Jump to content

Doopan

Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array
 1. Pod jakim kątem ta śmierć jest omawiana ? aspekt techniczny, psychologiczny, fabularny ? Ciekawą grą jest FABLE 2. Całą przeszedłem ani razu nie umierając - czyli można, nie w każdym RPG trzeba co chwilę save wczytywać
 2. @Sephiel: Stary, ten ziomek co nad Tobą piętra 2 wyżej urzęduje napisał, że został zmuszony do wyjścia z nałogu, dzizas kurde a nie litości Czy konsole wciągają ? Odpisałbym Wam, ale muszę wracać do Fable 2, UFC i AFRO Samurai A tak poważnie wciągają jak diabli, ja czasami jak mam wolne to potrafię pograć nawet i z 10 h, pomimo, że młodzikiem nie jestem BTW Na początku wątku ktoś wspomniał, że wciągnął się w Wiedzimina na pc. Ja się w podstawówce wciągnąlem w książkową. To była masakra. Leciałem do domu ze szkoły i na wyro jeszcze z plecakiem czytac wiedzmina. I nachodziłem kumpla, czy jego mama skończyła już czytać następną część, bo ja chcę czytać :)
 3. Doopan

  Day Watch

  Luz, juz jestem dalej,cos sie kaszaniło, tego przełącznika nei było, po tym jak zabiłem ochroniarza:/
 4. Doopan

  Day Watch

  Przejść na twilight. Problem jest k%$# później, bo anna mowi,zeby sypnac firebalami,a tu [beeep], nie ma co pstrykac i klikac, magii jak nie bylo tak nie ma. Wie kto co z tym>?
×
×
 • Create New...