Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

Prosze pani!.....Szafa ściąga ode mnie!....

xD

Possessed- Pentagram

No. W końcu gadasz od rzeczy :D Dla mnie kapelka kultowa na równi z Death, czy Obituary ;] Dobrze, że z okazji tegorocznego Wacken postanowi się znów połączyć. Jednak biorąc pod uwagę stan zdrowia Becerry raczej jakoś nie liczę na wielkie tournee :/ Mogliby przynajmniej jakąś EPkę wydać...

Celtic Frost - Into the Crypts of Rays

UGH!

Gilles De Ray's... the perverted son

The holy man...

btw: Ale urestwo odwalili dziś w MegaClubie :/ I to już nie pierwszy raz ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

John Mayall - Harmonica Tune

Dave Matthews Band - All Along the Watchtower

Słowem - dwie urocze piosenki z harmonijkami xD nie jest to poziom Sławka Wierzcholskiego no ale..:D

A znacie jeszcze jakichś arystów (poza Wierzcholskim) który wycinają na harmonijkach super solówki? Ivo , ty sie znasz , rzuć no kogo xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze??...nie mam zielonego pojęcią xD

A jednak miałem rację, sprawdziłem. "Monster Magnet to amerykański zespół stoner rockowy. Początkowo zespół nazywał się Dog of Mystery, później Airport 75." Google power! :D

Dobrze wiedzieć :P

No. W końcu gadasz od rzeczy Very Happy Dla mnie kapelka kultowa na równi z Death, czy Obituary ;] Dobrze, że z okazji tegorocznego Wacken postanowi się znów połączyć. Jednak biorąc pod uwagę stan zdrowia Becerry raczej jakoś nie liczę na wielkie tournee Ekhm... Mogliby przynajmniej jakąś EPkę wydać...

Nuuu...Mogliby coś ukuć razem. Mógłby np. wrócić LaLonde...(taaa...marzenia ściętej głowy...chłopaczek z bluźniercy zrobił sie chyba prawiczkiem), mogliby skompletować chłopaków ze starego składu...ale widocznie NIE MOGĄ... szkoda...

Terrorizer- World Downfall

Ładuje po mordzie bez litości... Cholera czuje sie sponiewierany po raz kolejny... MOCNA rzecz... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojć, chodziło mi raczej o to, że chłopaki z Niemiec grają lekko i przystępnie jak na metal. Power metal, ale zawsze.
No właśnie power metal. Chociaż i tak w tym gatunku i ogólnie wypadają bardzo, bardzo przyzwoicie. Jakoś od pewnego czasu power metalu nie trawie i nie wiem czemu, bo kiedyś nawet mi podchodził. Jednak Edguy obok kilku kawałków Helloween broni się przed urazem do gatunku :]
I mimo, że grają nieźle, Ironi raczej nie mają się czego obawiać.
Oczywiście, ale to była taka kurtuazja ze strony Dickinsona.

Exodus--Tempo Of The Damned

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejżałem sobie ostatnio dokument VH1 o Panterze i (kultove w pevnych kręgach) Vulgar Video & Watch it go.

Dokument był zarąbisty, nie wiedziałem, że aż tak źle się w tym zespole działo, choć zawsze uważałem Dimebaga za frontmana - Anselmo niczym specjalnym się nie wybijał ponad innych krzykaczy ;P Szkoda chłopa :(

Pantra - Cowboys from hell

PS : Dzisiaj jest rocznica tragicznej śmierci Dimmiego [*]

PS2 : Jako lojalny pracownik B/S/H - Laundry Division zaznaczyłem w ankiecie, że gram na bębnach - tyle, że suszarki, nie pralki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anselmo niczym specjalnym się nie wybijał ponad innych krzykaczy ;P

Co proszę? Nie wybijał się poza krzykaczy? A Cemetery Gates? Hollow? I inne ballady?

