Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ravvcio

Problem z Mass Effect - nv4_disp

Polecane posty

Witam. Mam problem z grą Mass Effect, tylko w tej grze mam ten problem. Podczas gry występuje problem ze sterownikami do karty graficznej dokładniej z plikiem nv4_disp. Podczas gry co jakiś czas komputer zawiesza sie na chwle i działa dalej. Czasem wywala "black screena", rzadziej BSoD i trzeba resetować. Jest to dość irytujące, bo nie widzi mi sie restartować komputer z 10 razy dziennie czy zapisywać co kilka minut grę (ponad 200 zapisów :ohmy: ), bo może sie zatnie komputer. Wcześniej miałem stery 280... coś tam, nie pamiętam dokładnie. Teraz zmieniłem na 296.10 i błąd ten sam.

Aha i jeszcze coś. Kilka razy zdarzyło sie, że rozdziałka ustawiła sie na najmniejszą i były zmienione kolory...

Dobra... znalazłem gdzieś, że problem może naprawić instalacja starych sterów (np. 178.24) jeżeli bym zainstalował starsze to jak działały by:

Deus Ex HR, Mirror's Edge, Minecraft, Driver SF, Metro 2033, ME 2 i 3., ogólnie gry 2008-2011/12??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź temperatury procesora i karty graficznej bez i pod obciążeniem (np. za pomocą HWMonitor) - sprawdź na pulpicie, potem pograj z 15-20 minut i sprawdź jeszcze raz.

Upewnij się, że karta graficzna jest dobrze podłączona i nieuszkodzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...