Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RadaZ

Day Watch

Polecane posty

Ej ludziska a ja mam takie pytanie odnośnie początku zadania tribunal-jak przejść koło strażnika? Zawsze mnie drań wywala!

Sam nie wiem. Ja pierwszy raz przeszedłem bez niczego, a następny próbowałem z 30 razy i dalej nie wiem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska a ja mam takie pytanie odnośnie początku zadania tribunal-jak przejść koło strażnika? Zawsze mnie drań wywala!

Sam nie wiem. Ja pierwszy raz przeszedłem bez niczego, a następny próbowałem z 30 razy i dalej nie wiem :(

musisz wejść w Twilight,otworzyć drzwi i wejść w nie przynajmniej jedną osobą

Jeśli to nie zadziała(za mało puntów akcji) skorzystaj z zaklęcia przyzwania goblina i otwórz nim drzwi(to zaklęcie można przyznać tej drugiej dziewczynie z klasą Witch;ponadto potrzebny jest Old Doll do przyzwania goblina)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż z tym poradziłem sobie sam (wysadziłem lewe drzwi fireballem-nie te koło strażnika ale te na początku od rozpoczęcia misji) a teraz mam problem taki-po poziomie z zadaniem dostania się do dalszej części budynku (na początku trzeba było zdobyć kartę otwierającą drzwi) zchodzę do piwnic i tam jest sala z komputerem wchodze tam i podaje się na imie Tiger Cub pisze ze wszystko ok ale dalej drzwi są zamknięte. Co trzeba zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler,mam problem z tą misją kiedy anuśkę przeniosło do Francji. Jak wyłączyć pole ochronę tej Lampy? Te urządzenia rozwaliłem i w Banku jakiś duch się pojawił.Chciał od Anny jakiś podpis ta powiedziała mu że już podpisała a on na to że to świetnie :lol: . Więcej do niego zagadać się nie da,misja to Ritual help help pomocy :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler,mam problem z tą misją kiedy anuśkę przeniosło do Francji. Jak wyłączyć pole ochronę tej Lampy? Te urządzenia rozwaliłem i w Banku jakiś duch się pojawił.Chciał od Anny jakiś podpis ta powiedziała mu że już podpisała a on na to że to świetnie :lol: . Więcej do niego zagadać się nie da,misja to Ritual help help pomocy :!:

To na wieży Eiffla? Czy dalej?

Ja mam problem na wieży. Po załatwieniu szkieletów, kolesiów z Dziennej Straży (Tiger Cup to już ze 3 raz), wysłuchaniu gadki Zavulona i odstawieniu Vasilija w jednym kawałku, uzyskałem potwiedzenie że Anna to Anna i mam przepustkę. Tylko co dalej? Skończyły się opcje dialogu ze starą wiedźmą i nie wiem co począć.

Kontrolnie przywaliłem starej wiedźmie fireballem, to się zrobiło z niej 5 szkieletów. Popsułem szkielety, przeprosiliśmy się z wiedźmą i znów nic. To znów fireball i znów to samo. Chyba nie w tą stronę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na wieży Eiffla? Czy dalej?

Ja mam problem na wieży. Po załatwieniu szkieletów, kolesiów z Dziennej Straży (Tiger Cup to już ze 3 raz), wysłuchaniu gadki Zavulona i odstawieniu Vasilija w jednym kawałku, uzyskałem potwiedzenie że Anna to Anna i mam przepustkę. Tylko co dalej? Skończyły się opcje dialogu ze starą wiedźmą i nie wiem co począć. Odpowiadam wejdź na górę po schodach i uruchomi się filmik :lol: dalej nie mówię bo sam se powinieneś dać radę jakby co to pisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na wieży Eiffla? Czy dalej?

