Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Paweł007
Dziś koło 19.15-19.20 było gorąco.Ja z Pawłem007 grliśmy na zagranicznym serwerze o nazwie(kurde a właściwie co to był za serwer :wink: ).Dobra nie ważne Paweł wygrał nad 5 osobami(chyba 5),ja byłem drugi i trzech jakiś typów(chyba 3)zajmowało tyły.Ogólni była rzeź gdyż graliśmy tak że nogi nie można bylo postawić i juz śmierć(szczegulnie na początku mnie Paweł zabijał,ale trudeno byłem w końcu drugi).Jutro tez spróbuje namówić Pawła007,Mejesty i oczywiście Volta

Mecz trwał w godz. 18.57 - 19.20

Graliśmy na serwerze "Hel DM East"

Mapka była to chyba - Magazyny.

Najpierw byłem tylko ja i Lord Wojtex. Faktycznie na początku trochę go lałem (było 8:2 dla mnie), ale Lord Wojtex wziął się do roboty. Walka była zacięta, a wszędzie mnóstwo krwi i trupów... Później jeszcze doszło jakiś dwóch nie proszonych gości, ale razem laliśmy ich pięknie... Ogólnie dobry mecz, jestem z niego zadowolony! Końcowy wynik to:

1. Paweł007 (to ja :D ) - 50

2. Lord Wojtex - 38

3. X-Men - 13

4. Jeszcze ktoś tam spoza Forum ale nie miał więcej niż 5 fragów...

Kiedy rewanż, Wojtek?

PS: Później graliśmy na jeszcze kilku innych serweraxch, ale po chwili były takie lagi że sięnie dało grać, albo właziły inne ludziska...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Pierwszy mecz godz. 19.40 - 20.12

Mapka - Biurowiec Raven

Graliśmy ja i Weos, a póżniej dołączył X-Men

Moja ulubiona mapka, Weosa zresztą chyba też (SUPER na niej gra...). Ogólnie cały mecz by trwał dość długo, ale był bardzo emocjonujący, co jakiś czas dołączali się inni, ale szybko wychodzili, bo nie mogli zdobyć żadnego fraga :twisted: . Akcja toczyła się na głównym korytarzu, ale bywaliśmy też czasami w tunelu wentylacyjnym... (chyba wymienili tam płytki na czerwony :twisted: ) Weos prowadził, ale ja nie dawałem się tak łatwo...

W pewnym momencie, kiedy było koło 43:32 dla Weosa dorwałem snajperkę i nabiłem sobie 9 fragów z rzędu (dopóki dziwny granata nie wleciał przez wentylację :P )

Wyniki:

1. Weos - 50

2. Paweł007 - 40

3. X-Men - 0 (he he)

Było tyle samo co w poprzednim meczu, w końcu się zemszczę Weos :evil: :D .

PS: Później graliśmy jeszcze raz, ale pojawił się mega-lag i nas rozłączył...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz godz. 19.40 - 20.12

Mapka - Biurowiec Raven

Graliśmy ja i Weos, a póżniej dołączył X-Men

Moja ulubiona mapka, Weosa zresztą chyba też (SUPER na niej gra...). Ogólnie cały mecz by trwał dość długo, ale był bardzo emocjonujący, co jakiś czas dołączali się inni, ale szybko wychodzili, bo nie mogli zdobyć żadnego fraga :twisted: . Akcja toczyła się na głównym korytarzu, ale bywaliśmy też czasami w tunelu wentylacyjnym... (chyba wymienili tam płytki na czerwony :twisted: ) Weos prowadził, ale ja nie dawałem się tak łatwo...

W pewnym momencie, kiedy było koło 43:32 dla Weosa dorwałem snajperkę i nabiłem sobie 9 fragów z rzędu (dopóki dziwny granata nie wleciał przez wentylację :P )

Wyniki:

1. Weos - 50

2. Paweł007 - 40

3. X-Men - 0 (he he)

Było tyle samo co w poprzednim meczu, w końcu się zemszczę Weos :evil: :D .

PS: Później graliśmy jeszcze raz, ale pojawił się mega-lag i nas rozłączył...

