Skocz do zawartości

Rozwiązany: Program do nagrywania dźwięku z gier.


Polecane posty

Znacie jakiś program do zgrywania dźwięku z gry? Musi być darmowy, dźwięk musi mieć dobrą jakość, i do tego nagrywanie powinno się włączać jakąś kombinacją klawiszów, np. "ctrl+F4". Audacity odpada, bo nie spełnia ostatniego warunku. Jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że jest choćby opcja Miks Stereo, która zgrywa wszystkie źródła dźwięku - i te wewnątrz systemu i te dochodzące do komputera. Oczywiście, można po prostu wyciszyć mikrofon(y) i wtedy zgrywało będzie tylko dźwięki komputera. Miks Stereo to urządzenie do nagrywania, zatem można je ustawić jako 'mikrofon' w programach nagrywających.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wszedłem w dźwięk, potem w nagrywanie i nie ma tam "Miks Stereo".

Jest tam tylko mikrofon i "Wyjście liniowe"

EDIT

OK, wystarczyło dać "pokaż wyłączone urządzenia" i znalazłem, oraz włączyłem Miks Stereo. Na razie proszę nie zamykać tematu, bo muszę sprawdzić czy działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie... tak. A przynajmniej można tak zrobić, osiągajac lepsze efekty. Niektóre formaty mają miejsce na audio i wideo, inne to tylko kontenery (jak choćby wspomniany FLV albo Matroska), które i tak kodują wideo i audio na jakieś konkretne sposoby.

Zastrzegam jednak, że mogę coś poplątać i wogle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. To po prostu zobaczę jak wyjdzie.

Mam inny problem. Używam MSI Afterburner i do tego Free Sound Recorder. Ustawiłem oba pod jednym przyciskiem, ale gdy naciskam przykładowo "CTRL+F4" to włącza się tylko FSR. Da się coś z tym zrobić?

I jeszcze jedno pytanie. Czy edytor filmów na YT oferuje możliwość dodania w rogu jakiegoś małego obrazka? Bo przy afterburgerze jest tam szpetny znak nagrywania, i chciałbym zamaskować to logiem. Da się tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będę zbyt pomocny, ale ja radziłbym Ci kupić PlayClawa, a dokładnie Komputer Świat z tym programem. Niestety w sprzedaży był pod koniec zeszłego roku, ale znalazłem aukcje na Allegro, która potrwa jeszcze 12 dni

http://allegro.pl/komputer-swiat-21-2011-f...2157800834.html

PlayClaw ma więcej opcji niż Fraps i IMHO jest lepszy niż Fraps. Być może wersja z magazynu jest okrojona, jednakże nagrywaniu wideo z gry + komentarza w zupełności starcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...