Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lordgraver

Rozwiązany: Wiedzmin 2 Gdzie znajde smocza łuske

Polecane posty

Ktoś wie gdzie znajde/kupie smocza łuske w akcie III ? Jestem po stronie Rocha a potrzeban mi jest ona do spodni bratobójcy. ponadto zna ktos jakis dobry sposób na szybki przyrost pieniedzy ?

ograbiłem już cały poziom zajrzałem wszedzie gdzie się dało ale nie da sie wszsystkiego sprzedać a gra w kośc jest zbyt nie przewidzialna :P Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo pieniędzy oszczędzałem samemu zbierając schematy do mieczy, pancerzy, ćwikłowanej skóry, itp. rzeczy, później zlecałem komuś ich stworzenie. Dzięki temu oszczędzalem dużo funduszy, bo normalnie to bym musiał by się strasznie wykosztować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Zbieram przetwarzam narazie poluje na harpie bo ich pióra są po 4 oreny. A średnio po 2-3 takie piórka wypadaja z harpi :D. A wiesz gdzie jest ta smocza łuska? by sie nie okazało że tylko będąc po stronie Iorweta mozna ją dostąć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Witam w czasie wykonywania questa "Sprzed stuleci" w akcie III, miałem na końcu zadania do wyboru albo poddać się rytuałowi albo walczyć z magiem wybrałem walkę (swoją drogą chyba najtrudniejszą w grze) po pokonaniu gościa znalazłem przy nim smocze łuski.

I teraz moje pytanie czy wie ktoś czy da się z nich zrobić jakąś zbroję????

Proszę bardzo :).

2.

ćwikłowanej skóry

Ćwikłowanej? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...