Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

DRUGI MECZ TURNIEJU PAROWEGO ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

Graliśmy na serwerze Crush al queda scum

Było sporo mięcha tyle że większość była w drużynie pawła i nookiego więc musieliśmy rozwalać właściwie wszystkich :P

Łaczny czas naszego grania to 35 minut

Mapka to biurowiec raven (3 razy pod rząd na tej samej mapie graliśmy :()

Wszyscy grali bardzo dobrze, nawet Nookie chwilami grał wyśmienicie :P

A oto wyniki

Runda 1

1. Paweł007 - 58

2. Mejste - 25

3. Lord Wojtex - 24

4. Nookie - 17

Runda 2

1. Paweł007 - 30

2. Lord Wojtex - 25

3. Nookie - 19

4. Mejste - 15

Runda 3

1. Paweł007 - 36

2. Lord Wojtex - 28

3. Mejste - 20

4. Nookie - 7

Łączna punktacja indywidualna

1. Paweł007 - 124

2. Lord Wojtex - 77

3. Mejste - 60

4. Nookie - 43

OSTATECZNY WYNIK

1. PAWEŁ007 & NOOKIE - 167

2. MEJSTE & LORD WOJTEX - 137

Niniejszym oznajmiam z wielkim bólem że do półfinału weszła para Paweł007 & Nookie ale my liczymy na słabą postawę drużyn z 3 meczu więc może i my się załapiemy do półinału, mam racje Lord ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... U nas nie dało się grać. Swojego serwa nie mogliśmy postawić. Wpadliśmy na TDM zagranicznego, ale zaraz zleciało się luda i po ptokach :? Potem dla jaj wpadliśmy na platinum - ludzi sporo, laaagi i wywaliło w pewnym momencie Czuba. A mnie już pod koniec wtyczkowało... Ale wyniki i tak mogę dać...

:arrow: Nie nasz - 30 :wink:

:arrow: Nie nasz - 23

:arrow: Qbuś - 21

:arrow: Nie nasz - 17

:arrow: Pigus - 15

:arrow: Termi - 13

:arrow: Nie nasz - 13

:arrow: Czub - 4

I proszę nie brać na poważnie tych wyników, bo laaagowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było sporo mięcha tyle że większość była w drużynie pawła i nookiego więc musieliśmy rozwalać właściwie wszystkich :P

I tu jakiś qrka bonus siedzi,bo ja podczas gry wkurzałem się o to samo, tzn. że wszyscy u nich i teraz trzeba rozwalać sześciu zamiast dwóch. A znowu Mejste mówi to samo. Nie wiem o co chodzi :-k .

Wszyscy grali bardzo dobrze, nawet Nookie chwilami grał wyśmienicie :P

Naprawde, baaaaaaaaaaaaaaardzo śmieszne :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeśli chodzi o turniej Pawła007 to długo sobie nie pograliśmy, wynik mówi sam za siebie:

Volt: 17

Rets: 8

Paweł007: 4

Feanor: 2

Raczej nie bierzcie ich na poważnie:P A kalesony są moje:P

BTW No to teraz czekamy na wynik ostatniego spotkania I Rundy i gramy w II:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... U nas nie dało się grać. Swojego serwa nie mogliśmy postawić. Wpadliśmy na TDM zagranicznego, ale zaraz zleciało się luda i po ptokach

Trochę się wam dziwię :? My nawet nie próbowaliśmy stawiać własnego serwa bo nikt u nas nie postawi (wszystko przez te firewire cz jeszcze coś jak to Volt mówił :) więc poszliśmy na zagranicznego gdzie max graczy było 10 co w praktyce oznaczał że w 4 graliśmy przez 5 minut a potem jeszcze 5 chłopa się zebrało no i co mieliśmy robić :?: Oczywiście graliśmy dalej a reszte traktowaliśmy tak jak potrzeba :twisted: Wiem że chwilami bylo nie fair bo większość grała przeciw mnie i Lordowi Wojtexowi ale mniejsza z tym :P Na lagi nikt nie narzekał i grało się nam bardzo fajnie.

Proponuję abyście przy najbliższym spotkaniu olali całą resztę i grali zliczając tylko wasze wyniki.

P.S. Proponuję rozegrać wasz mecz jak najprędzej bo już nie mogę się doczekać kto zagra w półfinałach :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Widzę że porządną relację napisał już Mejste, ale ja napisze (jak zwykle :D ) swoją :wink: .

Graliśmy 3 mecze w godz. 18.20 - 18.55 (według mojego zegarka :) )

Wszystkie mecze odbywały się na serwerze AL-Qaeda SCUM, na mojej ulubionej (hehe) mapce czyli Biurowcu Raven.

Graliśmy w dwóch teamach:

1. Lord Wojtex & Mejste

2. Paweł007 & NOOKIE

Na początku graliśmy tylko razem w 4, ale niiestety inni się wkopali na serwer... Jednego jakoś ubłagaliśmy żeby wyszedł (bo chcieliśmy grać sami), ale jak jeden wyszedł, to weszło 3 innych. Ech... :lol: .

