Skocz do zawartości
Pzkw VIb

UFO, zjawiska paranormalne, sny

Polecane posty

Gość Diego666

To trochę dziwne-mają technologię na tyle rozwiniętą aby do nas dotrzeć ale ukryć się już nie potrafią. Taka mnie myśl naszła, że może oni się pokazują specjalnie żeby nas na coś przygotować.

Edytowano przez Diego666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co... Na temat ufo można gdybać w nieskończoność, rozprawiać nad ich bajeczną technologią i zastanawiać się kiedy osiągniemy podobny poziom. Fakty są jednak takie, że nie ma żadnych dowodów na ich istnienie. Zadowalać się musimy żałosnymi zdjęciami, filmikami z tragiczną jakością oraz pożal się boże opowieściami naocznych świadków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie trochę o tajnych planach III Rzeszy to pogadamy - w skrócie mogli budować pojazdy anty grawitacyjne, takie spodki które mogli przejąć amerykanie i ruscy i mogą je testować, ciekawa jest także hipoteza iż Niemcy zbudowali bazę na Antarktydzie...

Co do tych 7 dni to zgodzę się iż mogą nie oznaczać 7 dni ludzkich ale dla Boga nawet to nie było by wysiłkiem ;d

<ciach> od takich wstawek, jak ta wycięta, jest topik "Filozofia". - Pzkw

Na co... Na temat ufo można gdybać w nieskończoność, rozprawiać nad ich bajeczną technologią i zastanawiać się kiedy osiągniemy podobny poziom. Fakty są jednak takie, że nie ma żadnych dowodów na ich istnienie. Zadowalać się musimy żałosnymi zdjęciami, filmikami z tragiczną jakością oraz pożal się boże opowieściami naocznych świadków.

Ja bym wolał nie marzyć o spotkaniu z ufo bo skoro by do nas dotarli, dysponowali by potężną bronią i zapewne by nas usunęli bo po co mamy im przeszkadzać ;/ Poza tym wierzę bardziej w pierwszą część tego posta ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obejrzalem na ktoryms kanale Discovery dokument o wybuchu w tunguskiej tajdze w 1908. w sumie przedstawiono 4 teorie:

1-meteor, ktory nie uderzyl w ziemie, ale wybuchl w atmosferze (dlatego nie ma krateru)

2-wybuch tzw materii lustrzanej (moze ktos wie co to? :blush: )

3-wybuch wulkanu (ale nie taki wulkan jak Etna; to mialby byc wybuch gazow wulkanicznych, ktore sie zbieraly pod skalami)

i 4, czyste sci-fi - meteor z pierwszej teorii rozpadl sie, ale nie sam z siebie, tylko dlatego, ze uderzyl wen pojazd dobrodusznych kosmitow, ktorzy zgineli ratujac Ziemie przed zaglada :turned:

ja bym obstawiaj pierwsza opcje, jest najbardziej prawdopodobna, a wy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiaj pierwsza opcje, jest najbardziej prawdopodobna, a wy?

Cóż... Ja spotkałem się jeszcze z kilkoma teoriami, jak np. zderzenie się Ziemi z mini czarną dziurą, upadek komety itp.

Każda kolejna wydaje się mniej prawdopodobna od poprzedniej... Faktem jest, że eksplozja miała miejsce kilka kilometrów nad ziemią i zostawiła po sobie ślad w postaci drzew powalonych we wszystkich kierunkach na rozciągłości kilku kilometrów. Drzewa w centrum eksplozji były obdarte z kory pionowo w dół. Meteor, który by przetrwał wejście w atmosferę, a następnie eksplodował z taką siłą, musiałby być naprawdę duży. Niemożliwe jest by umknął uwadza naukowców i astronomów jeszcze przed eksplozją...

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale czy ty mówisz, o tym meteorycie z przed paru milionów lat?! Jeżeli tak, to w jaki sposób mogli wtedy zauważyć go naukowcy, jeżeli żyły wtedy tylko dinozaury... chyba, że mówisz o innym katakliźmie...