Ja mam problem na wieży. Po załatwieniu szkieletów, kolesiów z Dziennej Straży (Tiger Cup to już ze 3 raz), wysłuchaniu gadki Zavulona i odstawieniu Vasilija w jednym kawałku, uzyskałem potwiedzenie że Anna to Anna i mam przepustkę. Tylko co dalej? Skończyły się opcje dialogu ze starą wiedźmą i nie wiem co począć. Odpowiadam wejdź na górę po schodach i uruchomi się filmik :lol: dalej nie mówię bo sam se powinieneś dać radę jakby co to pisz

Aaaaa - ok to idę ;) Tak proste rozwiązanie nie wpadło mi do głowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejne pytanie. Tym razem znów w Moskwie, wejście do metra. Rozwaliłem Straż Dzienna a potem Nocną (czar Death na każdego podziałał) przy wejściu na stację Twerska.

I co dalej? Do metra wejść się nie da, Inkwizycji nie widać. Wyjścia z lokacji też nie ma. Jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rosyjskie forum o obu Dozorach: http://forum.nd.ru/viewforum.php?f=23&...0834a2948d617fa

A tu pytaniami jak coś tam zrobić:

http://forum.nd.ru/viewtopic.php?t=3600&start=120

Ale konia z rzędem temu, kto tam coś znajdzie...

A i jest pach do rosyjskiej wersji językowej do ver. 1.1 http://www.nd.ru/users/updates/#dd11

Co śmieszniej łatka naprawia np. błąd z wizerunkiem bohatera wymieniony w poprzednich postach. O licznych błędach w angielskich napisach nie wspomnę, bo są czasem żenujące.

O mam odpowiedź na swoje pytanie:

Надо фаерболом разнести памятник, инквизиция сама прибежит.

;)

Zamiast pisać dwa posty pod rząd, użyj przycisku "zmień" i dopisz się w starym. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejne pytanie. Tym razem znów w Moskwie, wejście do metra. Rozwaliłem Straż Dzienna a potem Nocną (czar Death na każdego podziałał) przy wejściu na stację Twerska.

I co dalej? Do metra wejść się nie da, Inkwizycji nie widać. Wyjścia z lokacji też nie ma. Jakiś pomysł?

Z tego co pamiętam to trzeba podejść do pomnika lub czegoś takiego na środku lokacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To się pochwalę, że skończyłem. Od metra jeszcze były 2 misje do końca. Przerobiłem oba zakończenia i oba tak samo beznadziejne - gra poszła do piachu 5 minut po napisach końcowych.

Generalnie gra jest strasznie nierówna i zabugowana, dzięki czemu z pozoru trudne misje można przejść bezstresowo. Np. przynajmniej w 2 misjach uratowała mnie... ucieczka. W pewnym momencie po prostu wróg głupieje i zostaje w miejscu. Tą strategię polecam w przedostatniej misji - szkoda czasu na walkę, lepiej się wcielić w ... (nie będę psuł zabawy) i w nogi. Poza tym przynajmniej ze 4 momenty w grze były dla mnie frustrujące, nie mając pojęcia co dalej zrobić... W pewnym momencie zaczyna być cienko z jabłuszkami i czekoladkami - czemu więc nie można kupić ich w barze do którego ciągle wracamy?

Tak naprawdę to jak crpg to wygląda może ostatnia misja. Żegnam bez żalu, choć pewnie pierwsza połowa gry zachwyca jeszcze oryginalnością, to potem nuda i nawalanka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To się pochwalę, że skończyłem. Od metra jeszcze były 2 misje do końca. Przerobiłem oba zakończenia i oba tak samo beznadziejne - gra poszła do piachu 5 minut po napisach końcowych.

Tak naprawdę to jak crpg to wygląda może ostatnia misja. Żegnam bez żalu, choć pewnie pierwsza połowa gry zachwyca jeszcze oryginalnością, to potem nuda i nawalanka.

U mnie było to samo - nawet nie czekałem 5 minut tylko od razu po skończeniu gry. Jabłuszek i czekolad nigdy mi nie brakowało.

A po zakończeniu widać że będzie część trzecia - miejmy nadzieję że mniej zabugowana, bo w to żę mechanika gry będzie inna to nie bardzo wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...