Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KapitanZgon

Wiedźmin 2 - aktualizacja do ER

Polecane posty

Witam, zachęcony wiadomościami o edycji rozszerzonej postanowiłem przejść jeszcze raz wiedźmina 2 z tymi wszystkimi aktualizacjami. Od czasu ostatniej gry w wiedźka formatowałem dysk także zaczęła się zabawa z instalacją gry od nowa. Po wpisaniu klucza rejestracyjnego (jak się okazało, ta część działa także bez tego) i przejściu dalej, zgodnie z moimi oczekiwaniami wita mnie aktualizator do edycji rozszerzonej. Ściągany plik waży ponad 10GB więc zostawiam komputer na noc. Rano okazuje się, że downloader utknął w pewnym momencie gdzieś w połowie. Ponawiam proces i znów dokładnie to samo, nie można ściągnąć jakiegoś pliku. Niestety nie mogę nawet uruchomić normalnie wiedźmina bez tej edycji rozszerzonej.

Można gdzieś normalnie pobrać działające rozszerzenie, najlepiej z możliwością pauzowania procesu i wznawiania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro patch waży ponad 10 GB, to równie dobrze możesz zarejestrować Wiedźmina 2 na gog.com i ściągnąć całą grę (jakieś 15 do 15,6 GB). Rozwiązanie o tyle dobre, bo można ściągnąć grę albo w częściach po 2 GB albo używając GOG.com Downloadera, który może pauzować i wznawiać ściąganie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...