Osobiście uważam, że uderzenie meteorytu w ocean i zagłada dinozaurów to pewniak, wy się dziwicie czemu nie ma dziury w tamtym miejscu??!!! Przecież to bardzo proste, otóż przypływy i odpływy zasypywały mułem i piachem, tę dziurę. Ten sam system co teraz, idźcie sobie na plażę wykopcie dziurę poczekajcie z 2tygodnie, a odpływy i przypływy zasypią ją ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale czy ty mówisz, o tym meteorycie z przed paru milionów lat?! Jeżeli tak, to w jaki sposób mogli wtedy zauważyć go naukowcy, jeżeli żyły wtedy tylko dinozaury... chyba, że mówisz o innym katakliźmie...

Nie mówimy o zagładzie dinozaurów, tylko o katastrofie Tunguskiej, a to całkiem co innego :happy: A w filmie, o którym wspomniał poor_leno, za pomocą komputerowych symulacji udowodniono, że niemal na 100 % przyczyną wybuchu był rozpad meteorytu tuż przed uderzeniem w Ziemię, więc nasze gdybania tutaj raczej większego sensu nie mają :tongue:

Osobiście uważam, że uderzenie meteorytu w ocean i zagłada dinozaurów to pewniak, wy się dziwicie czemu nie ma dziury w tamtym miejscu??!!! Przecież to bardzo proste, otóż przypływy i odpływy zasypywały mułem i piachem, tę dziurę.

Otóż nikt się nie dziwi, że nie ma dziury, bo ta dziura jest. Niedaleko półwyspu Jukatan, na dzisiejszym terytorium Meksyku. A przynajmniej przyjumje się, że to właśnie ta "dziura" :happy:

Edytowano przez DarkCrusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w filmie, o którym wspomniał poor_leno, za pomocą komputerowych symulacji udowodniono, że niemal na 100 % przyczyną wybuchu był rozpad meteorytu tuż przed uderzeniem w Ziemię, więc nasze gdybania tutaj raczej większego sensu nie mają :tongue:

Taaa... A kawałki tego meteorytu porwali kosmici ;)

Bo chyba nie masz na myśli tego, że owy meteor implodował? ;p

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... A kawałki tego meteorytu porwali kosmici ;)

Bo chyba nie masz na myśli tego, że owy meteor implodował? ;p

To nie ja tą teorię wymyśliłem :happy: Poprostu w programie pokazano, że jeżeli meteoryt rozerwał by się na kilka kilometrów przed powierzchnią Ziemii, to powstałała fala uderzeniowa byłaby w stanie doprowadzić do takich zniszczeń, jak te z Tunguski, bez pozostawienia po sobie krateru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie trochę o tajnych planach III Rzeszy to pogadamy - w skrócie mogli budować pojazdy anty grawitacyjne, takie spodki które mogli przejąć amerykanie i ruscy i mogą je testować, ciekawa jest także hipoteza iż Niemcy zbudowali bazę na Antarktydzie...

Co z tego, że do dzisiaj nie wynaleziono czegoś takiego jak pojazd anty-grawitacyjny nawet w XXI wieku, przecież Niemcy w swoich tajnych bunkrach nad tym pracowali. A potem przenieśli się na Antarktydę i tam po dziś dzień pracują nad takimi pojazdami.

Poczytaj trochę literatury historycznej a nie pseudo historycznej to pogadamy... :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria całkiem zgrabna, ale jej minusem jest to, że nie znaleziono ani fragmentu meteorytu w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od centrum wybuchu...

Bo może za słabo szukano :happy: Fakt, to słaby punkt tej teorii. Ale inne teorie dotyczące Tunguski mają więcej słabych punktów, więc moim zdaniem to jest prawidłowa wersja wydarzeń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo może za słabo szukano :happy: Fakt, to słaby punkt tej teorii. Ale inne teorie dotyczące Tunguski mają więcej słabych punktów, więc moim zdaniem to jest prawidłowa wersja wydarzeń

Ciekawe podejście, to ma najmniej minusów, więc na pewno jest prawdziwe ;)

Moim zdaniem, żadna z tych teorii nie jest prawdziwa... Wtedy nauka była zbyt zacofana by to dokładnie zbadać, a teraz jest już za późno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że do dzisiaj nie wynaleziono czegoś takiego jak pojazd anty-grawitacyjny nawet w XXI wieku, przecież Niemcy w swoich tajnych bunkrach nad tym pracowali. A potem przenieśli się na Antarktydę i tam po dziś dzień pracują nad takimi pojazdami.

