Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Gość Paweł007
Volt - gralem razem z Pawłem w biurowcu raven.. Swietnie gral.. Pewnie u was tez.. Ale mam do niego jedno zastrzezenie: pod koniec gry siedzial schowany w wentylacji i czekal, az przyjde z dolu..

Masz rację Weos, pod koniec siedziełem w wentylacji, ale jak mnie tam chyba 2 lub 3 razy rozwaliłeś, to normalnie chciałem grać na dole, tylko że ja lubię grać granatami, C4 i innymi takimi, więc chodziłem na górę po nie, bo na dole już nie było... Ale Weos zachodził mnie od tyłu i pyk :wink: , po mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Paweł007
poza tym w drugiej mapce przodował, chociaż kilka razy miał ze mną remis fragów...

Zgadza się kilka razy miałe remis fragów, ale później ty się brałeś do roboty i mnie rozwalałeś...

I jeszcze jedno zastrzeżenie: Zawsze jak mnie wczytało, to Volt miał już 4 fragi, a reszta po 2... A ja zaczynałem z zerem... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze dzisiaj bylo ciekawie. Slyszlam od brata, ktory swoja droga sie dobrze spisal, ze jestescie swietni. Macie od niego gratulacje, nie zdarzyl napisac, bo gral w Vice City [:)]
A jaka jest ksywka brata, rad byłbym gdyby się zjawił na tym forum :wink:
Zawsze jak mnie wczytało, to Volt miał już 4 fragi, a reszta po 2... A ja zaczynałem z zerem...
No ja bym poczekał na max playerów, ale co mam robić jak do mnie strzelają? :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Zalatwcie tez sobie leki na uspokojenie, bo gram tragiczne, ataki smiechu gwarantowane ;)

Ja tyż nie debeściak, a gra mi się całkiem przyjemnie. Ja jestem ciekaw czy ktoś powstrzyma się przed strzałem widząc, że szarżujący na nich kolo ma xyvkę Amadrienia nad głową :wink:

Wczoraj nikt nie patrzyl kogo zabija. Mimo to raz mialam wrazenie, ze zawodnik czeka az ja strzele (jak to tam sie nazywa, dawac fory?)

Jesli ktos by o tym pomyslal, to niech to sobie z glowy wybije. Ja sie musze wreszcie nauczyc grac ;)

A jaka jest ksywka brata, rad byłbym gdyby się zjawił na tym forum ;)

Moze kiedys cos powie, bo uzytkowniekiem forum byl wczesniej odemnie. Niekiedy sie nawet pojawia. Ksywki nie powiem, bo i tak sie domyslicie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Weos, pod koniec siedziełem w wentylacji, ale jak mnie tam chyba 2 lub 3 razy rozwaliłeś, to normalnie chciałem grać na dole, tylko że ja lubię grać granatami, C4 i innymi takimi, więc chodziłem na górę po nie, bo na dole już nie było... Ale Weos zachodził mnie od tyłu i pyk :wink: , po mnie...

Duzo rzeczy jest, ale malo miejsca, duzo pretow i wszystko moze sie odbic i poleciec w Twoja strone.. :D

Plansza byla bardzo ciekawa, tak samo jak rozgrywka... Ale mimo wszystko bylo malo osbo, wiec ciezko i dluuugo sie gralo... Miejmy nadzieje,ze bedzie mniejszy ping, bedzie sie lepiej gralo z wieksza liczba osob... To jak Volt, co z serwerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowalim postawić i nie wyszło :( Ale co to dla nas :?: Od czego zagraniczne serwery :?: Poza tym wiemy już na czym polega błąd. Ale wracając do gry...

Grało się całkiem przyjemnie. Nazw mapek nie znam, więc nie powiem. Grałem ja, Mejste i Lord Wojtex. Graliśmy trzy mecze. W pierwszych dwóch liderowaliśmy. Dopiero w trzecim meczu dostaliśmy po tyłku, a na dodatek zostałem sam. Nawet raz udało mi się wygrać, ale strasznię się ciąłem przy końcu... A trzeci mecz - pełna masakra :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt, kiedy będzie następny mecz? Jutro?

Dobra, widze że z tym info nie możecie poczekać do jutra...

Kolejna runda: Niedziela, serwer "CD ACTION Forum", godz. 14:00

No i czekam na wieści z drugiego serwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Volt, co z serwerem?
Dobra, pisałem już o tym (strona wcześniej?) ale wyjaśnie wszystko jeszcze raz. Drugiego serwa:

:arrow: Może postawić każdy...

