Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sojer22

T-72 Bałkany w ogniu

Polecane posty

"10) Jeśli gra się nie uruchomi sprawdź czy nie masz zainstalowanego kodeka Morgan Multimedia Stream Switch (MMSwitch). Jeśli tak, odinstaluj go (kodek zwykle instaluje się w folderze c:windowssystem32 jako MMSwitch.ax) a potem skasuj wymieniony plik jeśli nadal się tam znajduje.."

U mnie to zadziałało i teraz ciesze się grą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra działa ale jakoś smiesznie.

Mam 512 mb pamięci radeona 9600 i amd 2 ghz.

Włączam grę uruchamia się pewno program t74, klikam menu wyłącza się t74 włącza menu , graj wyłącza się ....idt.

Gra jest trochę upierdliwie zrobiona. Wychodzą z gry do meny , komputer cos ładuje dość długo aby wyświetlić głupie parę opcji :/

Level się długo ładuje , alt + tab i przeglądam sobie neta.

Wracam do gry i grafa od początku sie ładuje :evil:

Co to ma być wersja beta ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad z MSVCR71 :[ ( core.exe )

Moj konfig to:

AMD 64 2x 3600

gf gigabyte 7900gs

2gb ram 800mhz geil (dual-channgel)

Przeczytalem powyższe posty i nic nie pomaga. Mam nadzieje ze wyskoczy tutaj zaraz jakis pro i powie co mam zrobic zeby gra sie uruchomila xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest fajna, ale przy tym dosyć kapryśna i (np przy mojej konfiguracji lubi się wywalać, a szkoda :-/), a przy okazji :P - do redakcji :D jak będziecie dawać coś na cover to przynajmniej informujcie w dniu premiery, i niektórzy unikną zakupów w sklepie nie dla idiotów (prawie 60 zł :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mogę odpalić gry. Intro się włącza, ale kiedy chcę przyspieszyć wyskakuje do Windowsa, to samo jest w przypadku kiedy odczekam do końca i gdy itro się skończy także wyskakuje do Windowsa :wall:

Mój konfig to:

Pentium IV 2,8GHz

GeForceFX 5700LE 128MB/128Bit

768MB Ram

Niech ktoś mi pomoże [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja też mam problem... Po zainstalowaniu kiedy włączam grę pokazuje mi sie ramka, na pasku nazwa gry i nagle wszystko znika i spowrotem pojawia sie Windows.

Prosze o pomoc

to wejdż tam gdzie zainstalowałeś grę i tam jest plik START_WOVIT też miałem z tym problem ale nacisłem to i odpaliło powinno i tobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ZiZi, poginho i innych przeczytajcie wcześniejszy mój post. Miałem taki sam problem jak wy, a wywalenie tego pliku mi pomogło. I proponuje dokładnie czyta posty Mattio. MSVCR71.dll - link w 2 poście, po prawej jest "Search for DLL files". Tam wpisa nazwę pliku i ściągną ten że plik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, niech mnie ktoś wytłumaczy jak się wydaje rozkazy. Nie chodzi mi o te typu 'w lewo', 'w prawo' numerkami. Chodzi o te gdy siedzę na miejscu dowódcy, te azymuty, 'kumulacyjny ładuj', 'ognia', albo jak sie wskazuje cele ? No, bo zaznaczam PPM jakiś cel i nie wiem jak wydać rozkaz aby gunner go namierzył. A z kolei gdy się przesiądę na miejsce kierowcy, wtedy dowódca i strzelec sami sobie radzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, niech mnie ktoś wytłumaczy jak się wydaje rozkazy. Nie chodzi mi o te typu 'w lewo', 'w prawo' numerkami. Chodzi o te gdy siedzę na miejscu dowódcy, te azymuty, 'kumulacyjny ładuj', 'ognia', albo jak sie wskazuje cele ? No, bo zaznaczam PPM jakiś cel i nie wiem jak wydać rozkaz aby gunner go namierzył. A z kolei gdy się przesiądę na miejsce kierowcy, wtedy dowódca i strzelec sami sobie radzą.

na płycie jest doskonała instrukcja ,gdzie wszystko świetnie opisano. Zajżyj tam -Warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem manuala. Ale mi chodzi o to, że AI samo decyduje czym i do kogo strzelać. No bo spójrz: jestem w misji treningowej na strzelnicy, mam rozwalić piechocińców, a potem czołg. No i dobra namierzam czołg i wydaje rozkaz ognia, strzelec grzeje do niego z przeciwpancernych. Ale w tym czasie namierzam jednego z żołnierzy i każe do niego strzelać, a gunner dalej wali do czołgu. A gdy go już trafi to bierze się za gościa którego wskazałem, wyraźnie pada rozkaz 'karabin' czy coś, a ten po paru seriach sam zmienia na pocisk odłamkowy i strzela z głównego działa, mimo że takiego rozkazu nie było. Zabija go i potem sam bez żadnego rozkazu zaczyna grzać do artylerzysty, który znajduje się w zupełnie innej części mapy.

