Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Turniej "Parowy"

No pojawiły się rożne problemy techniczne (hi Lord :wink: ) dlatego też ostatecznie na przeciwko siebie stanęły takie oto teamy: Rets, Volt vs Filip Komorowski, Rabbit

Wyniki:

RETS: 79

VOLT: 48

Filip: 16

Rabbit: 9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kto z kim powinien zagrać (2v2, I RUNDA)

Mecz1:

- Lord Wojtex, Mejste

- Nookie, Paweł 007

Mecz2:

- Qbuś, Czub

- Simo, Killus

Jak już mówiłem, wszystko może się już odbyć beze mnie, to znaczy wybierzecie sobie jakiegos fajnego serwa, dobre teamy no i rozegrajcie to w terminie jaki będzie wam odpowiadał. Dostanę wyniki (lub zobacze je na forum) i rozpoczynamy II Runde...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wiecie DM to nie TDM. wydaje mi sie że tu jest zbyt duża różnica żeby można było grać "obojętniejakim typem". Chyba ta najważniejsza różnica to to że za zabicie "swojaka" są punkty KARNE a nie DODATNIE! Bo w DM mógłbym tylko stać i nawalać do qbusia, no i ciągle punkty będa wskakiwać na moje konto i w sumie przewagą wygramy mecz.

dziwna perpektywa ale jak najbardziej możliwa.

qbus możnaby pomyśleć nad jakąś startegią :D

poza tym kiedy next mecz? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno - którzy to smo i killus (bo na forum raczej żadko bywają)?

i jeszcze drugie - co się dzieje z tym forum? jeżeli to przez tych z CDA, którzy grają w ET to lekka przesada - pozbawiać się strony i forum, na rzecz zabawy dla kilku osób. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wiecie DM to nie TDM.

>>>Przecież my gramy trybem TDM...

poza tym kiedy next mecz? :wink:

No więc ustalcie razem z przeciwnikami dobry termin, mogę postawić serwa, ale lagi będą niesamowite dlatego polecam zagrać na jakimś zagranicznym - czasami przez długi czas stoją puste, a nawet jeśli ktoś wpadnie to potraktujcie to jako mięsko... Przed chwilą byłem sprawdzić liste serwów, naprawde jest w czym wybierać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... czemu nie z tym serwem zagranicznym :] W końcu mięso to mięso :] A teraz UWAGA

Niech dadzą znać na forum Paweł007, Nookie i Lord Wojtex w sprawie terminu naszego meczu.

Niech każdy poda jakąś sensowną porę która mu najbardziej odpowiada. Czekam na was do piątku. Proponuję termin: sobota godz 15.30 Co wy na to ??

Resztę szczegółów ustalimy w piątek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem kilka postów wcześniej: od piątku do niedzieli mnie nie ma. Granie w czwartek raczej nie ma sensu, bo szkoła jest (choć mi to obojętne, ale mogą inni mieć z tym kłopot i ja to rozumiem). No cóż, mam nadzieję, że to nie ostatni taki turniej, bo w tym już chyba wiele nie zdziałam :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Ja liczę na dobrą formę Pawła007, bo ja moge problemy mieć. Aczkolwiek cicha woda cośtam cośtam :twisted: .

No nie wiem... Ostatnio niestety nie idzie mi najlepiej, no ale jakoś ich rozgromimy :wink: . A tak serio to przecież dobrze grasz, umówimy się na mecz i wygramy! :twisted: Oby... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną ważną wiadomość dla tych, którzy będą ze mną grać. Nie wiem czy pisałem już w tym wątku, ale w czwartek wybywam na Ukrainę i nie będzie mnie przez 6 dni. Apeluję więc o pośpiech i rozegranie meczu przed rzeczonym czwartkiem :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej "Parowy"

No pojawiły się rożne problemy techniczne (hi Lord :wink: ) dlatego też ostatecznie na przeciwko siebie stanęły takie oto teamy: Rets, Volt vs Filip Komorowski, Rabbit

Wyniki:

RETS: 79

VOLT: 48

Filip: 16

Rabbit: 9

He,he problemy tachniczne.ach,wiem,wiem.mam pecha co do tego SoFa.AVolt tylko nie mysl że wtedy stchórzyłem,chciałem grac.Ale mój głupi komputer taki jest. :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy następna runda miałaby być grana od razu czy później :?:
Później, w zasadzie wszystkie terminy są do uzgodnienia. Głowie się teraz nad innym problemem, skoro z I Rundy wyjda 3 zespoły ja zrobić finał?:P Hm...może trzeba będzie brać pod uwagę liczbe fragów zwycięskich teamów, ale zobaczymy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moze zamiast tego zrobic taka mala lige :D - kazdy gra z kazdym :D :?: To nawet blo by bardziej sprawiedliwe...

Tylko wtedy bylobu wiecej meczy... Hmm :-k nie wiem robcie jak tam uwazacie... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem pomysł. Każdy gra kiedy chce - starczy znaleźć drugą osobę, czyli odpada sporo problemów organizacyjnych. Potem można robić jakieś ranki: best of the week, etc. A żeby wynik był legalny wymagany jest zrzut wyników i potwierdzenie przez wszystkich uczestników. Szczegóły można dopracować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam wasze posty i oto co z nich wynika:

Mejste & Lord Wojtex vs. Paweł007 & Nookie

Mecz odbędzie się jutro (znaczy się w środę 10 września tegoż roku :P) o godzinie 18.00. Będzie to TDM i będziemy grać 35 minut na jakimś serwerze zagranicznym. Nasz skin to mohawk (ten gościu z irokezem) wy możecie wybrać dowolny ale obydwaj musicie mieć ten sam. W opcjach koloru drużyny zaznaczcie blue, my będziemy mieć red. I bardzo proszę 10 minut przed 18 być na gg w celu ustalenia serwera.

A teraz moja wersja systemu rozgrywek:

Mecz Volt & Rets vs. Rabbit & Filip już się odbył. Jak wiadomo wygrała para Volt & Rets tym samym awansowała do pólfinału. Do pólfinału awansują 3 zwycięski drużyny oraz 1 przegrana z najlepszym wynikiem fragów. Pozostałe przegrane drużyny grają ze sobą o 5-6 miejsce. Zwycięzcy półfinałów zmierzą się w finale o 1-2 miejsce natomiast przegrani z półfinałów zagrają mecz o 3-4 miejsce.

Myślę że się jaśnie wyraziłem :]

A co do ligi to pomysł mi się bardzo podoba tylko najpierw skończmy turniej parowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam wasze posty i oto co z nich wynika:

Mejste & Lord Wojtex vs. Paweł007 & Nookie

Mecz odbędzie się jutro

>>>Świetnie, czekam na wynik bo spotkanie powinno być wyrównane:P

A teraz moja wersja systemu rozgrywek:

>>>Jestem za, ale trzeba pamiętać że najważniejsze jest teraz dokończenie rundy I, no i Rabbit jeśli chce grać dalej musi sobie poszukać nowego partnera (może Beier?) no bo nie mamy kontaktu z Filipem...

A co do ligi to pomysł mi się bardzo podoba tylko najpierw skończmy turniej parowy :D

>>>Otóż to, Mejste będziesz koordynatorem ligi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...