Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siboth

Niepoprawny: Kupno Battlefielda 3

Polecane posty

Istnieje ryzyko zablokowania takiego klucza, więc ja polecam albo poczekać na promocję na Originie (nie tak dawno był tam BF3 za 55 zł) albo szukac na allegro tanich pudełkowych wydań.

I to nie są zarty, ja raz kupiłem taki klucz po czym po 2 miesiącach gra została usunięta z mojego konta ( w skrajnych przypadkach kończy się to zablokowaniem całego konta!) więc nie radzę się bawić w takie rzeczy. A że iluś tam osobom się upiekło, to nie świadczy o tym, że to jest legalne, bo nie jest - takie klucze są często albo z rynków azjatyckich albo od naszych wschodnich sąsiadów.

Krótko mówiąc nie polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odpuścił key z allegro, 100% tanich keyow jest pochodzenia azjatyckiego (niższa cena zakupu), czyli jest przeznaczona na tamten rynek, a nie nasz. EA banuje i to ostro za lewe keye do gier, a w przypadku BF 3 zapowiedzieli szczególnie ostrą walkę z tym.

http://www.forum.ea.com/pl/posts/list/191320.page

http://forum.ea.com/pl/posts/list/190088.page

Battlefield 3 to gra na setki godzin, ja bym nie oszczędzał (sam kupiłem w dniu premiery), bo po co za chwilę wydawać kasę kolejny raz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% pozytywnych...

Ja zakupiłem kiedyś tak Half Life 2 i Garry's Moda ,nie było problemu

Ale jednak radzę uważać i popytać się sprzedawcy czy rekompesuje straty i czy gra pochodzi z Polski a nie np z Rosji (jeśli się tak stanie ban albo block)

Jeśli np. gra jest z promocji to nie ma się czego obawiać,kupuj śmiało !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że klucze z aukcji, gdzie jest napisane coś w stylu: KLUCZ OD ZARAZ 24H AUTOMAT!!! to pewne nielegale i naprawdę pomimo wielu pozytywów wystawianych tym osobnikom nie należy kupować od nich gier. Nic z tej sumy wydanej na taki klucz nie idzie do twórców gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% pozytywnych...

Ja zakupiłem kiedyś tak Half Life 2 i Garry's Moda ,nie było problemu

Ale jednak radzę uważać i popytać się sprzedawcy czy rekompesuje straty i czy gra pochodzi z Polski a nie np z Rosji (jeśli się tak stanie ban albo block)

Jeśli np. gra jest z promocji to nie ma się czego obawiać,kupuj śmiało !

Też kupiłem Orange Boxa i po 2 tygodniach dostałem banana na konto.

Z promocji ? Jakich ? KToś kupił BF 3 za 70 zł na promocji i sprzedaje za 40 ?

Sorry, ale no way, takie ceny to 100% azja albo rosja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam zupełnie inne doświadczenie - 90% moich gier to właśnie keye z allegro. Nigdy nie dostałem bana, nikt nigdy nic nie mówił. BF3 gram od premiery na keyu z allegro, to samo BFBC2 wcześniej. Te wszystkie historie o tych permanentnych banach po tygodniu są wyssane z palca. Kupuj śmiało, 80 złotych to duża kwota i możesz za nią kupić jeszcze 2 inne gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ruskiego bf'a 3 jak i kilku moich znajomych , i jakoś nikt nie dostał jeszcze bana .

A propo ruskich kluczy to ktoś gadał że są takowe także banowane na steam'ie ale zbytnio nie chce mi się w to wierzyć bo mam black opsa ru (od miesiąca po jego premierze) i wszystko jest w jak najlepszym porządku ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 jest od EA, nie? No to ja bym radził się wstrzymać teraz z zakupem i poczekać, aż gra spadnie do EA Classics. Wtedy premierówkę daloby się znaleźć w sklepach nawet w cenie 30 zł, a gdyby nie było, to w serii EA Classics za 50 zł by była.

To jest oczywiście rozwiązanie, gdy nie masz wielkiego ciśnienia na grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę miesięcy BF3 wejdzie do klasyki EA, więc naprawdę warto poczekać. Możesz kupić także używkę która będzie tańsza o kilkadziesiąt złotych, ale to zależy od ciebie. Jeśli chcesz ryzykować banem, choć tak jak powiedziano wcześniej szansa jest 50% to możesz taką opcję wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 jest od EA, nie? No to ja bym radził się wstrzymać teraz z zakupem i poczekać, aż gra spadnie do EA Classics. Wtedy premierówkę daloby się znaleźć w sklepach nawet w cenie 30 zł, a gdyby nie było, to w serii EA Classics za 50 zł by była.

To jest oczywiście rozwiązanie, gdy nie masz wielkiego ciśnienia na grę.

Zapomnij o EA Classic

Battlefield 3 to największe przedsięwzięcie EA z najlepszym i najdłuższym pewnie planem biznesowym, będą ssać z tego tytułu ile się da.

Pamiętam jak np ME 2 trafił do Classic po niecałych 4 czy 5ciu miesiącach, a Bad Company 2 po ponad roku chyba, więc o BF 3 sam sobie dopowiedz.

Ja tam bym keya lewego nie kupował, ale to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zaoszczedzic to tutaj jest aukcja z kluczem ale tym razem POLSKIM. A co do banowania to mój brat kupił kiedys za 30zł Call Of Duty Black Ops RU i po 3 miechach gra się nie uruchamia ; D (nie jest to wina kompa bo na moim oryginalnym BO moze grac).

Klucz:

http://allegro.pl/battlefield-3-pc-origin-...2270581688.html

Znalazłem tez tanią oferte gdzie ktos sprzedaje nową gre w folii bo jest to nietrafiony prezent, takie oferty tez są opłacalne

http://allegro.pl/battlefield-3-gra-akcji-...2271416733.html

Życzę miłej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi banami za rosyjskie klucze to jest jedna wielka ściema. Nie spotkałem jeszcze osoby, która by za to dostała bana, a znam wiele osób, które takie klucze ma. Sęk w tym, że klucz musi pochodzić z zaufanego źródła. Nie może być kradziony i przemycany. Najlepiej darować sobie allegro i kupić w jakimś zaufanym sklepie, który sprzedaje nie tylko klucze do BF3, ale też innych gier. Np:

gamecodes.pl

keye.pl

inexus.pl

Sam robiłem w tych sklepach zakupy i nigdy nie miałem żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Powtarzam p raz kolejny: klucze nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji, nie są legalne, wydawca nic na nich nie zarabia a wręcz przeciwnie, traci.

Ponadto ja jeden jedyny raz taki klucz miałem, a po 2 miesiącach gra zniknęła z konta i pojawiła się informacja, że kolejnym razem całe konto zostanie zablokowane. To, że Tobie się udało nie oznacza, że jest to dobre, legalne i bezpieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...