Po prostu jest mi źle z tym, że podwładni mnie lekceważą :cry: :wink:

A instrukcja mówi o dowódcy tylko tyle:

7.3.1.Zadania dowódcy

Namierzanie i identyfikacja celów:

-poruszając celownikiem w pionie i/lub poziomie identyfikuj

cele w zasięgu broni twojego czołgu;

-określ cel będący największym zagrożeniem;

-rozkaż strzelcowi ostrzelanie celu;jeśli czołg jest w ruchu

wydaj kierowcy rozkaz Śledź,wówczas kierowca zwolni;

-aby pomóc strzelcowi w szybkim odnalezieniu celu,dowódca

może użyć trybu namierzania celu (klawisz T);w tym

trybie wieża automatycznie porusza się w osi poziomej

z maksymalną prędkością;

-kontynuuj namierzanie celów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko pięknie, ładnie lecz tylko do momentu naciśnięcia "GRAJ". Tuż po tym "wywala" mnie do windy i otwiera plik last_bug.txt o treści

Error: 0000:

Unknown error

Tak się dzieje za każdym razem.

Mam ustawienia minimalne wszystkiego.

Mój sprzęt:

GeForce 4 MX 440 (w manualu pisze, że gra testowana na <-)

512 MB RAM

AMD Athlon XP 2000+

PLZ HELP!

EDIT: Reinstalka pomogła, ale się tnie niemiłosiernie

EDIT2: Przy 800 x 600 i 16 bitach nadal wyskakuje ERROR 0000

EDIT3: TA GRA NIE DZIAŁA NA 16 BITACH!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się save robi ? Nie widze takiej opcji.

Trochę to denerwujące przez 15 min jadę pod górkę nawiązuje się walka i mnie rozwalają.

Ładowanie gry 5 min 15 min pod górke ....

Gram juz 45 min trwa walka , jakieś 200 m przede mną pojawia się czołg.

Nie widzi mnie mój celowniczy go namierza strzela i pudłuje.

Gość odwraca wieżyczkę i juz po mnie , wszystko od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram juz 45 min trwa walka , jakieś 200 m przede mną pojawia się czołg.

Nie widzi mnie mój celowniczy go namierza strzela i pudłuje.

Gość odwraca wieżyczkę i juz po mnie , wszystko od nowa.

Na tym polega wojna pancerna - kto ma lepsze oczy i wyczucie odległości i takich tam batalistycznych pierduł - zostaje na placu. Widać we wspomnianym przez Ciebie wrogim czołgu siedzą same asiory pokroju Wittmanna :)

Dlaczego T72 przegrywały z amerykańskim sprzętem (gorzej opancerzonym)? Bo mieli załogi fatalnie wyszkolone i zdemoralizowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego T72 przegrywały z amerykańskim sprzętem (gorzej opancerzonym)? Bo mieli załogi fatalnie wyszkolone i zdemoralizowane.

Rzeczywiście Apache były słabiej opancerzone i jakoś tak bardziej ruchliwe :lol: A na serio to tylko kilka T-72 zostało zniszczone w Iraku przez czołgi amerykańskie. Reszta albo sama się poddała, albo została rozpruta przez śmigłowce lub myśliwce.

Ale dość tych dywagacji. Wracajmy do gry.

Gdy pierwszy raz przechodziłem 1 level zniszczyłem ten wrogi czołg, po czym zrobiłem wywrotkę. Gra najpierw uznała mi, że nie zaliczyłem levelu, ale później miałem do wyboru także następny level. Mimo tego chciałem przejść pierwszy level i kiedy dojechałem do tej serbskiej bazy gra się zacięła. Wie ktoś czym jest to spowodowane ??

Mój komputer:

Intel Pentium IV 3.06 Ghz

Palit GeForce 6600 512 MB 128 Mbit

512 MB Ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mój problem polega na tym że oprócz tego iż grę z płyty bardzo ciężko zainstalować (wyskakują błędy) gdy się udało to w czasie gry potrafi zawieśić komputer w różnych miejscach. Co robić?

To moja konfiguracja:

WIN XP Sp2

Typ procesora Intel Pentium 4 640, 3366 MHz (16 x 210)

Płyta główna Asus P5WD2 Premium (3 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Dual Gigabit LAN, IEEE-1394)

Pamięć fizyczna 1024 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce 6600 GT (128 MB)

Karta dźwiękowa Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Napęd dysków optycznych HL-DT-ST DVDRAM GSA-4163B (DVD+R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:16x, CD:40x/24x/40x

DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

Zainstalowane sterowniki karty graficznej nv4_disp (6.14.10.9371 - nVIDIA ForceWare 93.71)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram juz 45 min trwa walka , jakieś 200 m przede mną pojawia się czołg.

Nie widzi mnie mój celowniczy go namierza strzela i pudłuje.

Gość odwraca wieżyczkę i juz po mnie , wszystko od nowa.

Na tym polega wojna pancerna - kto ma lepsze oczy i wyczucie odległości i takich tam batalistycznych pierduł - zostaje na placu. Widać we wspomnianym przez Ciebie wrogim czołgu siedzą same asiory pokroju Wittmanna :)

Dlaczego T72 przegrywały z amerykańskim sprzętem (gorzej opancerzonym)? Bo mieli załogi fatalnie wyszkolone i zdemoralizowane.

Jedno mogę powiedzieć. W żadnej grze się nie czuje tak bardzo tego że dowódca chce nas zabić.

Kurde gość z granatnikiem przed nami widać go doskonale , myślę za chwile padnie rozkaz ognia. Nic trafiają nas 2 razy nadal nic.

Czołg vs piechota najlepiej rozjeżdżać :twisted: Strzelec nie potrafi strzelać do gości z odległości 50-100 m .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...