Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blind11

FiFa 09 - zdobywanie punktów

Polecane posty

Witam mam pewien problem gram sobie w tryb zostań gwiazdą i żeby poprawić atrybuty memu Lampardowi muszę zdobyć nowy poziom ale jak ja mam to kur.... zrobić jak za mecz dostaję max 30 punktów a muszę zdobyć 9000. Czy coś jest nie tak ? Czy twórcy przewidzieli że zagram min 300 spotkań aby poprawić atrybuty mego zawodnika. Obecnie mam 168 punktów czy jest jakiś sposób abym zdobywał dużo punktów za mecz a nie 30, a i wygrywam niektóre spotkania nawet 20 do 0 i gram oczywiście na PC. Z góry dziękuję :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś grałem stworzonym zawodnikiem i raz mogłem mu poprawić atrybuty, ale skoro kolega mógł ulepszyć cristiano ronaldo do 99 w parę dni, a ja się męczę już z miesiąc i nic, to coś jest nie tak, a może to dlatego że on gra na konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poziom trudności gry? Ilość zdobywanego expa nie jest od niego zależna?

Ciężko mi jakoś sensownie pomóc, bo sam gram w edycje '12 i to w dodatku na konsoli (choć podobno nie różni się od wersji PC), ale staram się wyciągać jakieś logiczne wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poziom trudności gry? Ilość zdobywanego expa nie jest od niego zależna?

Ciężko mi jakoś sensownie pomóc, bo sam gram w edycje '12 i to w dodatku na konsoli (choć podobno nie różni się od wersji PC), ale staram się wyciągać jakieś logiczne wnioski.

niestety fifa 09 na pc jest wybrakowana: na konsoli jest tryb areny itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, przyszło mi coś do głowy choć nie wiem czy ma to zastosowanie w tym trybie. Jeżeli robisz swojego zawodnika, to w opcjach atrybutów jest coś takiego pole typu - ukryty talent , krótki talent, przeciętny i jeszcze kilka innych. Spróbuj wejść w Edytor piłkarzy - Bo ci ''prawdziwi'' -jak Lampard też powinni to mieć . I sprawdź ,jeżeli będzie późny talent lub przeciętny masz odpowiedź.

W Fifie 2006 jak pamiętam zawodnicy zobywali exp po meczach nawet w trybie menadżerskim ,cały pierwszy skład.

I Ciężko się expiło starych graczy - bo z racjii wieku byli mało podatni na zmiany.

Piszę oczywiście o wersjach na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...