Poczytaj trochę literatury historycznej a nie pseudo historycznej to pogadamy... whistling.gif

Jak myślisz że państwo i wojsko ci wszystko ujawni to się mylisz...Poza tym po wojnie część naukowców została przejęta przez Rosjan i USA i mogli rozwijać technologię rozpoczęta przez Niemców....Poczytaj iż Niemcy nie wprowadzili tych pojazdów to masowej produkcji, a jedynie były one w testach - jeżeli czegoś nie wiemy to nie znaczy że tak nie było zawsze można doszukiwać się prawy ;)

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście, to ma najmniej minusów, więc na pewno jest prawdziwe ;)

Moim zdaniem, żadna z tych teorii nie jest prawdziwa... Wtedy nauka była zbyt zacofana by to dokładnie zbadać, a teraz jest już za późno :)

Źle się wyraziłem :tongue: Chodziło mi o to, że ze wszystkich teorii ta jest najbardziej prawdopodobna, bo ma najmniej słabych punktów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Czy na tym temacie są opowiadania o duchach ?? Jeżeli nie, to może zna ktoś dodre linki . ? .

A co do reakcji wieśniaka - sory , ale w 4 klasie podst. widziałem o tym materiał , i mówiłem większośc z pamięci ,- czarną dziurę widocznie dodałem od siebie :P

Chyba wyraźnie dałem znać, że o religiach w tym temacie nie rozmawiamy? - Tur

Edytowano przez Turambar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booooooooooo! <--- Proszę bardzo, opowieść o duchach :)

Nie no bez jaj please !!! Przerzuciłem kilka stron , ale tam są głównie poglądy . . . A ja osoiście poczytałbym sobie o takich rzeczach , ale nie typu, dziecko zobaczyło białą pania, ucieka na schody, duch ją dopada i ukręca łeb ( streszczam autentyk treści z neta ). Zaciekawiła mnie np. opowieść kolegi - para żołnierzy miała dyżur na I-ym pietrze jakiegoś budynku ( starego ) wojskowego, kiedy w nocy usłyszeli bieg po schodach dużej grupy osób, ale nikogo nie widzieli , gdy odgosy pojawiły sie na korytarzu, na "ich" piętrze wyskoczyli przez okna i przeczekali noc w krzaczorach . Oddelegowani do innej słuzby dowiedzieli sie, że w tym budynku powiesił się cały oddział . Powiesił, ale nie - jeden obok drugiego - jeden na klamce , drygi na wieszaku, trzeci na pasku od spodni itd. Takie opowieści z nutą tajemnicy sa niezłe . . .

Ma może ktoś coś nawiedzonego w swojej okolicy . ? .

Przed przecinkami, kropkami, wewnątrz wielokropków nie stawiamy spacji. Podobnie nie stawiamy kropek po i przed znakiem zapytania - Tur

EDIT : Ja wiem, ale ja tak piszę - niedokończona myśl, wypełniam zapytaniem . . . Ludzie co ja gadam ?! - jakos tak to rozumiem :P A przecinki to takie złe przyzwyczajenie ...

Edytowano przez KMyL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz że państwo i wojsko ci wszystko ujawni to się mylisz...Poza tym po wojnie część naukowców została przejęta przez Rosjan i USA i mogli rozwijać technologię rozpoczęta przez Niemców....Poczytaj iż Niemcy nie wprowadzili tych pojazdów to masowej produkcji, a jedynie były one w testach - jeżeli czegoś nie wiemy to nie znaczy że tak nie było zawsze można doszukiwać się prawy ;)

Myślisz, że pojazdy AA jest taki łatwy do zbudowania? To graniczy z niemożliwością.

