Skocz do zawartości

Co bym zmienił w CDA? cz. II


Pzkw VIb

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

co wy na to niech Smuggler pisze wstępniaki a Jerzy P. odpowiada na listy i sie wyda kto jest Smugglerem :P bo podpisują się imieniem i nazwiskiem we wstępniaku który zawsze jest fajny ale nie fajniejszy od AR, no i jak sie wymienią to nie bedzie trzeba czytać CD-A od końca :P

Długo nad tym myślałeś? - RoZy

Nie, nie długo a o co chodzi??

P.S. sorry ze buchnąłem Ci pomysł xD

Następnym razem pomyśl dłużej bo pośpiech Ci nie służy - RoZy

BTW: IMHO i tak mój pomysł jest świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym pudełka do gier... te plastikowe strasznie kaleczą przy przeżuwaniu :lol: ... a teraz na serio: myślę, że w obecnym stanie CDA zawiera informacje dla każdego, lecz wraz z nowymi konsolami i technologią będzie trzeba dodawać artykuły... life is brutal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postulowałem kiedyś, aby do wymagań sprzętowych gier dołączanych na coverku dorzucać ilość potrzebnego miejsca na dysku. Gdy kupujemy grę ze sklepu, mamy to wypisane na pudle, a w przypadku gier z CDA musimy szukać danych po sieci.

Nie otrzymałem odpowiedzi. Czy ktoś może mi podać powód dlaczego tego nie robicie?? Taka mała rzecz, a (by) cieszy(ła).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widze pozytywne zmiany;)

tak jak by moj ghost zawital w redakcji

PS. myślałem ze walne jak zobaczylem w GW ta tabele z informacjami o shaderach. Przypomnialo mnie sie jak ktos marudzil (mimo ze to info juz bylo od 3 numerow) ze taka informacje nalezy dodac. Ale ma to dobrą strone (dla mniej zorientowanych): są ludzie ktorzy CDA kupuja zadko i na sprzecie sie nie znaja wiec ta tabela sie moze przydac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniac to ja bym nic nie zmieniał tylko bym dodał jedną rzecz

mianowicie dodałbym kody instalacyjne do różnych gier na płycie gdzie

np.byłoby tak kody instalacyjne do gier od A-B i tak co miesiąc dalej oczywiście chodzi mi tutaj o gre przez neta

np.ktoś ma halo z neta ściągnięte ma kod ale nie może przez neta bo jest nie warzny

moim zdaniem przdałoby się coś takiego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak redaktorzy zaczęli pisać felietony

>>>No genialne, zesmy na to dotad nie wpadli. Tylko... gdzie je publikowac... hmmm... o! mam! w Gamewalkerze! Dobry pomysl.

albo jeszcze lepiej opowiadania. Wielu (z tego co widzę) lubi książki, albo udaje, że lubi, więc mogliby zacząć pisać. :)

>>>Nie jestesmy pismem literackim.

Cudowne byłyby np. opowiadania EGM, wiadomo dlaczego. Talent ma do ciekawego humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniac to ja bym nic nie zmieniał tylko bym dodał jedną rzecz

mianowicie dodałbym kody instalacyjne do różnych gier na płycie gdzie

np.byłoby tak kody instalacyjne do gier od A-B i tak co miesiąc dalej oczywiście chodzi mi tutaj o gre przez neta

np.ktoś ma halo z neta ściągnięte ma kod ale nie może przez neta bo jest nie warzny

moim zdaniem przdałoby się coś takiego :D

Mysle, ze bardziej by sie przydalo, jakbys zmadrzal. Co jeszcze bys chcial? Zebysmy postawili serwer z kradzionymi grami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic bym nie zmieniał w Cd- Action. Jedyne co to może lekko opuścił cenę, dodał 1 stronę NL :D , i parę recenzji(jeśliby w tym miesiący miało to sens, bo wiadomo, że jakiegoś g***a nie warto recenzować). Wiem, że trudno to zrobić, ale warto pomarzyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił:

- koniec rozmów o kotletach mielonych i innych pierdołkach w GameWalkerze, winien to być temat gdzie mowa jest o samych grach. Niby oczywiste, ale czasem przesadzacie z tymi kotletami etc.

- cena, temat często zapewne poruszany. Jednakże słusznie, bo ta jest mimo wszystko zawysoka. Trzymacie poziom, ale 15 zł to dużo jak na nawet dobrą gazetę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- koniec rozmów o kotletach mielonych i innych pierdołkach w GameWalkerze, winien to być temat gdzie mowa jest o samych grach. Niby oczywiste, ale czasem przesadzacie z tymi kotletami etc.

A ja się tutaj nie zgodzę. Czasami zamaist czytać nudnych: gra ma to i to ale to i to to wole się z nich pośmiac :)

- cena, temat często zapewne poruszany. Jednakże słusznie, bo ta jest mimo wszystko zawysoka. Trzymacie poziom, ale 15 zł to dużo jak na nawet dobrą gazetę.

Mi tam cena jak najbardziej pasuje. 15zł to dobra cena za to to CDA ma w sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>No genialne, zesmy na to dotad nie wpadli. Tylko... gdzie je publikowac... hmmm... o! mam! w Gamewalkerze! Dobry pomysl.

Kiepski... lepiej zamiast kilku mini napisać jeden prawdziwy, długi, porządny najlepiej w osobnym dziale bo na tych kwadracikach niewiele się mieści a jakoś nie wierze byście nie mieli czym wypełnić całej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze nie zmienl ale przywrocilbym informacje w ktorych jest napisane na jakim sprzecie grali recenzenci oraz jak chodzilo i na jakich detalach.

zgadzam sie. i jesli chodzi o zmiany to wiecej miejsca na MMO... po za tym CD-A jest istnie rajskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił:

- cena, temat często zapewne poruszany. Jednakże słusznie, bo ta jest mimo wszystko zawysoka. Trzymacie poziom, ale 15 zł to dużo jak na nawet dobrą gazetę.

>>>Nie ma sprawy, dorzuc nam ze 100.000 zl miesiecznie a obnizymy cene.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, by listy, które przedostały się na łamy AR, zamieszczać w całości bez cenzury w jakimś temacie. Wtedy skończą się lamenty (w tym i mój), iż wybierasz te co lepsze kawałki. Zobaczymy co autor listu miał nam do przekazania.

Ps. Oczywiście listy takie jak "ty ****, jesteś ******* można sobie podarować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie marzy wiecej reklam :) W numerze 07/07 doliczylem sie tylko 27 stron poswieconym reklamom nie liczac Gadzetu (16str). Wystarczy zrezygnowac z kilku kacikow i bedziecie mogli spokojnie wyrobic norme na jakies 50-60 stron reklamowek :D Aha i jeszcze bym troszeczke cene podniosl (nie wiecej niz o polowe) zeby mozliwe bylo dorzucenie wiekszej ilosci demek na byc moze jeszcze jednym(?) 2 RAZY WIEKSZYM DVD. Bierzcie sie do roboty panowie, toz to wstyd zeby takie LOGO czy inny Cosmopolitan wyprzedzaly was pod wzgledem namawiania swoich czytelnikow do zakupu produktow wszelkiej masci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...