Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

PS: jeśli uda mi się pojawić w grudniu w Stodole, to KoK będą dla mnie niekwestionowaną gwiazdą wieczoru. Morbidzi niech się chowają ! ;)

Die scum!!!! :P

Spiritual Beggars- Magic Spell

Stoner. Ciężar + to co najlepsze w latach 70' (i nie tylko :P). SB to jeden z moich ulubionych zespołów więc naturalnie polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Symphony-X - V: The New Mythology Suite

Dream Theater - Metropolis Pt. 2: Scenes from a Memory

Dostałem je jakiś czas temu od ojca, kiedy robił "porządki w płytach" z komentarzem "Powinno ci się spodobać." - Miał rację. Oba albumy polecam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queens - Everybody Knows That You're Insane

Queens - Medication Z albumu Lullabies to Paralyze. Miodne i chwytliwe. Chyba staję się powoli ich fanem.

Yello - The Race :lol: Bombowe! Dopiero teraz wiem ,że tak to się zwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Hysteria - Une Somme De Détails

Mam dobry nastrój, a nic się tak nie sprawdza w takich sytuacjach, jak ta kapela żabojadów. Nie da się ukryć, że lubię elektroniczne brzmienia w muzyce. I melodię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
Keep of Kalessin - Ascendant

[...] Tak się powinno grać black metal w XXI wieku, ot co !

Chyba nie bardzo ^^. Na chu... po co tam te pedalskie melodyjki? :/ Wokal też taki sobie. Dla mnie nic specjalnego :]

John Zorn - Bar Kokhba

Boziu... Jaki to jest głupi człowiek... Może dlatego jest geniuszem? ( Na mojej liście "indywidualności muzyki" numer dwa, po Pattonie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keep of Kalessin - Ascendant

Jedyne ich wydawnictwo, które mnie jakoś bardziej zaciekawiło to była epka "Reclaim" z Csiharem na wokalu i Frostem na bębnach.

Immolation - Close To A World Below

FATHER, YOU'RE NOT A FATHER! Hehe, klasyczne B)

Cryptopsy - Blashemy Made Flesh

No, to były dobre czasy dla Cryptopsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chu... po co tam te pedalskie melodyjki? :/

Sam pedalski jesteś... [']

Dla mnie nic specjalnego :]

Bywa :]

Jedyne ich wydawnictwo, które mnie jakoś bardziej zaciekawiło to była epka "Reclaim" z Csiharem na wokalu i Frostem na bębnach.

Fakt, Reclaim dobre jest, chociaż wolę Atille w Mayhemie a Frosta z Satyrem. Wszyscy na swoim miejscu. ;)

KoK - Armada

Leci już od 2 dni... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yello - The Race :lol: Bombowe! Dopiero teraz wiem ,że tak to się zwie.

Fajne, ale do Judaspriestowego "Turbo Lovera" nie ma co porównywać - szczególnie do

! :)))

Charon - Songs For The Sinners

Średnio udana płytka (jak i sam zespół...), ale na niedzielny poranek styknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackstar Rising - Barbed Wire Soul czyli ziomstwo z Carcass w wydaniu rokendrollowym ;] Słuchając tego albumu stwierdzam, że Walker i reszta składu doskonale potrafią się odnaleźć praktycznie w każdym gatunku. Szkoda, że zespół zawiesił działalność i mamy tylko ten jeden full lenght.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś z Was o zespole Eluveitie? To taki szwajcarski band grający folk metal z wpływami melodefu. Polecam, bo to świetna mieszanka ciężkiego grania z brzmieniem instrumentów ludowych.

Właśnie teraz Eluveitie - Inis Mona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poison - Talk dirty to me - nie tyle metal co stary, dobry rock [...]

A Bodomy tego czasem nie scoverowali, czy mi się we łbie miesza?

Static X - Cannibal

Dość smaczna mieszanka industrialu i metalu, oczywiście jeśli ktoś takie klimaty lubi. Też bodaj jakiegoś tracka wrzucili do któregoś NFS'a, o ile pamiętam - pierwszego Undergrounda. Ale mogę się mylić. :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zespół zawiesił działalność i mamy tylko ten jeden full lenght.

A może chłopaki zrobią nam taki przekręt jak ostatnio z Carcass? B)

Testament- The Formation Of Damnation

A jednak...to jest cholernie dobry album. Potrzebowałem sporej chwili na to żeby się o tym przekonać. Na początku wydał mi sie jakiś taki...letni. Ale w miarę dalszych odsłuchów kopie po ryju aż miło... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chłopaki zrobią nam taki przekręt jak ostatnio z Carcass? B)

Owen po wylewie raczej już za garami nie siądzie ;]

Fakt, Reclaim dobre jest, chociaż wolę Atille w Mayhemie a Frosta z Satyrem. Wszyscy na swoim miejscu.

Attila nieźle kopał tyłek w Tormentorze, a Frost, kiedyś tam daaaawno temu równie dobrze kopał w Satyriconie (do Nemesis Divina). Wolę ziomka w 1349 B)

Leng Tch'e - ManMade Predator

Po całym dniu nauki pasuje jak ulał. Idealnie wprawia w nastrój przed nowym tygodniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

Leeway - Born To Expire

Kawał świetnego, oldschoolowego crossovera. Pobudza jak nic, szczególnie po dniu nauki.

Zróżnicowanie kawałków jest spore od Anthraxowych po prawie czysty hc punk :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasum - Fight Terror With Terror

Cryptopsy - Carrionshine

Nyia - Behind the God

Jakoś tak mam nastój na coś ciężkiego. A w zasadzie, na wszystko, byle darli ryje. Głośno i niewyraźnie. A te kapele idealnie się do tego nadają.

Cóż, czasem zdarza się mieć ochotę na T&R.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divine Heresy - Royal Blood Heresy

Chyba najbardziej miotący track z Bleed The Filth. Ogólnie coraz bardziej przekonuję się do tego krążka. Wokal już tak nie kole w uszy, a bębny i gitara, to mistrzostwo świata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testament - The Formation Of Damnation

Nowy Exodus, chociaż też bardzo dobry, może się schować. Kopie dupsko naprawdę ładnie, i to od pierwszego odsłuchu.

Tak BTW: właśnie przeczytałem na onecie, że prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie "ewentualnej obrazy uczuć religijnych" przez Nergala (chodzi o ten koncert w Gdańsku). To się Rysiu Nowak ucieszy :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...