Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

Amorphis - Silent Waters -> bezapelacyjnie album roku ;] chłopaki trzymają formę.

a tak poza tym to Kalmah - The Black Waltz - świetny album, reprezentuje zdecydowanie wyższy poziom niż dzieła CoB w ostatnim czasie. I teledysk do The Groan of Wind jest niezły... ten leśny staruch wymiata ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Cryptopsy - Once Was Not

Takie dziwne to to. Dziwny wokal, dziwna muza. Nie w moim guście raczej.

Kurde, ziomek. Dziwna muza? Prawdziwy techniczny death. W dodatku IMO zajedobrze grany. Rozumiem, że moze nie byc w Twoim guscie, ale co w tym dziwnego, to nie wiem ;]

Anathema - Alternative 4

Wyciszę sie, odpocznę i pójdę do lekcji =]

Wprawdzie bardziej pasowałby mi do wycieszenia się A fine day to exit, ale niestety niedysponuje tym albumem akurat... :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

album roku.. bezapelacyjny.. <bahahaha>

Dream Theater - Scenes From A Memory

Mamy MoP'a jako najlepszy album heavy metalowy.. ale to jest przegięcie ! Najlepszym album metalowy ? No nie bardzo ale w progressivie równego nie ma na pewno! :>

Za utwór Throught Her Eyes to Burton (ŚP) był o taki cieniutki w porównaniu do Myunga ;] Ale oczywiście był świetny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojanie...mam nadzieje ze piszesz we własnym imieniu i nie próbujesz nikomu wmówić swojej tezy...;p DT nie ma startu do Machine Head'a.... xD

Legion Of The Dead- Diabolist

Kawałek łapie za gardło od pierwszej sekundy i nie puszcza przez prawie 4 minuty... Mosh gwarantowany.... :D

EDIT:

Ektomorf- Show Your Fist

Sweet Jesus!!.... dostałem po mordzie...i to zdrowo! rewelacja 8) ... i tu nasuwa mi się pytanie dlaczego dopiero dzisiejszego wieczoru głębiej zainteresowałem sie tym zespołem?? :P (wcześniej znałem go...z nazwy.. :P ) cholernie polecam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wmawiam :D ja ich uwielbam i tyle :D

Children Of Bodom - Choas Ridden Years - Stockholm Knockout

Oglądam DVD i uważam że na koncercie jest kilka fajnych utworów ale większość słabo wykonanych. A solówka Latvali to po prostu porażka .. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader - Sword of the Witcher

Kawałek magrany przez Petera i spółkę specjalnie z okazji zbliżającej się premiery Witchera/Wiedźmina. Wrażenia ? IMO bardzo fajny utwór,

najlepszy twór Vadera jaki słyszałem.

Testament - Into The Pit

Bathory - One Road To Asa Bay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wmawiam :D ja ich uwielbam i tyle :D

Eee... no to w kontekście tamtej wypowiedzi to juz jest olbrzymi subiektywizm...:P

Vader - Sword of the Witcher

najlepszy twór Vadera jaki słyszałem.

No utworek przyjemny...ale taki za bardzo przebojowy(zdaje sobie sprawe ze to było zamierzone)..gdyby na wokalu postawić Hietale to byłby dobry utwór Nightwish.... :P Lol...ale do najlepszych kawałków Vadera to sie nawet nie zbliżyli o milimetr w tej kompozycji... :P

Vader- Reborn In Flames

To jest prawdziwy potężny Vader! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No utworek przyjemny...ale taki za bardzo przebojowy

>> Jako, że poza Death i Arch Enemy niezbyt lubię def to totalnie mi to nie przeszkadza...

Lol...ale do najlepszych kawałków Vadera to sie nawet nie zbliżyli o milimetr w tej kompozycji... :P

>> No wiesz, to że Sword of the Witcher to dla mnie najlepszy kwałek Vadera może mieć coś związek z tym, że jak dotąd słyszłem może ze 3 ich utwory :wink:

Overkill - Horrorscope

Biomechanical - The Empires of the Worlds

EDIT :

DT nie ma startu do Machine Head'a.... xD

Tu bym się kłócił.. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disgorge - Consume The Forsaken

Dzisiaj brutalnie, brutalnie na maxa. Trzeba mi po pierwszym tygodniu w LO takiego czegoś... Piękna rzecz.

Najnowszy Dying Fetus, którego przed chwilą słuchałem nie ma do tego startu... Bo ciut za długie utwory są, co sprawia, że płyta nuży... (5 minutowy utwór BDM... sorry, postoję)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader - Sword of the Witcher

najlepszy twór Vadera jaki słyszałem.

No utworek przyjemny...ale taki za bardzo przebojowy(zdaje sobie sprawe ze to było zamierzone)..gdyby na wokalu postawić Hietale to byłby dobry utwór Nightwish.... :P Lol...ale do najlepszych kawałków Vadera to sie nawet nie zbliżyli o milimetr w tej kompozycji... :P

Jak dla mnie to nawet do tych słabszych kawałków im daleko :) Żeby to chłopaki z Vadera zagrali musięli im chyba palce połamać (a perkusiście urżnąć nogę :D ). Traktuję to jako "nagrywamy, bierzemy kasę i zapominamy" i mam nadzieję, że więcej się nie powtórzy.

