Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orłoś

EVE Online

Polecane posty

No cóż, to nie jest dział do dyskusji, tylko do umawiania się na granie. Walnę zatem małą reklamę.

Korporacja Brotherhood of Nod poszukuje ludzi do wspólnego latania i osiągania wyznaczanych celów. Wszystko na luzie i dla zabawy.

Dobrze by było, żeby gracz miał jednak pełne, opłacone konto, ale w drodze wyjątku możemy również wrzucić na te parę dni osobnika z trialem.

Jest nas na razie zaledwie garstka, ale powoli można coś większego rozkręcić.

Właściwie jedyną wymaganą rzeczą jest znajomość polskiego lub angielskiego :) Nienawiść do GDI będzie dodatkowym atutem :P

Mikrofon może się przydać, szczególnie do PVP, ale nie jest MUST HAVE.

Cóż możemy robić razem? A no sporo rzeczy:

- Kopanie grupowe

- Robienie misji od lv1 do lv4 (a może i kiedyś lv5) + salvage

- Jak ktoś chce sobie handlować, nie ma problemu. Możemy udzielić pomocy w transporcie większych ilości dóbr wszelakich.

- Produkcja rzeczy małych i średnich, ale na razie tylko na stacjach. POS jest w tym momencie jedynie obiektem marzeń :)

- PVP w małych grupach.

- Inne aktywności, w tym różne dziwne pomysły, które można fizycznie zrealizować...

Forum: Nod

Kanał publiczny w grze: NODHQ (najszybciej znajdziecie kogoś w godzinach wieczornych)

Osoby do kontaktu: Anarra Cryogenic, Varth Raynor, Zantsekuken (ja).

Tax: 5%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVE to gra nie ciesząca się wielką popularnością, więc nie spodziewaj się tutaj wielkich tłumów. Rozejrzyj się za jakimś corpem, ewentualnie zagadaj do Unseen Academy, szkolą nowych kadetów i po ukończeniu akademi dają odznakę z którą łatwiej dostać się do innych corpów (wśród polskich corpów zwana "purpurą akademii"). Ja po ostatnich wspaniałomyślnych wyczynach CCP odpuściłem sobie EVE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po premierze dodatku "Crucible" postanowiłem wrócić do gry na dłużej. Niestety wcześniejsze próby ogarnięcia czegoś własnego nie wypaliły, także korporację Brotherhood of Nod można uznać za martwą, nieaktywną. W tej chwili szukam czegoś nowego, żeby chociaż było z kim pogadać.

Jeżeli ktoś ma ochotę polatać wspólnie w godzinach wieczornych, dajcie znać.

Postać: Zantsekuken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwsze moje udzielanie się na forum CDA w życiu.

Przeszperałem forum i nie znalazłem żadnego wątku w tym temacie i gdzie miało by to pasować (chyba że nie rzuciło mi się w oczy że gdzieś jest już temat założony nie starszy niż 2011 rok) - to przepraszam wszystkich za to.

Ale do rzeczy.

Dziś odpalam Origina i cóż ukazuje się moim oczom. Oferta dnia - Kup EVE za jedyne 39,90 zł.

Mówię sobie: "Rewelacja, tak tanio, jeszcze gratis Statek i inne pierdy. Fajno jest", a zawsze chciałem sobie pograć więc te 40 zł mając stały zarobek miesięczny to nie wiele na abonament, jeżeli miał bym pograć 30 dni. Idę dalej i czytam więcej na ten temat. Cóż się okazuje? Kochni moi mili - oferta opiewa na 30-ści godzin rozgrywki (tak wynika z opisu który Origin wystawił na stronie). Chyba, że ja nie doczytałem czegoś w opisie oferty. Ale spardzam jeszcze raz i jednak mam rację - 30 godzin rozgrywki za około 40 zł. Jeśli się mylę niech mnie ktoś sprostuje i wyjaśni. Mój bulwers w związku z tym jest niesamowity, bo niestety EA po raz kolejny popisało się "wspaniałą i rewelacyjną" promocją dla potencjalnych graczy.

W związku z powyższym załączam link do oferty na stronie Origin:

http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.258828300

Wygląda na to że EA podcina pod sobą kolejną gałąź ( po aferze z Mass Effect 3 i porażce KOTOR'a itp..). Ciekawe co firma zrobi gdy pień będzie goły ... ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja lecę z reklama smile_prosty.gif

1. O nas:

Bane Heavy Industries to polska korporacja w skład której wchodzą ludzie w różnym wieku oraz różnym stażem gry. Aktualnie korporacja zajmuje się wieloma aspektami gry(produkcja, wh, 0.0,etc), dzięki czemu większość pilotów z doświadczeniem oraz tych mniej doświadczonych znajdzie swoje miejsce. Nie kontrolujemy kto ile gra, gdyż wychodzimy z założenia ze Eve jest dla nas a nie na odwrót.

