Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RadaZ

Day Watch

Polecane posty

Glupia sprawa bo na samym poczatku gry, w misji "Bar - Fat Vampire", po wejsciu do VIP Hall nic sie nie dzieje. Gadalem ze straznikiem, a nawet probowalem wejsc bez jego pozwolenia i nic to nie dalo. Restarty, granie od poczatku, nic nie daja.

Co robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupia sprawa bo na samym poczatku gry, w misji "Bar - Fat Vampire", po wejsciu do VIP Hall nic sie nie dzieje. Gadalem ze straznikiem, a nawet probowalem wejsc bez jego pozwolenia i nic to nie dalo. Restarty, granie od poczatku, nic nie daja.

Co robic?

LOL. Nic nie robić, bo tam nie ma nic do roboty. Później będą w tej sali postacie "do wynajęcia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupia sprawa bo na samym poczatku gry, w misji "Bar - Fat Vampire", po wejsciu do VIP Hall nic sie nie dzieje. Gadalem ze straznikiem, a nawet probowalem wejsc bez jego pozwolenia i nic to nie dalo. Restarty, granie od poczatku, nic nie daja.

Co robic?

Nic nie rób , poprostu wyjdź z baru :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki już wiem jak przejść misje po trybunale :D <lol> :wink: A trudna ta misja "NIGHT WATCH HEADQAURTES" jak cholera :D <><POZRO><>

Wrez przeciwnie, jest latwa, zwlaszcza od momentu jak sie zacznie korzystac z pewnego wampirzego "speciala" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi kamerami w misji Tribunal? zniszczyłem wszystkie,dodatkowo przeczesałem teren,a ten terminal uparcie pokazuje,że wciąż jedna pozostała...

w poczekalni spotykam Alice i innych,mimo to nie reagują i stoją sobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi kamerami w misji Tribunal? zniszczyłem wszystkie,dodatkowo przeczesałem teren,a ten terminal uparcie pokazuje,że wciąż jedna pozostała...

w poczekalni spotykam Alice i innych,mimo to nie reagują i stoją sobie...

musisz wyłączyć kamery przez terminal. Jako że pomysł jak to zrobić jest dość przewrotny, nie będę spoilerował :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jakiego wampirzego specjala? Nie mogę tej misji za diabła przejść, tych kolesi jest po prostu za dużo. Pierwszych 3 strażników załatwiłem (dzięki lusterku dublującemu wampa), następna 3 mnie zawsze rozwala... Jakieś sugestie? (chodzi oczywiście o nightwatch headquaters)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, odpalam i ekran miga kilkanascie razy a potem wywala na pulpit z taką komendą "Failed to set display mode"

Mój piecyk to:

Athlon Barton 2500

RAM 768MB

HDD 80 GB - wolnego na partycji gdzie jest gra 1,5 GB, na C gdzie jest system wolnego 0,5 GB

Grafika: Radeon 8500 64MB nie kręcony

Ekran: rozdzielczosc 1024x768, True color

najnowsze sterowniki graficzne

i nie wiem co zrobic zeby tę grę odpalic

Czy ktos wie co trzeba zrobic zeby odpalic wogole tę grę?? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wampir zrobił swoje wampir może odejść, ale jak do diabła mam wyjść tą wiedźmą żywy z tego budynku (nie mówiąc o dojściu do czerwonej strzałki....) Jka pierdzielnie we mnie na raz Olga, Anton, tygrysek i jeszcze z 5-6 innych magów to zostaje po mnie skwarka. W sumie wyść z budynku mi się udało - tzn Olga mnie wyrzuciła :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wampir zrobił swoje wampir może odejść, ale jak do diabła mam wyjść tą wiedźmą żywy z tego budynku (nie mówiąc o dojściu do czerwonej strzałki....) Jka pierdzielnie we mnie na raz Olga, Anton, tygrysek i jeszcze z 5-6 innych magów to zostaje po mnie skwarka. W sumie wyść z budynku mi się udało - tzn Olga mnie wyrzuciła :roll:

2 razy juz przechodzilem te misje, i za zadnym razem nie mialem problemow

- po tym jak wampir idzie w swoja strone pojawia sie scenka, w ktorej "anton-anna" gada z Olga. Wybieram opcje dialogu ze "ochrona Jasnych jest nie do sforsowania" i puszczaja mnie bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..... a ja niedokończyłem tej gry..... doszłem niemal (chyba) do końca i stwierdziłem ze ani fabuła nie jest jakaś super ciekawa...słaba grafa tragiczna muza ...dziwny system rozwoju postaci...małe lokacje..... wsumie 80% czasu w grze walczysz...i to do tego w tym innym wymiarze więc można wogóle zapomieć o oglądaniu grafy czy słuchaniu muzy

ogólnie fajne by pograć ale na dłuższą mete to nie ma sensu

PS. doszłem do tej misji gdzie rozpoczynamy w tym barze i szukamy barmana który poszedł zabic kilka wampirów..... później jak zobaczyłem ile tych z night watch stoi przed barem stwierdziłem ze to i tak nie ma sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie do taj muzyki - mi tam bardzo się podoba - tworzy specyficzny klimacik :)

Mam natomiast inne pytanko - jestem w tej misji w magazynie światła. Jak wyłączyć zabezpieczenia antymagiczne? Bo bez tego chyba nie da się zejść na niższy poziom?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś komu ta gra chodzi płynnnie???

Mi chodzi płynnie a mam bardzo słabego kompa....

Chyba ostatnią deską ratunku jest jakis patch, ktory optymalizuje wersje gry z CDA...

Tak szczegulnie do tej rzeczy z twarzami w menu... przecież z tą twarzą niemożna zmieniac statystyk itd. Jeżeli chodzi o to to napewno wiem że menu pokazuje twarz zaznaczonej postaci....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...