Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Kampania Warhammera Online

Polecane posty

Sesja czerwcowa prawie zakończona, a kampania wrześniowa czeka, więc w wolnym wakacyjnym czasie naszła mnie ochota poprowadzić sesję WFRP Online. Pewna osoba zachęciła mnie do znalezienia paru osób wśród forumowiczów.

Do sesji potrzebna byłaby drużyna około 4 osób. Z powodu, że mam zamiar prowadzić kampanie potrzebne są osoby, które mogą bez mniejszych problemów zbierać się co najmniej raz w tygodniu. Sesja odbywać się będzie na Ircu przeważnie po godzinie 22. Proszę podawać przy zgłaszaniu od kiedy możecie zacząć grać i w jakie dni najbardziej wam odpowiada. Graczy będę wybierał z pośród wszystkich zgłoszeń na własnych zasadach, więc nie obowiązuje "kto pierwszy ten lepszy". Sesja odbywać się będzie na zasadach 2 edycji młotka, a wydarzenia są umiejscowione po Burzy Chaosu. Najważniejsze wymagania co do gry to trzymanie się głównego wątku.

Karty proszę wysyłać na PW

Wygląd karty postaci :

Imię:

Nazwisko:

Rasa:

Klasa: Do wyboru (Wojownik, Ranger, Łotrzyk, Uczony) Przy wyborze klasy ukierunkowujemy postać pod względem specjalizacji w danej klasie np. uczony - specjalizujący się w magii , uczony - specjalizujący się w mistyce itd.

Pochodzenie: podajemy rejon np. jakąś prowincje Imperium

Wygląd:

Opis zachowania i cech charakteru:

Jeśli chodzi o historie postaci w początkowym stadium kampanii, jest niepotrzebna, więc proszę jej nie tworzyć.

Charakterystyki będą losowane po wybraniu przeze mnie graczy.

Jeśli macie pytanie to proszę pisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...