Mecz byl super.. Oczywiscie moja przewaga bylaby wieksza, gdyby nie problemy z myszka.. :P przez 5 minut nie moglem grac...Owszem, byla ostra siekanina.. Wreszcie nauczylem sie dobrze rzucac granaty i dzieki nim wygralem.. A co do drugiego meczu: Paweł nie wspomnial, ze byl wynk 45 - 25 dla mnie... :D :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt, kiedy jutro mecze? Dzisiaj trochę potrenowałem z Weosem i Lordem Wojtexem i chcę kogoś rozwalić :twisted: :twisted: :twisted:

potrenowales?? ostro w tylek dostales ode mnie, ot co.. :D :D :D :D :D :D a tak na serio.. fajnie mi sie z toba gra ;) . .<<VOLT>> moge robic ten serwer, ale moze byc na nim max 3 osoby :( jezeli za malo, to trudno.. jkaby co, daj znac na maila

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 19.15-19.20 było gorąco.Ja z Pawłem007 grliśmy na zagranicznym serwerze o nazwie(kurde a właściwie co to był za serwer :wink: ).Dobra nie ważne Paweł wygrał nad 5 osobami(chyba 5),ja byłem drugi i trzech jakiś typów(chyba 3)zajmowało tyły.Ogólni była rzeź gdyż graliśmy tak że nogi nie można bylo postawić i juz śmierć(szczegulnie na początku mnie Paweł zabijał,ale trudeno byłem w końcu drugi).Jutro tez spróbuje namówić Pawła007,Mejesty i oczywiście Volta

Mecz trwał w godz. 18.57 - 19.20

Graliśmy na serwerze "Hel DM East"

Mapka była to chyba - Magazyny.

Najpierw byłem tylko ja i Lord Wojtex. Faktycznie na początku trochę go lałem (było 8:2 dla mnie), ale Lord Wojtex wziął się do roboty. Walka była zacięta, a wszędzie mnóstwo krwi i trupów... Później jeszcze doszło jakiś dwóch nie proszonych gości, ale razem laliśmy ich pięknie... Ogólnie dobry mecz, jestem z niego zadowolony! Końcowy wynik to:

1. Paweł007 (to ja :D ) - 50

2. Lord Wojtex - 38

3. X-Men - 13

4. Jeszcze ktoś tam spoza Forum ale nie miał więcej niż 5 fragów...

Kiedy rewanż, Wojtek?

PS: Później graliśmy na jeszcze kilku innych serweraxch, ale po chwili były takie lagi że sięnie dało grać, albo właziły inne ludziska...

Tak tak ten czwarty to nie żaden gościu z poza forum tylko ja :oops: Dzisiaj przez cały dzień mi się niedobrze grało :( Poza tym straszne lagi były :(

A tak w ogóle to przyznaje się że w Sofa on-line to od 4 dni gram i nie idzie mi zbyt dobrze ale ciągle się uczę.

Jeśli jutro mielibyśmy grać dajcie mi cynk na gg

P.S. Drogi Lordzie Wojtexie ! Naucz się wreszcie poprawnie pisać moją ksywkę. Brzmi ona MEJSTE a nie jakieś tam majest mejest to okropne i nie lubie jak ktos komuś nieładnie przekręca ksywki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry więcej sie to nie powtórzy. :oops:Ja gram też 4 dni,upssss przepraszam 3 dni.Idzie mi chyba nieźle :?:A tak przy okazji to dzisiaj w tej grze gdzie my dwaj graliśmy i jakieś tyby z za granicy to byłeś po mnie,a czyli chyba na 5 miejscu.To dorze nie.

Może i dobrze ale ten wynik mnie nie satysfakcjonował. Bo co to za 5 miejsce gdzie masz 7 fragów a pozostała 5 ma po góra 4 :) Dziś nprawde miałem zły dzień. W piątek jak graliśmy z qbusiem na zagranicznych serwach to drugi na 12 byłem z 24 fragami a Qbuś tuż przede mną z 26 tam to była rzeź niewiniątek, ale cóż cały czas nie da się grać dobrze. Może jutro będzie mi lepiej szło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Tak ten gościu w irokezie to ja. Szkoda że się spóźniłem bo gdy wszedlem pograłem z 5 minut i ogroooooooomny lag mnie złapał. Później grałem Z Lordem Wojtexem i się całkiem przyjemnie grało tylko znowu mi nie szło :(

Mejste, jutro też zagramy w trójkę z Lordem Wojtexem?

