Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

susscrofa

TES V: Skyrim - mody na steamie

Polecane posty

Czy ktoś już sprawdzał działanie tych modów na steamie? W instrukcji jest napisane, że wystarczy kliknąć subskrypcje moda, a on sam się pobierze i zainstaluje. Tylko że u mnie to kompletnie nie działa, klikam subskrypcje i nic się nie dzieje, odpalam grę ale modów nie ma. Może coś źle robię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość modów nie jest stworzona pod kontem innych języków więc nie będą działać niestety, możecie ewentualnie spróbować ściągnąć te mody i zainstalować je w stary sposób, ale nie wiem czy podziałają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że steam oraz gra w ogóle nie reagują na subskrypcje. Subskrybujesz moda na workshopie, pojawia się "zasubskrybowano" ale kiedy uruchamiasz grę nic się nie dzieje, a gra powinna pobrać i zainstalować subskrybowane mody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce gra nie jest oficjalnie dostępna w naszym regionie, tzn. grać możemy, ale nie ma żadnego wsparcia właśnie dla modów czy dla workshopa.

Żeby pobrać te mody, trzeba zmienić język na angielski, poczekać aż się ściągną pliki językowe, włączyć grę, pobiorą się mody, zmienić znów na polski, pobrać paczkę językową i dopiero można grać....

Moim zdaniem to jest chore

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj subskrybowalem na Steam ok. 10 modow, glownie graficznych. Oczywiscie pobrac sie przy uruchomieniu Skyrim PL nie chcialy i gra dalej wygladala nieciekawie. Zgodnie z udzielona wyzej rada zmienilem w ustawieniach Skyrima na Steamie jezyk z polskiego na angielski i uruchomilem gre. Wszystkie mody ladnie i gladko sie pobraly, a gra zaczela wygladac duzo ladniej. Potem wystarczylo ja wylaczyc, zmienic jezyk z powrotem na polski i cieszyc sie dzialajacymi modami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś inne sposoby poza zmianą języka? Jak również na działanie Construction Seta. Bo na razie wywala błąd gdy dodaję skyrim.esp. Pobieranie dwa razy prawie gigabajta, i tak za każdym razem gdy pojawi się coś czego nie ma na nexusie, niezbyt mi się uśmiecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sermaciej Nie sądzę, Cenega zadbała o to, żeby nie było innej możliwości. Gdyby mogła, to nawet to by zablokowała zapewne.

@Tesu Ja musiałem to ściągnąć całe. Co przy łączu 2mb/s było koszmarem (Viva la Tepsa!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Cenega jest wylacznym dystrybutorem Skyrim w Polsce. Sam mialem z tym spory klopot, bo gre sprowadzilem sobie z Polski, a przy probie instalacji Steam wyswietlil mi komunikat, ze Skyrima nie zainstaluje bo moj cd-key nie jest odpowiedni dla kraju, w ktorym probuje zainstalowac gre (Irlandia). Identyczny problem mialo kilku moich znajomych oraz paru innych forumowiczow mieszkajacych na stale w UK, Holandii czy Skandynawii. Na szczescie udalo sie to rozwiazac przez pomoc techniczna Cenegi.

@BrokenAss

Wspolczuje... Ja mam lacze 50Mb/s, predkosc rzeczywista zazwyczaj ok. 40-45Mb/s, a i tak czasem chcialbym zeby gry, dema i patche sciagaly mi sie szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Zazdroszczę takiej szybkości. Szczerze. Bo na steamie mam łatkę prawie 10gb do Darksiders i 6gb do Brinka. Ale cóż, wszędzie lepiej niż w Polsce :P

Zastanawia mnie czy Bethesda sama z siebie dała Cenedze monopol na Skyrima. Bardzo uprzykrza to życie konsumenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...