Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Pozwolilem sobie zagrac z Amadrienia

maly sparing na mapce biurowiec raven... Mimo iz wygralem 25 do 1 , ania pokazala sie z dobrej strony... bardzo sie denerwuje, bo nie umie celowac (tak mi powiedziala na gg po meczu).. Ale mimo wszystko chce jej pogratulowac, poniewaz jest jedyna przedstawicielka plci pieknej, ktora gra w ta gre.. miejmy nadzieje,ze po jakims czasie bedzie wymiatac nas wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przed chwilą powróciłem z PLATINUM, gdzie jeszcze przed sekundą dział się piekielny chaos. Niedość, że się spóźniłem na pierwszą mapke to osiągnąłem całkiem przyzwoite miejsce, a na "sklepie" byłem chyba pierwszy licząć "naszych" :P . Ale nie o wynikach chciałem tutaj (wszak mecze jeszcze trwają). Myśe, że częściej będziemy wpadać na zagraniczne serwy, na lagi nikt nie narzekał...a i wiele osób może grać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ładnie się walczyło z Wojtexem, ładnie :twisted: Raz ja, raz on. Mamy remis, czekam na dalsze jatki. Ale tak ogólnie to dla mnie robiła się już za duża wyrzynka... a czwarta mapa to już kompletna przesada. 9-10 graczy na mapie dla 4... Nie było gdzie się ruszyć. Ale cóż trzeba gonić czołówkę :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem na platinum. Szło mi okropnie. Po pierwsze się spóźniłem. Po drugie za dużo ludzi za małe mapy. Nie lubie takiej totalnej rzeźi. Dla mnie najlepiej jest jak gra góra 8 graczy. Inaczej to nie jest gra tylko strzelanie na oślep do wszystkiego co się rusza :) Proponuje wszystkim tym ktorzy by chcieli jeszcze teraz pograć o skontaktowanie się ze mną na gg. Spróbuje utworzyć serwer albo wpadniemy na jakiś zagraniczny :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: Jeśli piszecie jakieś relacje ze spotkać 1v1 i innych meczyków, fajnie by było gdybyście dodawali jakieś fotki...

Kolejna seria "Schwytane na serwerze" Tym razem Nookie... :P

nookie.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, totalna rzeź. w sklepie wygrywał ten który pierwszy dosiadł bazookę. poza tym za każdym razem po zdobyciu gdzieś 20 fragów gra mnie wywalała i musiałem wchodzić od nowa z czystym kontem. ale szybko udawało się nadrobić

<<<NÓŻ RULZZZZ>>> :wink:

(punk cały czs z nożem latał, jeszcze by komuś oko niechcący wydłubał;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do <<Volt'a>>

jeżeli jesteś moderatorem to pewnie masz jakieś kontakty z gośćmi od cda, nie mógłbyś z nimi zagadać, że na SoF'a jest taki popyt, że tyle ludzi gra, że w końcu udało im się z pełną wersją;) i załatwić jakiś serwer. przecież bankowo mają [beeep]isty sprzęt i łacza, no a udostępnić jednego kompa na parę godzin (nawet 1 godzinę) to przecież nie jest wielka rzecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i załatwić jakiś serwer. przecież bankowo mają [beeep]isty sprzęt i łacza, no a udostępnić jednego kompa na parę godzin (nawet 1 godzinę) to przecież nie jest wielka rzecz
I tu się mylisz, redakcja ma duże problemy z serwem do ET, a co dopiero dla SOFa - po prostu nie jest to możliwe - żeby dobrze grać w ET na serwerze CDA, trzeba wyłączać całą stronę! Wydawnictwo Bauer nic tu nie pomoże...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nookie, na pocieszenie dodam że mój aparat uchwycił także dzisiaj innego forumowicza...

Kolejnym osobnikiem "Schwytanym na serwerze" zostaje... :P :

czub.jpg

A czuprynka niezła, nie powiem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

A mi znowu Net wysiadł :cry: ... Ja to mam szczęście (czyt. pecha). Volt, a będzie dziś mecz o 20? Ja bym mógł grać, bo chyba jest już u mnie wszystko w porządku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt, a będzie dziś mecz o 20? Ja
Oj, tego nie wiem - jakby co - serwer PLATINUM
Pamiętam że raz było tak, wchodzę patrzę na wyniki Volt miał już 7 fragów, ech...)
Co ja zrobie jak się mięso pcha pod lufę :P ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie zagrac z Amadrienia

maly sparing na mapce biurowiec raven... Mimo iz wygralem 25 do 1 , ania pokazala sie z dobrej strony... bardzo sie denerwuje, bo nie umie celowac (tak mi powiedziala na gg po meczu).. Ale mimo wszystko chce jej pogratulowac, poniewaz jest jedyna przedstawicielka plci pieknej, ktora gra w ta gre.. miejmy nadzieje,ze po jakims czasie bedzie wymiatac nas wszystkich

To bylo swient, do tej pory na wspomnienie rozgrywki sie smieje :D Z mojej perspektywy wygladalo to tak:

Ide, ide i nagle leze we krwi. Patrze, a weos mi przebiega nad glowa.

oraz tak:

Widze weosa, zaczynam strzelac, ale nie trafiam. Koncowka w takim przpadku jest oczywista ;)

No ja tez mam nadzieje, ze bede wymiatac, bo wreszcie zrozumialam kilka rzeczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 19.15-19.20 było gorąco.Ja z Pawłem007 grliśmy na zagranicznym serwerze o nazwie(kurde a właściwie co to był za serwer :wink: ).Dobra nie ważne Paweł wygrał nad 5 osobami(chyba 5),ja byłem drugi i trzech jakiś typów(chyba 3)zajmowało tyły.Ogólni była rzeź gdyż graliśmy tak że nogi nie można bylo postawić i juz śmierć(szczegulnie na początku mnie Paweł zabijał,ale trudeno byłem w końcu drugi).Jutro tez spróbuje namówić Pawła007,Mejesty i oczywiście Volta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oczywiście Volta
A ja oczywiście jeśli będe miał czas to wpadne z wami pograć...

------------------------------------------------------------------------------------

"No ja tez mam nadzieje, ze bede wymiatac, bo wreszcie zrozumialam kilka rzeczy... "

Spoko - bardzo fajnie że gra jakaś dziewczyna...bo mojej to bym raczej nie przekonał do tej rzeźni :P

------------------------------------------------------------------------------------

"Volt, może Ty fotografem zostaniesz? Fotki pierwsza klasa. Fajnie, że mogłem być jednym z modeli"

Powaga? No to trzeba się zastanowić :wink: Oki, jeśli macie jakieś zrzuty to koniecznie muszą być zapisane w jpg. - potem możecie je wysłać do mnie no i jeśli będa dobrze zrobione (czytaj: będzie coś widać) inni będą mogli zobaczyć wasze dzieła w tym wątku... mile widziane jakieś "gorące" akcje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to w kontekście tego że jeśli będziesz na forum to się ciebie z pytam czy chcesz grać

>>>a mój kontekst był taki, że jeśli będe miał czas, to miło sobie z wami pogram - ot co...

A tak pozatym jak sie otczytuje zrobione zdjęcia z gry????????Proszę pomóż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Uruchamiasz Painta, no i potem z opcji wybierasz "wklej"....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...