Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

artooD2

Creative HS-800 Fatal1ty - trzeszczenie basu

Polecane posty

Witam,

mam problem ze swoimi słuchawkami - przy basie słychać, że się tak ordynarnie wyrażę, pierdzenie i trzeszczenie co niemało mnie irytuje. Wprawdzie słychać to tylko w przypadku filmików na YT (ciut mniej w winampie) i ktoś mógłby rzec, że to przez słabą jakość powyższych, jednak sięgając pamięcią wcześniej nie miałem takich kłopotów, nawet z filmikami kręconymi przysłowiowym kalkulatorem. Instalowałem najnowsze sterowniki, podłączałem słuchawki do innych wejść, acz nic nie pomogło. Dlatego proszę o radę, bo zaraz mnie coś chyci, a bez czystobrzmiącej muzyki nie wytrzymam ani godziny :P

Jeszcze dodam, że podłączałem słuchawki do innego komputera i dźwięk był wyraźnie lepszy... więc najpewniej wina jest w mojej karcie dźwiękowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób Benchmark w HD Tune i daj wyniki. Jeśli dysk przestawił się w tryb PIO to taki objaw jest możliwy. Sprawdź obciążenie procesora podczas odtwarzania - jeśli jakiś proces zajmuje go tak, że jest obciążony na 100% to charczenie niskich tonów może również występować (pod warunkiem, że masz zintegrowaną/nie posiadającą własnego procesora kartę dźwiękową).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...