Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr.ALFik

Rozwiązany: Fallout 2 - Pretty Boy Lloyd

Polecane posty

Witam!

Nie chcę mi się za bardzo pisać epickiej opowieści, zawierającej opisy liryczne mej rozpaczy itp., itd., więc od razu przejdę do sedna. Otóż mam problem z wykonaniem questa zleconego przez Salvatore w New Reno dotyczącym Pretty Boy Lloyda (po polskiemu Ładna Buźka Lloyd, czy coś...). Otóż znalazłem jego kryjówkę w klubie Desperado, ale nijak nie mogę otworzyć drzwi dzielących go od spotkania z przeznaczeniem, gdyż mój skill otwierania zamków jest zbyt niski (coś koło 20%). Próbowałem przestrzelić zamek, m.in. pistoletem laserowym - lipa. Próbowałem też je wysadzić dynamitem - lipa. Czy ktoś zna jakiś sposób, aby dostać się do owego delikwenta?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować z elektronicznym narzędziem do otwierania zamków. Jest takie jedno w New Reno.

Konkretnie w New Reno Arms (jeśli nie odkryłeś całego Reno, to od baru Salvatore'a idzis w lewo do następnej lokacji a potem na sam dół i masz sklep).

Narzędzie jest ukryte w lodówce w piwnicy sklepu, więc możesz dokonać agresywnego przejęcia miejsca (nikt po właścicielu nie będzie płakać oraz karma nie spada, ale za to tracisz możliwość zdobycia od gościa broni, gdy staniesz sie członkiem którejś z rodzin oraz dodatkowo tracisz handlarza), albo też przestrzelić/wysadzić drewniane drzwi z tyłu sklepu i poradzić sobie z psami.

Podpowiem jeszcze, że warto włamania dokonywać w dzień, gdy sklepikarz czeka na klientów.

Na dole właściciel trzyma gościa, który potrafi ulepszać sporo broni i amunicji do nich, a robi to całkowicie za darmo.

Lodówkę to znajdziesz ją w lewym górnym rogu lokacji.

No a co do Gecko, to jeśli odkryłeś już Vault City (czy tam Kryptopolis), to Gecko jest kilka kwadratów wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...