~1.8GHz

             Memory: 1024MB RAM

          Page File: 362MB used, 3563MB available

        Windows Dir: C:WINDOWS

    DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

DX Setup Parameters: Not found

     DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode



---------------

Display Devices

---------------

        Card name: ATI Radeon 9550 / X1050 Series

     Manufacturer: ATI Technologies Inc.

        Chip type: ATI Radeon Graphics Processor AGP (0x4153)

         DAC type: Internal DAC(400MHz)

       Device Key: EnumPCIVEN_1002&DEV_4153&SUBSYS_0200174B&REV_00

   Display Memory: 128.0 MB

     Current Mode: 1024 x 768 (32 bit) (100Hz)

          Monitor: SONY CPD-E200/E200E

  Monitor Max Res: 1600,1200

      Driver Name: ati2dvag.dll

   Driver Version: 6.14.0010.6683 (English)

      DDI Version: 9 (or higher)

Driver Attributes: Final Retail

         Registry: OK

     DDraw Status: Enabled

       D3D Status: Enabled

       AGP Status: Enabled



-------------

Sound Devices

-------------

            Description: Sound Blaster Audigy

Default Sound Playback: Yes

Default Voice Playback: Yes

            Hardware ID: PCIVEN_1102&DEV_0007&SUBSYS_100A1102&REV_00

        Manufacturer ID: 1

             Product ID: 100

                   Type: WDM

            Driver Name: P17.sys

         Driver Version: 5.12.0001.0608 (English)

      Driver Attributes: Final Retail

            WHQL Logo'd: n/a

          Date and Size: 3/17/2006 16:10:00, 1163264 bytes

            Other Files:

        Driver Provider: CREATIVE

         HW Accel Level: Full

              Cap Flags: 0x0

    Min/Max Sample Rate: 0, 0

Static/Strm HW Mix Bufs: 0, 0

Static/Strm HW 3D Bufs: 0, 0

              HW Memory: 0

       Voice Management: Yes

EAX(tm) 2.0 Listen/Src: Yes, Yes

   I3DL2(tm) Listen/Src: No, No

Sensaura(tm) ZoomFX(tm): Yes

               Registry: OK

      Sound Test Result: Not run

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie mam siły, niestety jestem zmuszony sobię instincta odpuścić :/

W tym miejscu pragnę podziękować CD-A za to że siedzą cicho jak myszy pod miotłą, i udają jak głupki że nie ma problemu...

Problemy są

Są i będą jeżeli sprawą sie nie zajmiecie, a nie jak do tej pory olewacie wszystko i wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Ja rozumiem, macię dużo pracy itp. ale są osoby odpowiedzialne za forum którę mogą poinformować innych że coś jest nie tak :/ Miło było by usłyszeć np. od Ghosta że Się tym zajmię, że sprubuję znaleźć przyczynę. Jeśli się nie uda, trudno nie będziemy płakać, będziemy mieli świadomość że zrobiliścię co w waszej mocy. Dziwi mnie wasze postępowanie, tym bardziej, że zawszę staraliście się nam pomagać z problemami dotyczącymi gier na coverku. Będę co jakiś czas zaglądał do tego tematu, i zobaczę czy się poprawiliście, czy też nie. (:P) Tyle odemnie...

-Smola out

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd danych CRC może występować wtedy, kiedy jakas wartość (wielkość) w danym pliku się zmieni. Plik może być ważny (np. zabezpieczenia jakiegoś rodzaju) i kiedy wielkość tego pliku się zmieni, gra "myśli" że został specjalnie zmodyfikowany (crack) i po prostu wywala błąd. Miałem tak z kilkoma grami, ale wystarczyło podmienić odpowiednie pliki i śmgało.

Jeśli zaś wyskakuje CRC przy kopiowaniu z płyty to trzeba sobie napęd wymienić albo zainstalować firmware (czy jak to się pisze).

Nie czytałem uważnie więc nie wiem o co dokłądnie chodzi z tym CRC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na błąd danych CRC odpowiedź jest taka jak zwykle:

Płyta DVD dwuwarstwowa.

Czytnik nie chce jej czytać, albo czyta z dużymi problemami.

Zanim odeślecie Państwo płytkę do nas, proszę najpierw sprawdzić na stronie internetowej producenta Państwa czytnika, czy nie ma na niej nowszego firmware'u do tego napędu. Firmware to taki rodzaj BIOS'u do napędu, często poprawia on usterki czytnika, a także poprawia jego pracę i odczyt (w nagrywarkach również zapis).

Na ogół instalacja tego firmware'u załatwia sprawę kłopotów z naszymi płytkami.

Jeśli i to nie pomoże, wyczyścić napęd.

Jak i to nie poskutkuje, wysłać na adres redakcji we Wrocławiu wraz z opisem problemu.

P.S. Jeśli posiadacie Państwo napęd firmy LG i aktualizacja firmware'u nie poskutkuje, proszę skontaktować się z infolinią serwisową firmy LG pod numerem 0-801-54-54-54

Proszę zastosować sie do powyższej rady, jeśli nie pomoże to w przypadku LG zrobić to co jest napisane, w przypadku innych napędów, wysłać płytkę do redakcji na wymianę.

Na problemy z grą (grafika, zwisy, brak ścian, brak dźwięku, reset kompa) odpowiedź też jest standardowa.

Zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej, karty dźwiękowej i DirectX z czerwca 2007. Jak nie macie internetu, to na poprzedniej płycie CDA są odpowiednie DirectX i sterowniki kart graficznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czy nie można było odrazu?? :)

Niestety wszystko to co opisałem zostało już zrobione:

-Firmware przeinstalowany

-Sterowniki do karty też

-DirectX też

-Nie wiem jak wyczyścić napęd ale poczytam w necię i sprubuję

-plików nie podmienie, bo ktoś musiał by zuploadować 2GB danych ;]

Wiec chyba ja odeślę płytkę do redakcji, dziękuję za odpowiedź, lepiej późno, niż wcalę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...