Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

Przecieki do CD-Action numer 06/2012

Polecane posty

Spróbuję otworzyć to WinRarem, jeśli mi się uda, bo nie mogę tego rozgryźć, jeśli chodzi o hasło do folderu to może: CDA, Napoleon:TotalWar, 204, hasło bywa zazwyczaj banalne bo zakłada się, że nikt na to nie wpadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.... wojna coś o wojnie. Pamiętam jak mój kolega pokazywał mi pewną grę i na obrazku był właśnie ten z przecieku czyżby mount and blade?(To nie strzelanie to mi się tak przypomniał obrazek z pudełka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dungeon siege 3? DG III

Wielokrotnie było już powiedziane, że hasło do archiwum to 204.

w pliku tekstowym napisane jest:

??? maior = krytyczne

??? minor = popularne

I, jak ktoś już zauważył, chodzi najprawdopodobniej o słowo "editio".

Editio maior - wydanie krytyczne

Editio minor - wydanie popularne

Coś z tymi wydaniami trzeba kombinować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editio minor chodzi o coś zależnego od grona czytelników.

Editio maior - coś związanego z przypisami.

Kojarzy mi się to z niedawno zapowiedzianym "Wiedźminem" (w którymś AR było to podane w formie żartu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek moim zdaniem jest zbyt jasny... mogłoby tu chodzić o trzecią część jakiejś gry nie koniecznie strategii... Klimacik z lekka ( z naciskiem na słowo lekka) przypomina mi to z call of Juarez... Może The Cartel ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ergo:

DG3 to raczej tylko opis tych wojaków

Ciekawy jest autor- Jótrankowski 09- to może być podpowiedź do roku gry i ew. tytułu

Hasło z .txt to EDITIO, bo Editio maior to wydanie krytyczne, a Editio minor to wydanie popularne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I a propos tego co napisałem o wydaniu popularnym i ktytycznym, sądzę, że gra mogła pojawić się na tynku w 2 wersjach: ocenzurowanej i nieocenzurowanej lub coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie z obrazka jak na swój wiek są cywilizowani.Może któraś gra z serii civilization?Jak by nie patrzeć ten okres wojen napoleońskich jak mniemam był w tej grze.

Jak by któraś z tej seri to na 100% IV z dodatkami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I a propos tego co napisałem o wydaniu popularnym i ktytycznym, sądzę, że gra mogła pojawić się na tynku w 2 wersjach: ocenzurowanej i nieocenzurowanej lub coś w tym stylu.

Hmm, z takich gier to mi tylko Half-Life przychodzi do głowy (chyba 2 część). W niemczech ocenzurowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...