Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Chaser

Polecane posty

Dla mnie Chaser to bardzo dobry FPP. Duzo fajnych giwer, duzo przeciwnikow :) i niezla fabula. Najbardziej w grze podoba mi sie... tluczenie szyb :) naprawde swietna zabawa i wyglada naprawde bardzo ladnie. Ladnie wyglada tez woda i lokacje, nie dosc ze w wiekszosci duze to do tego ladne. Fajnie wyglada tez krew splywajaca po scianach :D Napewno gierka podoba mi sie bardziej niz nasz imho kiepski Chrome ldatego to wlasnie na tej grze mialem zamiar doczekac do premiery half-life2 ale chyba sie niestety nie uda bo juz prawie gre koncze :( a giera naprawde moze sie podobac.

+ladna grafika

+swietne tluczone szyby :)

+grywalnosc

+niezla fabula

+ladne odblaski metalu (ale czasem troche przesadzone)

+duze i niezle skonstruowane lokacje i calkiem zroznicowane.

Kurcze jakos nie moge sobie przypomniec minusow :) no moze czasami wrogowie dziwnie sie zachowuja ale ogolnie sa calkiem niezli jako ze chowaja sie za co tylko mozna, a nie stoja i czekaja na na smierc, ale niestety czasami zdazy sie im zrobic cos glupiego. Do minusow mozna jeszcze zaliczyc to ze czasami jak wracam w grze w pewnie miejsca ktore juz wczesniej wyczyscilem z wrogow okazuje sie ze jakis straznik caly czas sie "respawnuje" i ile razy bym tam nie wrocil zawsze wiem ze tam bedzie.

No to by bylo na tyle, jak dla mnie giera zasluguje na 9/10 plus znaczek jakosci REXa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

W samą grę wprawdzie nie grałem, ale po przeczytaniu recki w CDA, właśnie za chwileczkę zainstaluje demko. Grafa jest wręcz filmowa, fabuła zapewne też...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie w CDA gierka byla oceniona zbyt surowo choc to prawda ze nie ma mozliwosci zobaczyc wroga zanim on zobaczy ciebie poprostu zawsze wiedza gdzie jestes :/. Ale nie moge sie zgodzic z tym ze gra jest zbyt trudna. Na poziomie normal da sie fajnie grac bez zadnych zgrzytow ze za trudna czy cos. Na easy jest bardzo prosta a na najtrudniejszym poziomie jeszcz nie gralem :) wiec nie moge powiedziec :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

No ale przeciwnicy faktycznie śa dość (nawet) celni... Dosyć długo przechodziłem demo, ale sądzę w CDA faktycznie była trochę za niska ocena jak dla tej gry. Po za tym ma ona przepiękną (momentami) grafę. Mniam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagralam w demo i jakos mnie nie pociagnelo. Klimat bylby dobry, ale kompletnie nie pasuje mi muzyka, jest poprostu do bani.

Taki typowy, sredni FPS akurat do zagrania jak juz nie masz w co grac.

Fajnie postrzelac, pochodzic kanalami... No wlasnie, co do tych kanalow, mialam male problemy z wskakiwaniem na te skrzynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podobnie... Taka kolejna średnia gra której napewno nie kupię bo to wyrzucanie kasy w błoto :(

Ci podobnie? Ekhmm... Mogłbyś powiedzieć coś od siebie, chętnie wysłucham Twojego zdania zwłaszcza, że jest podobne, a nie identyczne z moim :)

Powiem, że sie napaliłam na tą gierkę, bo w końcu ładne screeny i wymagania, które spełnia mój komp. Zawiodłam się. Oprócz tego co wcześniej powiedziałam lokacje (przynajmniej z dema) zapowiadały się dość surowo, kilka ścian na krzyż. To jest sprawa dyskusyjna, bo można powiedzieć, że to jest plusem gry. Ładne, skromne lokacje, czy puste, pozbawione ducha mapy? Hmmm :-k

Jeśli ktoś grał już w pełną wersję, mógłby udzielić małej informacji co do lokacji (ale mi sie rymnęło). One są wszędzie takie puste czy tylko w demie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w demo wiec nie wiem jakie sa tam lokacje tzn z jakiej misji. Jezeli chodzi o full wersje to jest calkiem niezle bo sa dosc zroznicowane, raz chodzimy po kanalach albo po surowych ulicach miasta, a niekiedy po duzych budynkach badz plywamy pod woda specjalnym pojazdem. Sa tez lokacje zimowe, a na poczatku i pod koniec gry mozemy postrzelac na statku kosmiczym. Mi sie podobaja mapki, nie sa specjalnie skomplikowane ale nie sa tez banalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Zagralam w demo i jakos mnie nie pociagnelo. Klimat bylby dobry, ale kompletnie nie pasuje mi muzyka, jest poprostu do bani.