:arrow: ...z minimum 4 playerami

:arrow: najlepiej stałym łączem (acz niekoniecznie)

:arrow: ten ktoś musi być w stałym kontakcie z mną (GG), aby ustalać godziny rozgrywek

:arrow: taki ktoś powinien również pisać relacje z rozgrywek, czasem zrobić jakąś fotke...

Tak więc, jeśli ktoś może - prosiłbym o kontakt...

Uwaga:Jeśli już robicie eksperymenty z własnymi serwami pamiętajcie o tym że zawsze musicie zaznaczyc "public server" na YES...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my tzn. ja, qbuś i lord wojtex dziś próbowaliśmy zalożyć serwer żeby sobie pograć ale nikomu się to nie udało. Proponuje aby Volt założył topic "jak założyć serwer w Sof abyś mógł pograć z kimś z forum CDA" :)

Nie udało się zalożyć serwera więc poszliśmy na zagraniczny.

Na pierwszej planszy nie szło mi najlepiej bo pierwszy raz na niej grałem

:( Potem było coraz lepiej :) Qbuś i Lord Wojtex rozkręcali się. Potem Lord się od nas odłączył i w pewnym momencie grałem tylko z Qbusiem. Nawet przez pewien czas prowadziłem :twisted: ale qbuś się rozkręcał :) Potem przyszło z 10 chłopa i świrowali że umieją strzelać ale my z qbusiem pokazaliśmy im klasę :lol: Qbuś był pierwszy z 26 (chyba) fragami ja drugi z 24 :) Na kolejnej planszy byłem tylko przez chwilę ale tam już było ciężko :x Pierwszy raz na niej grałem. Jedna wielka rzeź qbusiowi nie szło najlepiej mnie zresztą nawet gorzej :( A potem musiałem się rozłączyć :(

To tyle mojej relacji niech się qbuś i Lord wojtex wypowiedzą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą :wink: Na pierwszej się wprawialiśmy, ale na drugiej już było miło. Walka o pierwsze miejsce była iście zacięta, a rzeź straszna. Ale trzecia...brrr... Totalny chaos :twisted: Skończyłem w sumie na 4 z 7. Walczyłem dzielnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Zawsze jak mnie wczytało, to Volt miał już 4 fragi, a reszta po 2... A ja zaczynałem z zerem...

No ja bym poczekał na max playerów, ale co mam robić jak do mnie strzelają? :P

To może napisz to jako powitanie po wejściu na serwer: "Poczekajmy na max. playerów i dopiero strzelamy"? Proooszę, by było jako tako równo [-o< ( Pamiętam że raz było tak, wchodzę patrzę na wyniki Volt miał już 7 fragów, ech...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tośmy sobie o 14 pograli :) . Na pierwszej mapce (nie wyznaję się na mapkach, ale to była ta bodaj ze sklepem) pogralim trochę i LAAAAAG. Na drugiej mapce to samo :( .

Potem trochę graliśmy na jakimś innym serwerze, na lotnisku. Nawet nieźle mi szło dopóki nie rozwaliłem się z granata :) . Załamka, bo odjęło mi 3 fragi. Przy tych ilościach, które ja zdobywam to to jest dość sporo :wink: . A poza tym moja myszce chyba ma się na zejście :evil: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pogralismy sporo. pierwszy raz sie zalapalem i od razu lag. na lotnisku bylo fajnie (bo bylem 3 na chyba 8 :P) później na zagranicznym pogralem z goścmi z SoD'u ale mapa już byla jakaś "bylejaka", nieciekawa.

Retsam >>A kto wygral na tym zagranicznym serwerze? JA hehe niezle sie gralo, choc niektorzy narzekali na lagi (o dziwo mnie to nie spotkalo )

ciekawe czemu wygrales:) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

A ja nie grałem, bo mi Net siadł... :cry: :cry: :cry: . Teraz sobie trochę pograłem na zagranicznym na mapce - Biurowiec Raven. Moja ulubiona! Byłem 2 (przegrałem o 1 frag!!!) na chyba 12...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
KTO CHCE POGRAĆ NA SERWERZE PLATINUM O GODZINIE 16.15?CHYBA BĘDZIE VOLT.CHĘTNI NIECH PISZĄ NA MOJE GG:

MÓJ NUMER GG:4795144

Może ja wpadnę! A jaka będzie mapa? Może Biurowiec Raven :?: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...