Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sojer22

T-72 Bałkany w ogniu

Polecane posty

witam,

zainstalowałem t72, odinstalowałem tego kodeka, poczym klikłem na ikonkę gry "t-72 bałkany w ogniu" i.... nic

błysnęło okno (to z niebieskim paskiem na górze) i to wszystko nie wyswitlił sie żaden błąd, wogle nic. Tylko wyświetla się pulpit.

Co robić?

Mój komp składa sie z: twardziel 160gb, ram 1gb, geforce 7900gs sonic i jakiegoś dual cora, tak okolo 2ghz każdy

Apeluję o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem drogą, okrążyłem górę, podjechałem do zasieków, i na spokojnie wystrzelałem 2 działa SPRUt (srut czy jakoś tak :)), które mnie nawet nie zauważyły, z kaemu wybiłem niedobitki piechoty wroga i zjechałem na dół, po drodze niszcząc 2 b11 stojące niedaleko siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Mam problem z T-72

Uruchamiam gierke, kończą się wszystkie wczytywanka, nagle wywala mnie do pulpitu i wyskakuje okienko notatnika (załączony obrazek):

lastbugpc5.jpg

Bardzo proszę o pomoc, bo to była najfajniejsza gierka z tego CDA :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych wszystkich ,którzy mają problem z kodekami:ja mam zainstalowane tylko kodeki ffdshow i jak gra mi się włącza ,to i one się ładują,więc widać,że są potrzebne .Link do tych kodeków:http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=53761&package_id=59355&release_id=274595

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z biblioteką shell32.dll i T-72 nie działa. Posiadam nową bibliotekę, ale nie moe jej podmienić. Co robić?

Uruchom system awaryjnie wtedy powinieneś mieć dostęp do zmian w plikach systemowych.

Ale odradzam grzebanie w systemie! Robisz to na własną odpowiedzialność!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tą gre da sie spathować do 1.3 ?

Zrobiłem to z oficjalnej strony http://www.battlefront.com/products/t72/downloads.html

I gra po uruchomieni chce oryginalną płyte !!

Poczułem sie jakbym miał pirata !

Widziałem wcześniej posta kolegi który ściągnął dodatkowe misje i też nie umiał ich odpalić...

Mamy oryginalną gre czy piracika

:lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry z CDA czasami (zwykle?) wymagają patchy specjalnie dla nich przygotowanych (czy ktoś pamięta jakie problemy były z patchem do Breed? ;p ) nie jestem tylko pewien dlaczego (może dlatego, że pełniaki z CDA w znacznej większości działają bez płyty w napędzie, a wersje sklepowe już nie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry z CDA czasami (zwykle?) wymagają patchy specjalnie dla nich przygotowanych (czy ktoś pamięta jakie problemy były z patchem do Breed? ;p ) nie jestem tylko pewien dlaczego (może dlatego, że pełniaki z CDA w znacznej większości działają bez płyty w napędzie, a wersje sklepowe już nie).

TO niech to koledzy z CD_ACTION zrobią !

A nie wydają szmire !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry z CDA czasami (zwykle?) wymagają patchy specjalnie dla nich przygotowanych (czy ktoś pamięta jakie problemy były z patchem do Breed? ;p ) nie jestem tylko pewien dlaczego (może dlatego, że pełniaki z CDA w znacznej większości działają bez płyty w napędzie, a wersje sklepowe już nie).

TO niech to koledzy z CD_ACTION zrobią !

A nie wydają szmire !!

co ty chcesz od CDA? czy to ich wina, że gra jest badziewna? Ja tam sobie chwalę to, że wiekszośc pełnaków z cda działa bez płyty (płytka zamiast kręcić się w napędzie i rysować - spoczywa w pudełku), a sądzę, że patch do T-72 niewiele by poprawił, gra ma kiepski mało wydajny engine, więc nie sądzę, żeby się tu wiele dało zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie chwalę to, że wiekszośc pełnaków z cda działa bez płyty (płytka zamiast kręcić się w napędzie i rysować - spoczywa w pudełku)

Zgadzam się - to ich zdecydowana zaleta (zwłaszcza, że ostatnio dvd-rom tak jakby zaczynał szwankować :-) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest jeszcze inny - gra działa do momentu wybrania kampanii lub którejś z misji treningowych-w tym momencie monitor się wyłancza ale komputer coś tam mieli i po pewnym czasie słychać muzykę ale monitor pozostaje w spoczynku. Intro działa . Kodeki Divx są , sterowniki najnowsze. Wgranie patcha nic nie dało , teraz gra żąda oryginalnej płyty :lol: . GF 6800Gs , atchlon 64 3000+ , 512Mb ram , win xp he , 160 gb . :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem ze sterowaniem tym czołgiem w lewo i w prawo z pozycji kierowcy po prostu nie moge skręcić, patrzyłem w opcjach które klawisze są od tego ale nie działają, jedyne sterowanie to mówione rozkazy z widoku pod F6 (w innych nie działają) w lewo i w prawo. Może wiecie jak ustawić by czołg skręcał płynnie pod jakimś klawiszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że jak chce włączyć gre to wyskakuje ramka i pisze że core.exe nie może znaleźć pliku MSVCP71.dll

Co mam zrobić??

W katalogu gdzie zainstalowałeś grę jest folder "BIN". Wejdź do niego, znajdź ten plik i skopiuj go do C:/Windows/system32.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...