Wszyscy grali naprawdę bardzo dobrze! Najbardziej zachwyciła mnie postawa NOOKIEGO , który grał wyśmienicie! W końcu się okazao że wszyscy gramy w 10 (!!!), więc była jatka gwarantowana :P . Oczywiście wszyscy rozwalali się na głównym korytarzy, a w wentylacji nikogo nie było (przynajmniej mnie :D ). Najczęściej jakiś ludź (czyt. ja :) ) stał z jedej strony korytarza i rozwalał wszystkich z drugiej.. (snajperką), tylko że zawsze ktoś się "nagle" respawnował i mnie rozwalał...

Oto wyniki:

1 mecz:

1. Paweł007 - 58

2. Mejste - 25

3. Lord Wojtex - 24

4. Nookie - 17

2 mecz:

1. Paweł007 - 30

2. Lord Wojtex - 25

3. Nookie - 19

4. Mejste - 15

3 mecz:

1. Paweł007 - 36

2. Lord Wojtex - 28

3. Mejste - 20

4. Nookie - 7

Ogólnie:

1. PAWEŁ007 & NOOKIE - 167

2. MEJSTE & LORD WOJTEX - 137

Na szczęście awansowaliśmy, no ale nasi rywale też grali b. dobrze!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jakiś qrka bonus siedzi' date='bo ja podczas gry wkurzałem się o to samo, tzn. że wszyscy u nich i teraz trzeba rozwalać sześciu zamiast dwóch. A znowu Mejste mówi to samo. Nie wiem o co chodzi :-k .[/quote']

I bardzo wam tak kurna dobrze !!! :P W końcu sprawiedliwie było :twisted: A tak poza tym ja też nie wiem o co zym wszystkim chodzi :?

Naprawde' date=' baaaaaaaaaaaaaaardzo śmieszne :wink:[/quote']

Ja to mówiłem serio. Też na początku grałem tak jak Ty :P Ale w drugiej rundzie nie byłeś ostatni więc nie masz na co narzekać :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaaaaaaa pieeeeeerrrrrrrrrdddddddoooooooooollllllleeeeeeeeee (plis nie cenzurujcie) nie dość że nie pograłem sobie w tdm'a z chłopakami to gdy weszliśmy w końcu na platinum i na planszy ze szkrzyniami w iraku (ju noł łot aj min) przy moim prowadzeniu 116 (na chyba 8-10) nagle

CIACH!!!!

... i mnie wywaliło!

można się [beeep]iście wqwić

moim setnym fragiem był rets (mam nadzieję że to docenisz że ty nim byłeś :D )

i teraz dalej nie wiem co z tym turniejem, nieh ktoś coś wymyśli bo jak dalej tak pójdzie to chyba nici z cupa

mam sdi (112kbs) więc jeżeli ktoś wie jak serwera założyć to niech mówi, bo mógłbym kompa użyć parę razy na jakieś mecze, no i ustwailibyśmy hasło żeby zagraniczni nie wchodzili, własne mapy itd. itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRUGI MECZ TURNIEJU PAROWEGO ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

Graliśmy na serwerze Crush al queda scum

Było sporo mięcha tyle że większość była w drużynie pawła i nookiego więc musieliśmy rozwalać właściwie wszystkich :P

Łaczny czas naszego grania to 35 minut

Mapka to biurowiec raven (3 razy pod rząd na tej samej mapie graliśmy :()

Wszyscy grali bardzo dobrze, nawet Nookie chwilami grał wyśmienicie :P

A oto wyniki

Runda 1

1. Paweł007 - 58

2. Mejste - 25

3. Lord Wojtex - 24

4. Nookie - 17

Runda 2

1. Paweł007 - 30

2. Lord Wojtex - 25

3. Nookie - 19

4. Mejste - 15

Runda 3

1. Paweł007 - 36

2. Lord Wojtex - 28

3. Mejste - 20

4. Nookie - 7

Łączna punktacja indywidualna

1. Paweł007 - 124

2. Lord Wojtex - 77

3. Mejste - 60

4. Nookie - 43

OSTATECZNY WYNIK

1. PAWEŁ007 & NOOKIE - 167

2. MEJSTE & LORD WOJTEX - 137

Niniejszym oznajmiam z wielkim bólem że do półfinału weszła para Paweł007 & Nookie ale my liczymy na słabą postawę drużyn z 3 meczu więc może i my się załapiemy do półinału, mam racje Lord ? :P

Masz racje i to wielką.A mozę rewanżyk Paweł i Nookie vs Ja i Mejste,po raz drugi. :wink: A tak przy okazji w ta niedziale ja organizuje turniej o złote gacie po moim tacie z diamentowymi guzikami :lol: .Będziamy grać na serwerze Jolt.co.uk Platinum o godzinie hmm...18.00.Jak cos zostanie przełożone to powiem na forum.A więc rozgrywki o Złote gacie po moim tacie z diamentowymi guzikami uważam za rozpoczęte.I czekam na chętnych.Zaprasz a to bo pamiętajcie Złote gacie po moim tacie z diamentowymi guzikami sponsoruje Hipermarket BIEDRONKA. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super,czekam na następnych kandydatów i pamiętajcie jak coś sie zmieni to napisze na forum
Jeśli będe miał czas to oczywiście wpadne:P Te gacie będą leżały obok kalesonów :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...