Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Paweł007
Dzisiaj, od 12:05 do 13:05 razem z Pawlem007 gralem meczyk 1vs1 na mapie raven : ) ... Wynik koncowy wynosil 50 do 40.. Wygralem ja.. Meczy byl wyrownany..

Zgadzam się mecz był nawet baaardzo wyrównany :D Graliśmy na mojej uuuluuubionej mapce - biurowiec Raven! Hmmm, wszędzie było pełno krwi i flaków, czyli raczej nie mieliśmy włączonych "Parental Locków" :wink:

Ogólnie było fajnie, graliśmy tylko we dwójkę więc, nie było lagów i bardzo dobrze 8) Najwięcej starć było na głównym korytarzu, ale było też kilka w tunelach kanalizacyjnych... (Człowiek sobie spokojnie stoi, patrzy przez dziurę w suficie wlatuje granat... Grrr :lol: )

Niestety przegrałem 50 do 40, więc oczekuję na rewanż :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Moje odczucia po dzisiejszych meczach są takie:

Pierwsza mapka - graliśmy do 50 fragów. Poziom był dosyć nierówny. Pierwszy był Volt z 50 fragami, ja drugi i miałem chyba 35 fragów, trzeci miał koło 15, a ostatni miał tylko kilka... Była dosyć spora jatka. Fajne były momenty, gdy ktoś już zabił przeciwnika, a okazało się że ten sekundę przed śmiercią puścił jeszcze granata...

Druga mapka był moja ulubiona - Biurowiec Raven. Tu graliśmy na czas - 21min. Poziom był równiejszy. Tym razem ja wygrałem (juuuuhuuu) :wink: z 61 fragami, drugi był Volt i miał chyba 56 fragów, oprócz nasz grali jeszcze Ornmoth i NOOKIE. Jak wiadomo tutaj największa jatka była na głównym korytarzu, np. 3 do siebie strzelało, a 4 nagle strzelił z rakietnicy i 3 fragi naraz :wink: . Oczywiście cały korytarz pełen był krwi i flaków :twisted: .

Trzecia mapka - Ulice. Chwilę pograliśmy, ale były takie lagi że zaraz przestaliśmy :lol:

Czwarta mapka - Magazyny (nie wiem jak ona się nazywa naprawdę, ale chyba jakoś tak...), znów graliśmy przez 21min. Tutaj Volt pokazał swoją klasę... Gdy mecz się skończył miał ponad 100 fragów... Ja byłem drugi i miałem trochę ponad 35 fragów. Tuż za mną był Lord Wojtex, z którym walczyłem do końca o drugą lokatę :!: . Czwarty był NOOKIE, który też b. dobrze grał.

Ufff...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem do końca,ale cóz grałem gdzieś czwarty raz,trudno.Powiem ci że gra była ciekawa,raz ja byłem drugi,raz ty a na koniec juz ty wygrałeś.Kurde a szkodaże nie załapałem sie na 15.00 tylko pod koniec.Czy jutro też gracie?Może zrobimy klan forumowiczów Cda,he,he fajnie by było,ale nikt pawnie nie jest zainteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywki w SOFa/ Serwer "CD ACTION Forum" / 15:00-16:25

Oj działo się, działo. Rekordowa liczba chętnych o czymś wszak znaczy! Wybrałem chyba najlepszy zestaw mapek... Do wyboru były wszystkie bronie, a i apteczki się pojawiły... Wyniki macie poniżej, powiem tylko że największe wrażenie zrobiła na mnie gra Pawła007 - nikt tak jak on, potrafi rzucać granatami i innymi "rzucajkami", poza tym w drugiej mapce przodował, chociaż kilka razy miał ze mną remis fragów... Warto też dodać, że lagów prawie nie było (pomijając mapke ze sklepem którą jednak porzuciliśmy...). Krótko mówiąc: GG :P !

Wyniki

wyniki.jpg

Restaurant:

Volt: 50

Paweł007: 28

Niccer: 17

Ornmoth: 2

Raven:

Paweł007: 64

Volt: 62

Ornmoth: 30

Nookie: 11

Bunkier:

Volt: 102

Paweł007: 41

Lord Wojtex: 38

Nookie: 19

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt - gralem razem z Pawłem w biurowcu raven.. Swietnie gral.. Pewnie u was tez.. Ale mam do niego jedno zastrzezenie: pod koniec gry siedzial schowany w wentylacji i czekal, az przyjde z dolu.. A tu niespodzianka!! weos wszedl z drugiej strony, jeden strzal w glowe i po sprawie.. ;) Gralo mi sie bardzo przyjemnie.. Na poczatku uzywalismy rakietnicy, ale bylo to bez sensu - Paweł z rakietnica w rece po jednej stronie korytaza, a Weos po drugiej z pistolecikiem... :) Gralismy do 50 fragow i troche czasu to zajelo, bo plansza nawet duza, a na niej tylko dwie osoby.. A mam teraz do Ciebie pytanie: o co chodzilo Ci z prowadzeniem serwera? Moze bede chetny, ale musze znac szczegoly...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt - gralem razem z Pawłem w biurowcu raven..

>>>wiem, wiem - czytałem relacje :wink:

Swietnie gral.. Pewnie u was tez.. Ale mam do niego jedno zastrzezenie: pod koniec gry siedzial schowany w wentylacji i czekal, az przyjde z dolu.. A tu niespodzianka!! weos wszedl z drugiej strony, jeden strzal w glowe i po sprawie.. ;)

>>>W zasadzie, czasami takie ukrywanie się jest całkiem dobre pod względem taktycznym (ale nie siedzenie cały czas w jednym miejscu, mówię tylko o takiej chwilowej sytuacji), np jest takie jedno miejsce na mapce Restaurant (z widokiem na scene), warto czasem poczekać 5s na jakiegoś gościa...

Na poczatku uzywalismy rakietnicy, ale bylo to bez sensu - Paweł z rakietnica w rece po jednej stronie korytaza, a Weos po drugiej z pistolecikiem... :)

>>>Trzeba było się schować, poczekać aż przyjdzie no i strzelić do niego z tego pistolecika (o ile pamiętam jest to ta lepsza wersja...dwa strzały w głowę i finito)

A mam teraz do Ciebie pytanie: o co chodzilo Ci z prowadzeniem serwera? Moze bede chetny, ale musze znac szczegoly...

>>>No więc tak, dobrze by było gdyby serwer mógł pomieścić minimum 4 playerów, nazwa to "CD Action Forum 2", godziny działania: 15.00 i 20:00 chociaż to można ustalić, aha - fajnie by było gdyby potem ktoś pisał relacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro juz napewno bede grala (no tak na 99%). Tylko powiedzcie gdzie i o ktorej mam sie polaczyc. Zalatwcie tez sobie leki na uspokojenie, bo gram tragiczne, ataki smiechu gwarantowane ;)

Widze, ze dzisiaj bylo ciekawie. Slyszlam od brata, ktory swoja droga sie dobrze spisal, ze jestescie swietni. Macie od niego gratulacje, nie zdarzyl napisac, bo gral w Vice City [:)]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Zalatwcie tez sobie leki na uspokojenie, bo gram tragiczne, ataki smiechu gwarantowane ;)

Ja tyż nie debeściak, a gra mi się całkiem przyjemnie. Ja jestem ciekaw czy ktoś powstrzyma się przed strzałem widząc, że szarżujący na nich kolo ma xyvkę Amadrienia nad głową :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...