Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Google Earth

Polecane posty

natrafiłem na TO forum i na TEN konkurs przez przypadek:) Wysłałem i jestem w szóstce:)Przeglądałem całe forum i chyba tu już zostanę:) miła atmosfera, konkursy, zabawy -żyć (rzyć) nie umierać:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mam nagrodę dla jednej osoby, ale myślę, że do końca konkursu będę miał coś dla 3 osób. Oczywiście nagrodami będą jak zwykle gry komputerowe. Zwycięzcami będą osoby, które znajdą najzabawniejszą, najciekawszą lub najdziwniejszą rzecz. Jeśli kilka osób poda takie same namiary to wtedy wygra ta osoba, która zrobi to najszybciej.

więc być może będzie coś dla 3 osób jak Ghost napisał :)

Jedna nagroda dla jednej osoby.

Jednak nie uzbierało się dla 3...

Jutro już chyba będą wyniki, jestem ciekawy, czym zaskoczy nas Ghost w następnym konkursiwie :twisted: w każdym razie, "Gut lak!" wszystkim! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna nagroda dla jednej osoby.

Nie wiem, ale z powyższego cytatu IMO wynika, że chodzi nagrodę dla jednej osoby..ta która wygra. Ewentualnie może chodzić tu o przyznawanie jednej nagrody dla każdej z 3 osób.No, dowiemy się (i hope so..) wkrótce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik 8) Mam jeszcze pytanie: czy z tych wszytkich prac zostanie wybrane jedno zdjęcie, czy po prostu pakiet podesłanych zdjęć..?

Czytając między wierszami. ;)

Jedna nagroda dla jednej osoby. :)

Wiem widzę, ale czytając tą wypowiedź jako całość chodzi chyba o "dzielenie po równo". Ile osób będzie nie wiemy, ale chyba więcej niż jedna :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

People. Easy,easy. Przecież Ghost nie żyje tylko tym konkursem. Dajcie człowiekowi popracować. Weźcie uzbroicie sie w cierpliwość. :) Nie wiem poszukajcie w międzyczasie innych obrazków? Przeszukajcie internet w poszukiwaniu for z konkursami. Albo po prostu przejrzyjcie FA i wypowiedzcie sie gdzieś byle Z SENSEM. Easy. :)

Do tego niżej.

Jakbyś zauważył to jak ktoś gdzieś coś napisze to zaznacza nam to jako nieprzeczytaną wiadomość. Więc chcąc nie chcąc zaznacza mi to co napiszesz i muszę się przejść i to odczytać. A że akurat to jest w tym temacie to sorry ale w żadnym innym się nie zdążyłeś jeszcze wypowiedzieć. Ale gdy zauważyłem trochę bezsensownych postów postanowiłem napisać to co jest wyżej, a że ty to odebrałeś tak jak odebrałeś to już nie mój problem. A co do zauważenia Ghost twoich postów co 3 minuty (na ostrzeżeniu albo i na banie by się skończyło. BTW . przeczytaj najpierw to http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=6006 ) To raczej by nie był zadowolony. Spokojnie daj ludziom pracować. Ten konkurs nie jest pępkiem świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem "no i?.." na wypadek gdyby Ghost kieeedyś tu zajrzał...:)że niby czekam, się niecierpliwię itd.:) Skoro nie ma czasu i nie zagląda tzn. że NAWET gdybym smarował tu posta co 3 minuty, nie będzie mu to przeszkadzać, prawda? A jeżeli koledze Termezowi to przeszkadza znaczy to ,że on TU też zagląda ..i się niecierpliwi...prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie daj ludziom pracować. Ten konkurs nie jest pępkiem świata.....

A czy ja gdziekolwiek dałem do zrozumienia ,że jest? Czy przez moment dałem to odczuć?Napisałem dwa -słownie- DWA posty, i ktoś mi mówi że jestem upierdliwy? Widziałem w życiu kupę(a kto nie widział:) ) ..hmmm jak to odmienić?...może tak: niejedno forum już widziałem i nigdzie nikt nikogo niezbanował za DWA nieobraźliwe post.Poza tym co ma znaczyć :Do tego niżej"? Do tego posta(postu)? czy do tego -czyli mnie?mam nick i nie jestem żaden ten..a już napewno nie niżej...Psujesz -wydawało by się -miłą atmosferę. Kto Ci każe lecieć i czytać wszystko nieprzeczytane? uciszasz ludzi jak dzieci w klasie..NAPRAWDĘ tak strasznie było?Ludzie się cieszą, że konkurs i w ogóle , a tu panie -krytyka.może się mają cieszyć po wojskowemu? Ordnung uber Alles: od 16 do 16,10 piszemy dwuzdaniowe posty,że jest fajnie ,a potem cisza bo ktoś bęzie musiał przybiedz i przeczytać BEZSENSOWNE bzdury...Kto Ci dał władzę określania CO MA SENS? Gdybym Ci tu wyrysowował wzór strukturalny cząsteczki białka, być może uznał byś, że nie ma sensu... tym samym zaliczając siebie w poczet bezsensownych rzeczy..nie potrafisz zrozumieć radosnego człowieka? Wszystko musi mieć sens?Być użyteczne?sięzgalopowałem..aa, bo mnie zmyliły!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście podoba się screen Dany pt. Hipopotamy. Te zdjęcie po prostu wymiata. Niby nic takiego, zwykłe hipopotamy, ale z góry wygląda to naprawdę fajnie. Myślę że znajdzie się ono w pierwszej trójce (o ile taka będzie).

Dokładnie. IMO zdjęcie mogłoby dostać się na łamy "National Geographic", przy czym wydaje mi się, że jeden z hipciów na tym zdjęciu....jest zdechły. :?

Oprócz tego zdjęcia najbardziej podobają mi się: Gaszenie samochodu Termeza, mapa świata i pac-man konopkka, statek w mieście ElBarto i Frizlemaze Bimbra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tyle się nie odzywałem, ale deadline potrafi zająć naprawde sporo czasu i uwagi. Liczę, że w końcu dziś wyjdę do domu o normalnej porze.

Więc tak. Mam zamiar nagrodzić 6 osób, których znaleziska mi się spodobały. Ale chwilowo nagrody mam dla 4. Więc jeśli poczekacie jeszcze kilka dni aby załatwił brakujace dwie nagrody to podam jak wygląda ta szóstka i co dostali. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, panowie! Podniecacie się jakby nie wiadomo co to było. Rozumiem, każdy liczy na nagrodę i wyróżnienie przez Ghosta ale przecież przede wszystkim chodzi O DOBRĄ ZABAWĘ a w szczególności wykazanie się inicjatywą i zrobieniem czegoś fajnego. Wrzućcie na luz i nie róbcie "brzydkiej" atmosfery :wink: . Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka dobra zabawa? Tu chodzi o rywalizację, o zmiażdżenie przeciwnika z błotem! :D

Całkowicie się z tym zgadzam, nie ma to jak "miażdżenie/mieszanie/mixowanie" przeciwnika z błotem, gdyby konkurs nie był o coś, nikt by do niego nie przystąpił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...