Virgin Snatch - In the Name of Blood

Właśnie wróciłem z metalfilii. Zielony i s-ka rozpie*****li wszystkich (z wyjątkiem znakomitego metal safari)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co proszę? Nie wybijał się poza krzykaczy? A Cemetery Gates? Hollow? I inne ballady?

Balladki balladkami, nie przeczę, że był jednym z lepszych metalowych "wokalistów", ale czymże się różnił od innych?

Czepiam się, wiem. Ale chyba jeszcze jestem pod wpływem filmiku - w sumie przez niego rozpadł się ten świetny zespół.

Pantera - Fu*** Hostile - świetny kawałek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tradycje lansu na dany zespół jednocześnie u CTS-owiczów powracają. <ok>

Dark Tranquillity - Fiction

Nufka. 2007. Może się podobać, albowiem ma kilka dobrych kawałków, gościnny damski wokal wprost świetny, lecz w graniu tego samego u DT widzę tendencję spadkową. Poprzedni long-play zdecydowanie lepszy, a tutejsza wyczuwalna monotonność z lekka przytłacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tradycje lansu na dany zespół jednocześnie u CTS-owiczów powracają. <ok>

Tja. Tyle, że tym razem ten lans ma swój powód :]

Leningrad Cowboys - Leningrad

Świetne nagranie. Ale inne nagrania leningradzkich kowbojów mi nie podchodzą... Aliści ta balladka kopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casey Jones - The Messenger

Cały wieczór nie mogłem zdecydować się, czego chciałbym posłuchać. Padło akurat na Casey'a. I w sumie całkiem nieźle, bo lubię ten album, chociaż jakoś tak... mało go znam.

Co do nowego DT - jeszcze nie słyszałem, ale jak taka rekomendacja to z nowości pozostanę przy The Devil Knows My Name Johna 5...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader - The Book

Świetny utwór, pierwsze sekundy powalają na ziemię a potem jesteśmy już tylko rozrywani... :twisted: Genialne... Najlepsza z całej płyty Impressions in Blood, wstęp docenił nawet mój starszy, który za aż tak ostrymi kawałkami nie przepada. ;)

PS: Solówka tez mu się spodobała. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bystry, ale nie bardzo
Aleś bystry...Uaaa... Confused

Dooobra, obiecuję nie pisać już nieprzemyślanych stwierdzeń :wink:

A tak z innego gatunku muzyki - świerzo zakupiony :

Happysad - Nieprzygoda

Niestety bardziej Sad niż happy ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bardziej Sad niż happy ;(

Czyli bardziej Nie niż Przygoda? :)

Burzum - Hliðskjálf

Jak wiadomo, już nie black, a dark ambient (or something like that), ale nadal pełne jest toto klimatu i słucha się tego przyjemnie, choć dla niektórych to tylko "proste melodyjki". Szanujemy was. A dla Varga zawsze będę miał szacun za to, co robi. Ponoć po wyjściu z więzienia ma stworzyć reedycje dwóch ostatnich płytek, tym razem już za pomocą gitar. Nie powiem, byłoby smacznie. A jak na razie trza czekać, bo o zwolnienie warunkowe pan Vikernes może się ubiegać dopiero w kwietniu 2008. Życzymy szczęścia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć po wyjściu z więzienia ma stworzyć reedycje dwóch ostatnich płytek

Myślę, że nie bardzo. Biorąc poprawkę na to, że Lord Grishnack czci śmierć priorytetem po wyjściu z więzienia będzie zaciukanie reszty składu Mayhem ;] I wtedy stanie się Burzum..A BURZUM OZNACZA CIEMNOŚĆ!! :0

Impaled Nazarene - Latex Cult zdecydowanie jedno z czołowych wydawnictw Luttinen & c.o. Dziwki, konserwy i nuclear metal. heil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć po wyjściu z więzienia ma stworzyć reedycje dwóch ostatnich płytek

