Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Oj widze że parę godzin mnie nie było i się sporo namieszało :)

Chciałbym przypomnieć Lordowi Wojtexowi Pawłowi007 i Nookiemu że jutro gramy 2v2 o 18. Więcej informacji na stronie 16 tegoż wątku.

Co do koordynowania ligi wyrażam zgodę. Mogę robić wszystko pisać relacje prowadzić tabele itd. Mam nawet pomysł jak zorganizować tą ligę ale nie będę zapeszał.

Cieszę się że robicie mini turnieje o złote kalesony itp. ale chciałbym przypomnieć że trwa turniej 2v2 i proponuję skończyć go i zacząć ligę. Bo zbyt wiele turnieji nam się porobiło. Tak więc powtarzam: SKOŃCZMY TURNIEJ PAROWY A JA JUŻ PO ZAKOŃCZENIU ZROBIE WAM TAKĄ LIGĘ ŻE HEJ :P

A teraz mówię wam dobranoc

I PAMIĘTAJCIE O MECZU O 18 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Volt!zagraniczny czy twój????????? :roll:
Jasne że mój...ale nazwa będzie inna niż zawsze:P
Cieszę się że robicie mini turnieje o złote kalesony itp. ale chciałbym przypomnieć że trwa turniej 2v2 i proponuję skończyć go i zacząć ligę. Bo zbyt wiele turnieji nam się porobiło. Tak więc powtarzam: SKOŃCZMY TURNIEJ PAROWY A JA JUŻ PO ZAKOŃCZENIU ZROBIE WAM TAKĄ LIGĘ ŻE HEJ :P
Oczywiście, jeszcze raz powtarzam - teraz najważniejsze jest dokończenie I Rundy i Finał Turnieju Parowego. Jurzejszy mini turniej będzie taką betą, zobaczymy jak to będzie wyglądać w przyszłości... Mejste, liga bardzo chętnie...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I PAMIĘTAJCIE O MECZU O 18 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aż mi się ręce trzęsą na samą myśl. A Mejste i Lord Wojtex mogą się już zacząć modlić, bo tylko to im może pomóc :twisted: :twisted: :twisted: (Ale ze mnie kozak, qrka wodna :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej Parowy

Faktycznie, jutro o 18 rozpocznie się też drugi mecz w tym turnieju:

[Mejste, Lord Wojtex] vs [Paweł007, Nookie] - no ciekaw jestem wyniku tego starcia, heh - ciekawe jakiego serwa wybierzecie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka ale jeżeli co to my mamy pierwszeństwo wyboru serva (bo qbusia od czwartku nie ma a wy możecie mecz ewentualnie rozegrać w innym dniu)

Przez inny dzień ja rozumiem tylko czwartek (nie bede pisał dlaczego, bo nie chce mi sie 3 raz :P ). Ale ja myślę, że znajdzie się miejsce i dla was i dla nas :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej Parowy

Faktycznie, jutro o 18 rozpocznie się też drugi mecz w tym turnieju:

[Mejste, Lord Wojtex] vs [Paweł007, Nookie] - no ciekaw jestem wyniku tego starcia, heh - ciekawe jakiego serwa wybierzecie:P

Może jolt.co.uk Platinum.Co wy na to :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o dzisiejszym meczu

Do Lorda Wojtexa:

- ustaw skin na mohawk

- w kolorze teamu wybierz red

Do Pawła007 i Nookiego:

- wybierzcie sobie dowolny skin tylko obydwaj miejcie ten sam :)

- w kolorze teamu wybierzcie blue

Co do serwera ustalimy tuż przed meczem i bedzie to serwer TDM

Gramy 35 minut

I niech druga para też gra 35 minut żeby było sprawiedliwie

Czekam od 17.45 na gg

A teraz ide lekcje odrabiać żeby święty spokój przed meczem mieć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe myslisz o always run? nie zmniesza on pinu :D no ale za to caly czas biegasz [nie musisz shift'a trzymac :P]

a wlaczasz go w opcjach na ostatniej zakladce :P [jesli oczywiscie o to ci chodzi... :P (a jak nie to pewnie sie niezle wyglupilem :P:P:P:P)]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...