Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lurpak

Rozwiązany: Total War: SHOGUN 2 - program przestał działać

Polecane posty

Ostatnio podczas wizyty w Empiku nabyłem pack dwóch gier: SHOGUN 2 + Zmierzch Samurajów. Instalacja ok, aktualka - uruchamiam grę. Ok, menu jest, klikam Nowa kampania, wybieram ród następnie próbuję ogarnąć mapę. Problem pojawia się po kilku minutach gry lub podczas ładowania bitwy (oblężenia, dodam iż Własną bitwę mogłem spokojnie rozegrać) gra się wywala do pulpitu, wyłącza i pokazuje się komunikat Total War: SHOGUN 2 przestał działać... Dobra próbuję uruchomić kompa w trybie czystego bootowania - też nic. Sprawdzanie spójności plików również nie działa. Powoli tracę nerwy. A już napalałem się na podbicie Japonii. I w związku z tym piszę ten temat - proszę was o pomoc.

Sprzęt:

Windows 7 Home Premium 32-bit SP1

Procesor: Intel? Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz

RAM: 4096MB RAM (z czego obsługiwane jest ok. 3000 mb w związku z 32-bitowym systemem)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 250

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie zbyt orientuje się w temacie "System operacyjny i aktualizacje". Uruchomiłem Windows Update - tam nie było żadnych aktualizacji do pobrania dla Windows 7. Kiedy chciałem pobrać z internetu SP 2 lub 3 wyszukiwało mi tylko 1.

EDIT #1:

Mój błąd nie dopisałem "7" do Windows.

EDIT #2:

Drugi błąd - gra w pewnym momencie się zacina (lecz mogę poruszać kursorem) i po otwarciu Menedżera zadań pisze brak odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...