Zgadzam się, że zawsze można się doszukiwać prawdy ale czy doszukujesz się jej w rzeczach o których tak niewiele wiemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powroce na chwile do tematu Tunguski, zeby wyjasnic sprawe 2 dzentelmenom :thumbsup:

Dogmeat:

Taaa... A kawałki tego meteorytu porwali kosmici ;)

Bo chyba nie masz na myśli tego, że owy meteor implodował? ;p

Crusader:

To nie ja tą teorię wymyśliłem :happy: Poprostu w programie pokazano, że jeżeli meteoryt rozerwał by się na kilka kilometrów przed powierzchnią Ziemii, to powstałała fala uderzeniowa byłaby w stanie doprowadzić do takich zniszczeń, jak te z Tunguski, bez pozostawienia po sobie krateru

Dogmeat:

Teoria całkiem zgrabna, ale jej minusem jest to, że nie znaleziono ani fragmentu meteorytu w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od centrum wybuchu...

Crusader:

Bo może za słabo szukano :happy: Fakt, to słaby punkt tej teorii. Ale inne teorie dotyczące Tunguski mają więcej słabych punktów, więc moim zdaniem to jest prawidłowa wersja wydarzeń

z tego co widze, Crusader ow dokument ogladal, jednak najwyrazniej nie przylozyl don nalezytej uwagi :yes:

wiedz, drogi Krzyzowcu, iz naukowiec, ktory przedstawial teorie eksplodujacego meteoru na komputerowej symulacji, wyjasnil dlaczego nie ma jego szczatkow: otoz to przez fale uderzeniowa, ktora odbiwszy sie od podloza (co zreszta bylo na symulacji dobrze widac) "wypchnela" szczatki wysoko ponad atmosfere, i tam mialyby krazyc (choc na pewno juz dawno spadly na drugim krancu Ziemi, lub splonely w atmosferze spadajac)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naukowiec, ktory przedstawial teorie eksplodujacego meteoru na komputerowej symulacji, wyjasnil dlaczego nie ma jego szczatkow: otoz to przez fale uderzeniowa, ktora odbiwszy sie od podloza (co zreszta bylo na symulacji dobrze widac) "wypchnela" szczatki wysoko ponad atmosfere, i tam mialyby krazyc (choc na pewno juz dawno spadly na drugim krancu Ziemi, lub splonely w atmosferze spadajac)

Teraz to już w ogóle czyste sci-fi... Eksplozja, jaka by musiała nastąpić by dokonać tego, co się stało (mówię o powalonych drzewach etc), rozerwałaby meteor z taką siłą i rzuciła jego szczątkami we wszelkich możlwych kierunkach tak, że fala uderzeniowa chyba nie miałaby za wiele do powiedzenia (albo pchnęłaby szczątki bardziej w bok aniżeli w górę) ;)

Poza tym, nie mogę uwierzyć (choć wszystko jest możliwe...), że tak wielgachny meteor umknąłby uwadze ówczesnych astronomów :)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że pojazdy AA jest taki łatwy do zbudowania? To graniczy z niemożliwością.

Zgadzam się, że zawsze można się doszukiwać prawdy ale czy doszukujesz się jej w rzeczach o których tak niewiele wiemy?

To iż my, prości obywatele, nie wiemy co wojsko może skrywać nie znaczy iż tego czegoś nie ma a poza tym - wszystko jest możliwe ;)

A to że niewiele wiemy nie znaczy iż mamy nie drążyć ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź do "Ufo III rzeszy" projekt powstał, prototyp powstał ale mieli mały problem ze sterowaniem. Kręcił się wokół własnej osi a jakby przestał toby spadł.

a opowieści o duchach? "Księga tajemnic" jak znalazł okładka z taką fioletową czaszką.

Inny ciekawy przypadek: na polu bitwy pojawiały się duchy dowództwo nie wierzyło wysłało parę osób żeby sprawdziło. SZOK nie tylko widzieli duchy ale także rozpoznali wśród nich zmarłych w tamtejszej bitwie kolegów.

I nikt mi nie wmówi, że nie ma ufo bo widziałem o_O

http://www.obrazki.jeja.pl/1503,ufolotek.html-czyli głupota ludzka nie zna granic

Edytowano przez TheMe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...