2. Polityka korporacji:

Korporacja znajduje się w aliansie High Rollers który posiada własne systemy w regionie Paragon Soul. Zakres działania HR to nie tylko PVP ale także wiele aspektów związanych z przemysłem jak:

-floty górnicze

-produkcja okrętów i modułów

-badania

HR to alians międzynarodowy z przeważającym językiem angielskim. Dzięki korporacjom z różnych krajów oraz różnych stref czasowych zawsze znajdzie się aktywna flota z którą można polatać. W aliansie nie ma obowiązku nabijania limitu zestrzeleń czy innych obowiązków które by w znaczny sposób ingerowały w naszą grę.

3.Struktura i funkcjonowanie Korporacji:

- CEO oraz dyrekcja zarzadzaja biezacym funkcjonowaniem korporacji

- Wazniejsze decyzje w BHI podejmowane są w sposób demokratyczny przy czynnym udziale wszystkich członków korporacji

4. Podstawowe zasady:

- gramy dla przyjemności. Eve jest dla nas środkiem do dobrej zabawy a nie jej celem. Nikogo nie zmuszamy do gry. Grasz kiedy masz czas i zajmujesz się czym chcesz. Co za tym idzie CTA obowiązuje tylko gdy jesteś online;

- szanujemy i traktujemy jednakowo każdego członka BHI;

- innych graczy traktujemy w sposób w jaki chcielibyśmy aby oni traktowali nas, pamiętaj że swoim zachowaniem wpływasz na reputację naszej Korporacji;

- jeżeli zamierzasz obrażać członków Korporacji lub innych graczy podwórkową łaciną, pisać obraźliwe pm'y po przegranym pvp etc to nie ma dla Ciebie u nas miejsca;

5. Komunikacja w Korporacji:

Podstawowa komunikacja w Korpie odbywa się na TeamSpeaku. Korzystanie z komunikatora głosowego na OPach i zebraniach ma charakter obowiązkowy - co najmniej na odsłuchu.

Forum i maile są źródłem wiedzy o bieżących sprawach Korporacji. Korpowicze mają obowiązek systematycznie się z nim zapoznawać.

6. PVP/PVE:

PVP i PVE są elementem gry nie ingerujemy w nie dopóki nie odbija się to na reputacji Korporacji. Oznacza to, że na przykład strzelanie do plusów lub naszych sojuszników jest zabronione.

7. Przyjęcie do Korporacji:

- Z zasady rekrutujemy jedynie osoby pełnoletnie.

- Nie przyjmujemy kont trialowych lub z mniejszym stażem gry niż miesiąc.

- po przyjęciu do korporacji oczekujemy wtrenowania Anchoring III i Cynosral Field Theory IV

8. Co oferujemy:

- dostęp do systemów w 0.0 i wszystkiego co one oferują (systemy do kopania lub racenia)

- dostęp do stacji w w/w systemach

- pvp w doświadczonymi FC (mamy sojuszowy program refundacji statków straconych w OPach)

- dostęp do posa w high secu( inwencje, obróbka BP)

- szkolenia dla mniej doświadczonych pilotów

- możliwość stawiania własnych POSów i PI w naszych systemach

- produkcję wszystkiego aż po największe okręty EVE

- transport za pomocą JF do 0.0

- brak podatku

- posiadamy wlasne WH z POSem

- serwer TS

9. Idealny rekrut ? czego oczekujemy:

- zainstalowany i skonfigurowany Team Speak 3 + sprawny mikrofon;

- uczestnictwa w życiu korporacji

Po więcej informacji zapraszamy do rozmowy z Waxis. Zapraszamy również na kanał B-H-I Public gdzie osoby z poza korporacji mogą porozmawiać z naszymi korpowiczami (jest to również kanał dla znajomych korporacji). Możesz również napisać do mnie na priv lub w grze do John McCready.

A zatem.... zapraszam do wspólnej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat sie zasech totalnie (co jednak nie dziwi :P ) Może jednak ktoś tu jeszcze zerka ;)

Dlatego chciałbym zaprosić chętnych do Defense Constellation Serthoulde. Powstała nie tak dawno Corporacja dla polskich graczy. Na razie jest nas garstka, ale przez co łatwiej nam się zgadywać na różne "plany" :) Górnictwo, bounty, zadania milicyjne, misje agentów oraz wiele innych. Z chęciom pomagamy początkującym graczom, radą i dobrym słowem, a jak trzeba to i materialnie ;) Ze swojej strony oczekujemy aktywności na klanowym Team Speaku no i na grze. ;)

Chętni proszeni są pisać na PW tu na forum, lub w grze do Core Crugier, Paul Xanadu, lub nvt nvt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja ze swojej strony zapraszam do prężnie rozwijającej się korporacji szkoleniowej Squadron 5 oferujemy szkolenia w kazdej dziedzinie miłą atmosfere i szybkie zarobki (szczegolnie pomoc w wydobyciu gazów;p) jedyne czego oczekujemy to wzajemny szacunek i bycie na tsie (chociaz nasluch) a po nauce takze zaproszenie do korporacji głownej która oferuje jeszcze więcej.... Jakies pytania zapraszam na priv lub w grze SharpPhoenixPL Tsutola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...