Volt, kiedy jutro mecze? Dzisiaj trochę potrenowałem z Weosem i Lordem Wojtexem i chcę kogoś rozwalić :twisted: :twisted: :twisted:

potrenowales?? ostro w tylek dostales ode mnie, ot co..

Potrenowałem! A co do wyniku, na pierwszej mapce wygrałeś, zgadza się tylko gdyby nie to że mi się Net rąbał, a na drugir były takie lagi że się nie dało grać, ale ty byłeś serwerem więc ich nie miałeś. Jutro ty dostaniesz w tyłek, jak nie będzie lagów!!!

Mi też dziś źle szło no może nie licząc jednaj gry,w której jakimś cudem byłem drugi.

Nie jakimś cudem tylko zasłużenie, bo grałeś na naprawdę dobrym poziomie! Kilka razy przecież mnie solidnie oklepałeś! Jutro rewanż :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten gościu w irokezie to ja. Szkoda że się spóźniłem bo gdy wszedlem pograłem z 5 minut i ogroooooooomny lag mnie złapał. Później grałem Z Lordem Wojtexem i się całkiem przyjemnie grało tylko znowu mi nie szło :(

Mejste, jutro też zagramy w trójkę z Lordem Wojtexem?

Pewnie! Musicie mnie troche podszkolić :) Tylko jak będziecie grać dajcie mi znać na gg. Na dziś kończe z pisaniem. narka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze że sobie nieźle pogrywacie beze mnie:P i dobrze, rozgrywki przez to się rozwijają... Ja będe jutro grał tak gdzieś o 14:00, wybierzemy sobie jakiegoś serwa - o szczegółach poinformuje wszystkich z mojej tajemniczej listy :P Oki - info sie pojawi też tutaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

No i po meczach! Graliśmy w godz. 12.00 - 13.30

Graliśmy na serwerze "Simple pimple area" (czy jakoś tak)

Było sporo zawodników, ale ja będę pisał wyniki tylko tych z Forum.

Oprócz mnie grali (zawodnicy TYLKO z Forum: Weos, Lord Wojtex i Mejste

Nie będę się rozpisywał na temat mape, ponieważ na większości z nich jeszcze nie grałem :oops: ...

Ogólnie gra była dosyć przyjemna i emocjonująca! Lagów nie było (tylko Lord Wojtex narzekał, ale on faktycznie mógł mieć, bo miał ping ponad 2000...). Tylko na jednej z mapek był STRASZNY chaos, większość zawodników latała z nożami i zdobywali sporo fragów... :P ) Najlepiej spisywał się Weos, który nas wszystkich pokonywał. Lord Wojtex i Mejste , grali naprawdę bardzo dobrze, chociaż oni nie są stałymi bywalcami na meczach!

Graliśmy na łącznie 8 mapkach, to są wyniki (piszę tu wyniki zawodników z Forum):

1 mapka - Farma :

1. Weos - 30

2. Paweł007 - 25

3. Mejste - 5

2 mapka - Tory

1. Weos - 23

2. Paweł007 - 14

3. Mejste - 8

3 mapka - Lawa

1. Weos - 27

2. Paweł007 - 21

3. Lord Wojtex - 16

4. Mejste - 9

4 mapka - Lotnisko

1. Paweł007 - 19

2. Lord Wojtex - 16

3. Mejste - 15

5 mapka - Budynek lotniska

1. Paweł007 - 24

2. Mejste - 11

6 mapka

1. Paweł007 - 10

2. Lord Wojtex - 0

3. Mejste - 0

7 mapka

1. Paweł007 - 23

2. Mejste - 10

3. Lord Wojtex - 1

8 mapka

1. Paweł007 - 17

2. Mejste - 15

Ufffffffffffffffff, koniec

PS: Niektóre nazwy mapek może inaczej brzmią, ale powinniście się zorientować o które chodzi

PS 2: Chciałem zamieścić screeny z wynikami, ale nie umiem :cry:

PS 3: Wiem, wiem, krótki post... Następne będą dłuższe :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...