Mark Knopfler - Sailing To Philadelphia

Bardzo lubię słuchać wokalu i gitary tego pana. Jakoś tak relaksująco działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT nie ma startu do Machine Head'a.... xD

Trv :]

A już dzisiaj koncert z serii Polish Apostasy Tour :!: . W ramach rozgrzewki ustawiłem sobie taką playlistę:

Rootwater - Limbic System

Hatesphere - Serpent Smiles and Killer Eyes

Behemoth - Zos Kia Cultus

Behemoth - Demigod

Behemoth - The Apostasy

I to powinno wystarczyć by się dobrze nastroić. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleed the Sky - Paradigm In Entropy

Taaaaak, lubimy metalcore. Trochę melo refrenów, trochę harshu, dużo dobrej perki, dużo szybkości daje świetnego long-playa. Czekam na następne. o/

Killswitch Engage - As Daylight Dies

Moje pierwsze spotkanie z KE wypadło nad wyraz dobrze. Więcej czystego wokalu, jeśli to nadal m-corem można nazwać, ale i świetnie wchodzi, zwłaszcza po tym powyższym. o

o/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym się kłócił.. :wink:

Przez wzgląd na twój awatar podejzewam ze ta kłótnia nie miałaby sensu... :P

Jak dla mnie to nawet do tych słabszych kawałków im daleko Smile (...) Traktuję to jako "nagrywamy, bierzemy kasę i zapominamy" i mam nadzieję, że więcej się nie powtórzy.

Eee....odwalili niezłe rzemiosło... jakbyś wyrzucił te nieszczęsne organy to byłby taki przyjemny quasi-thrash...:P

Trv smile

:thumright:

Ektomorf- Red I

Ostro ładuje po ryju... dla mnie to swoisty miszmasz Soulfly(chyba w przewadze) , Machine Heada i Slayera... Dla zwolenników powyższych jazda obowiązkowa... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Metallica'ki:

Metallica-St. Anger

Metallica-Enter Sandman

Metallica-The Unforgiven (I, bo II mi nie przypasila)

Metallica-Untill it Sleeps

Metallica-Master of Puppets

Metallica-Die, Die My Darling

Metallica-Fade to Black

Metallica-Nothing Else Matters

Metallica-King Nothing

Metallica-Harvester of Sorrow

A to spoza niej:

Iron Maiden-Number of The Beast

Black Sabbath-Paranoid

Black Sabbath-Crazy Train

MotorHead-Ace Of Spades

AC/DC-Highway to Hell

AC/DC-TNT

Budgie-Flowers In The Attic

I wiele innych :) Jestem dopiero "poczatkujacym" metalowcem (13 lat ^^), ale juz powoli sie wciagam (takiej muzyki slucham od 2-3 miesiecy :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yattering - Human's Pain

To jest album, idealny do odreagowania wszystkiego, kurde. Albo z rana to ewentualnie dla jakiejs pobudki. A najlepiej to w ogóle do posłuchania. Bo ta kapleka jest naprawdę ok. ;]

Killswitch Engage - As Daylight Dies

Moje pierwsze spotkanie z KE wypadło nad wyraz dobrze. Więcej czystego wokalu, jeśli to nadal m-corem można nazwać, ale i świetnie wchodzi, zwłaszcza po tym powyższym. o

<ok> KE lubię słuchać, chociaż nie jest to moja ulubiona kapela metalkorowa. Ale warto, naprawdę warto poznac.

A w ogole Hawku, to kiedy mnie odwiedzasz? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wmawiam :D ja ich uwielbam i tyle :D

Eee... no to w kontekście tamtej wypowiedzi to juz jest olbrzymi subiektywizm...:P

W stosunku do DT jestem obiektywny :D

Children Of Bodom - In Your Face

Kumpel wracając z koncertu Dzieciaków miał podartą bluzę kilka guzów i siniaków. I uświadamił sobie że na ten zespół przychodzi największa "dzicz" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Division By Zero - Consecrated Blasphemy

NeWBReed - By The Sea

Dwa młode polskie zespoły prog-metalowe. Nie grają może tak dobrze jak chociażby Dream Theater czy Symphony X, ale IMO słucha się bardzo fajnie.

Gary Moore - Over The Hills And Far Away

Metal Church - Watch The Children Pray

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xytras - Passage Niby takie nic, przeróbka oryginalnego Passage'a na pianinko+klawiszki w tle

W sumie cały ten album to Passage bez ściezek wokalu, gitar i garów... :P Moon Skin tak samo najlepszy jak i na "regularnym" albumie... xD

W stosunku do DT jestem obiektywny Very Happy

Dobra, dobra... :P tak samo jak ja jestem obiektywny w kwesti Slayera... :D

Suffocation- Suffocation

Strasznie mocna płyta... raczej nie dla kazdego. Ściana dźwięku jest na początku, az za potężna... brzmi to jak Behemoth x2 :P ps. intro jedne z najlepszych jakie słyszałem w zyciu... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...