Taki typowy, sredni FPS akurat do zagrania jak juz nie masz w co grac.

Fajnie postrzelac, pochodzic kanalami... No wlasnie, co do tych kanalow, mialam male problemy z wskakiwaniem na te skrzynki.

Ja w sumie też trochę się gubiłem w kanałach... Jak wpadniesz do wody, to ciężko z niej wyjść, ale ogólnie gra jest dobra. Tylko że na hardzie chyba nie do przejścia.... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

No to po co piszesz posty skoro nic o grze nie wiesz? Najpierw zagraj chociaż w demo (w aktualnym numerze CDA...) a potem się wypowiadaj co o danej grze sądzisz....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gralem w te demo i moge cos powiedziec, czyli tak grafika jest spoko, ale nie jest taka filowa, za to gra taka jest, inteligencja przeciwnikow do pewnego momentu wywazona i w normie, lecz po jakims czasie przeciwnicy widza cie wszedzie. Ogólem gra sie fajnie, i co do oceny w CDA to podnisolbym ja o 1-2 oceny w gore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

A na jakim poziomie trudności grałeś? Ja na easy przeszedłem całe demo, ale na hardzie już tak różowo nie było... Przeciwnicy cię wszędzie widzą, po prostu nie masz szans... :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim poziomie trudności grałeś? Ja na easy przeszedłem całe demo, ale na hardzie już tak różowo nie było... Przeciwnicy cię wszędzie widzą, po prostu nie masz szans... :x

CHyba hard, no hard. Ale jakos i tak szlo grac, choc dema nie przeszlem, wiec zagram na easy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Ja na easy przeszedłem w sumie bez jakichś większych problemów. Na normal, dosyć często mnie zabijali, no ale jakoś przeszedłem, a na hardzie jest jak dla mnie nie do przejścia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka.Jeszcze całej nie przeszedłem,ale jestem już dość daleko,żeby wiedzieć,że ma kilka momentów,które potrafią doprowadzić do białej gorączki.A to wspomniane wcześniej pływanie wśród wraków jest kompletnie nie na miejscu.Mało tego,że autorzy wyznaczyli beznadziejnie głupią trasę,to myślałem,że podczas tego przemierzania wraków mózg mi się wywróci na lewą stronę.Przeciwnicy są niegłupi,ale też nie błyszczą zgranymi akcjami przeciwko nam.Później robią się wręcz pancerni,bo kładzie ich dopiero pół magazynka prosto w klatę i to z bliska.Ich spostrzegawczość też jest nienaturalna.Ogółem moge powiedzieć,że gra wybitna nie jest,ale jest naprawdę solidnym kawałkiem FPS-a.Warto zagrać chociaż raz,jeśłi w jakiś sposób ją zdobędziemy,gdyż legalnie raczej jej nie można u nas dostać.Nie mówię tu oczywiście o Allegro i podobnych.Ja ją zdobyłem,wymieniając się z gościem z innego forum,na którym pisuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w Chasera. Jest najpradopodobniej w ostatniej misji, lub chociaż w jednej z ostatnich ponieważ jestem już na Marsie i atakuję jakomś bazę.

Gra ma klimat, muzyka choć nie reaguje na to co się dzieje na ekranie jest bardz dobra. Grafika bardzo ładna i co najważniejsze, gra jest doskonale zoptymalizowana, żeby na tak słabym komputerze jak mój gra chodziła płynnie na prawie że najwyższych detalach? Z tym jeszcze się nie spotkałem. Ciekawie zrobiono tekstury, nie wyglądają jak płaska tapeta, i nie są rozmazane nawet w przybliżeniu.

Jedyne zastrzeżenia mam do postaci, wyglądają słabo, a ich oczy... patrzą trochę slepo. Ale za to same ruchy postaci podczas filmików przerywnikowych rozwiązano wręcz rewelacyjnie! Nie stoją płasko jakby mieli deskę w plecach, ale... po prostu sami musicie zobaczyć :)

Gra jest dość długa, i bardzo dobrze bo mam dość gier do których siadam i kończą się zanim się obejżę. Szkoda że żaden polski wydawca nie zainteresował się grą, naprawde wielka szkoda :(

Jedyną możliwością aby w nią zagrać jest zakup na zagranicznej aukcji bądź - jak mówi Smuggler - ukraść.

Ps. Próbował ktoś spolszczyć tą grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...