Myślę, że nie bardzo. Biorąc poprawkę na to, że Lord Grishnack czci śmierć priorytetem po wyjściu z więzienia będzie zaciukanie reszty składu Mayhem ;] I wtedy stanie się Burzum..A BURZUM OZNACZA CIEMNOŚĆ!! :0

A ja słyszałem, że po wyjściu nie tknie gitary (klawisze może tknie :P), bo mu za złe zachowanie zabrali i dali jakiemuś murzynowi. :D Tak, czy siak jak wyjdzie nastanie ciemność xD

Venetian Snares - Szamár madár

Zdaje się, że Cardi się tym kiedyś jarał. Powiem tak: jest się czym jarać. To chyba jest jakiś breakcore, czy coś. Podchodzi od drum'n'bass + muzyka klasyczna. Genialnie to wszystko wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varg nie tknie gitary, bo przecież to jest prymitywny instrument dla murzynów.

Benediction - Transcend The Rubicon

Ło o mordę, to jest dobry death :wink: Czekam na nowe LP na którym podobno pracują 8)

Carnage - Dark Recollections

Zespół legenda. Jednak nawet całkiem dobrze, że się rozpadli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzum - Hliðskjálf

Jak wiadomo, już nie black, a dark ambient (or something like that), ale nadal pełne jest toto klimatu i słucha się tego przyjemnie, choć dla niektórych to tylko "proste melodyjki". Szanujemy was. A dla Varga zawsze będę miał szacun za to, co robi. Ponoć po wyjściu z więzienia ma stworzyć reedycje dwóch ostatnich płytek, tym razem już za pomocą gitar. Nie powiem, byłoby smacznie. A jak na razie trza czekać, bo o zwolnienie warunkowe pan Vikernes może się ubiegać dopiero w kwietniu 2008. Życzymy szczęścia!

Hliðskjálf owszem, mniamniuśne ale IMO do Filosofem nie może się równać pod względem mhroku i klimaciku :P

Varg, może znów jakiś mały Jailbreak, a?....

Burzum - Dunkelheit

Damnnn......jeśli ktoś ma w okolicy jakieś chaszcze o wysokości większej niż 3 metry , niech przejdzie się z Dunkelheitem na uszach na spacer w nocy. Polecam. Za takie właśnie utwory uwielbiam twórczość Varga.

End...

Entombed - Chaos Breed

Nnno, a za takie właśnie śliczne deathowe rzezanki Entombed > 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzum - Dunkelheit

> all

Dismember - Europa Burns

Chłopaki udostępnili próbkę z nadchodzącego self-titled albumu. Jeżeli reszta będzie równie dobra jak w/w kawałek, to zapowiada się ich najlepszy LP w ogóle. Nowy bębniarz jest też całkiem dobry. Już nie mogę się doczekać lutego... Do przesłuchania: http://www.myspace.com/dismemberpromo

Dismember - Hate Campaign i The God That Never Was

Jeżeli jesteśmy przy klimatach Rozczłonkowywaniachainsaw.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benediction - Transcend The Rubicon

Ło o mordę, to jest dobry death :wink:

Hmmm..... racja!! :D

Burzum(...) dla niektórych to tylko "proste melodyjki"

bardzo proste melodyjki :wink:

Życzymy szczęścia!

To było takie pozerskie.... :? ........ :P

Dimebag Darrell- Country Western Transvestite Whore

Taaa.... country western rządzi :D Dime na wokalu... :P Nie powiem...odpręża i odmóżdża... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było takie pozerskie...

To było akurat skierowane do pana Varga, żeby wylazł z mamra, wytłukł resztę Mayhemowców, zakosił im gitary i nagrał za ich pomocą jeszcze raz dwie ostatnie płytki... Ale mniejsza. :D

Machine Head - The Blackening

W pytę album. Czy można pod względem muzy narzekać na ten rok? Aj dont fynk soł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...