Skocz do zawartości

Dragon Age 2- zmiana strojów postaci


alijons

Polecane posty

Witam :)

Właśnie przed chwilą przeszłam Dragon Age 2. Zauważyłam, że po wykonaniu zadań dla Andersa związanych z Justynianem jego strój zmienił się na czarny, a po zakończeniu watku miłosnego z Merril przebrała się na biało. Czy inne postacie także mogą z jakiś względów fabularnych zmienić swój strój?

A jeśli tak to, tylko jeśli także doprowadzi się do końca romans?

Ps: Miłą niespodzianką było dla mnie, że moja Bohaterka mogła mieć orientację taką jak ja, a więc zapytam się w jakich jeszcze grach fabularnych jest możliwość związania się kobiety z kobieta?

Ps2: I mam nadzieję, że nazwałam temat dobrze :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w przypadku romansu z Isabelą, Merill i Fenrisem, ich strój się trochę zmienia. U Andersa zmiana stroju jest związana z questem. I to chyba tyle. Varric pozostaje bez zmian.

Co do możliwości związania się kobiety z kobieta, to wiem tylko że w mass effect jest to możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mass effect grałam już 1 i 2, to dopiero w trójce DanteKid?

W ME 1 i 3 można było, a co do 2 to nie jestem pewien... w Dragon Age: Origins też chyba można było stworzyć związek homoseksualny ale nie pamiętam czy w podstawce czy po modach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mass effect grałam już 1 i 2, to dopiero w trójce DanteKid?

W ME1 jest możliwość romansu z Liarą, w ME3 oprócz niej są dwie możliwości związku homoseksulanego dla mężczyzny i kobiety, jest to odpowiednio Samantha Traynor i Steve Cortez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale chyba jeszcze w ME2 można było z Kelly Chambers. Ale jak mówiłem, nie wiem, nie sprawdzałem tej opcji.

No i w Skyrimie można, ale tam to jest żenka trochę, bo interakcja z partnerem ogranicza się do zbierania zysków ze sklepu/innych pierdół, ewentualnie można sobie razem pobiegać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DA:O można się z Lelianą bardzo zaprzyjaźnić grając jako kobieca bohaterka. Zalecam jednak nawiązanie romansu ściśle współpracując z poradnikiem krok po kroku. Trzeba tu wybierać odpowiednie kwestie w odpowiednim miejscu przy odpowiednim stopniu zauroczenia. Sam romans jest jednak ciekawy w zależności czy zrobisz z niej zimną zabójczynię czy oddaną Stwórcy.

Jeżeli posiadasz konsolę to możesz zagrać w Dragon's Dogma. Można tam zawiesić oko na 4 bardzo ładnych pannach. W zależności od wyborów i zauroczenia główną bohaterką dana wybranka pojawia się w scenach końcowych oraz w twoim domu.

Tak, w ME2 poza Liarą można zainteresować się jeszcze Kelly.

W SW: The Knighst of Old Republic można romansować z Juhani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...