Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tragen

Rozwiązany: Głośniki do 200 zl

Polecane posty

Powierzchnia pomieszczenia nadaje się pod zestaw 5.1 o ile możesz go jeszcze dobrze rozstawić.

Zaś na początek, pytanie jaką posiadasz kartę dźwiękową.

Następnie jakie będzie przeznaczenie tych głośników muzyka, filmy, gry. Najlepiej ustawić to w odpowiedniej kolejności.

Do zestawu 5.1 i tak trzeba będzie dopłacić ... 300zł to ciut za mało. ( 350 minimum, aby był to sensowny zakup )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między t3100 będzie znacząca. Główne różnice to to że te micro laby mają subwoofer. Z doświadczenia wiem że zestawy 2.1 grają ogólnie gorzej od 2.0, nie licząc właśnie lepszych dolnych pasm dzięki subowi. Ja osobiście wybrałbym 2.0 ale to też zależy od preferencji, bo jeżeli jesteś bassheadem to jak najbardziej bierz 2.1, choć osobiście też lubię sprzęt grający basem to zdecydowałbym się na jakiś 2.0, ten modecom czy jakieś microloaby solo. Z zestawów 2.1. podobały mi się Edifery, nie pamiętam dokładnej nazwy. Wg. mnie jeżeli chodzi o droższy sprzęt do kompa to nie ma nic ciekawego, lepiej zainwestować, wzmacniacz i jakieś porządne kolumny, mam wieżę sony z dosyć mocnym wzmacniaczem więc jak będę kupował głośniki to zdecyduje się chyba na jakieś kolumny chociażby tonsila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...