Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No pewnie że możecie (tymczasowo :P ) zmienić barwy klubowe, chociaż myślałem o większym turnieju teamowym:

- SOD1

- SOD2

- RF

Jeśli w każdej drużynie będzie 4 zawodników to możemy zorganizować jakieś poważne rozgrywki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie luz bo ja znowu mam jutro 8 lekcji (kończę dopiero 15.30, ale do szkoły dojeżdżam więc w chacie jestem dopiero 16.15 no a jeszcze te #%^#^#*!# równouprawnienie :evil: ) jutro raczej wątpię żebym mógł pograć. za to sobota powinna być wolna (ale nic nie obiecuję)

a jeżeli chodzi o kogoś do składu to może kogoś od was kto niedawno się dołączył (jest wojtex, może być np. mejste)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za większym turniejem. Im więcej tym lepiej :wink: Tylko to będzie wymagało więcej zachodu. Ja mam czas do końca września poza 11-16 :wink: Trzeba tylko poustalać i tyle.

A co do RF - może Red Forumaction :wink: Reaper Faction - to chyba lepiej :twisted: Panie Cz[_]B musimy potrenować :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Turniej w SOFa

Oki, najlepiej jeśli rozgrywki teamowe rozpoczną się w sobote, proponuje następujące składy:

- SOD1: Rets, Volt, Simo, Termi (?)

- SOD2: Rabbit, Beier, Pigus, Weos

- RF: Amadrienia, Niccer, Qbuś, Czub

- SOD3: Lord Wojtex, Mejste, Nookie, Paweł 007

To jest tylko propozycja, jeśli komuś nie podoba się drużyna albo chce do jakiejś dołączyć proszę pisać to na tym właśnie wątku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga do Mistrzostw:

1) Potwierdzenie przez zawodników uczestnictwa (albo chęć:P)

2)Ustalenie systemu rozgrywek - proponuje: SOD1 v SOD2 i RF v SOD3 (I RUNDA)

A potem finał rozgrywek (grają zwycięzcy z I RUNDY)...

Oczywiście nadal wszyscy chętni forumowicze mogą wziąść udział w rozgrywkach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mI TAM SKŁAD PASUJE :) Mam pytanie Nookie też w naszym klanie ? Czyli ilu nas jest. Tylko mam jedno ale do rozgrywek :( Ja moge grać tylko w piątek po 16, sobote i niedziele :( W normalne dni tygodnia nie bardzo moge bo mam full lekcji :(

A więc kiedy będą podane terminy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł O.

Sklady nie sa zle, ale wolalbym zmiane. Chyba ze Pigus i Weos sa bardzo dobrzy, bo Volt, Rets i Simo - bez komentarza (tego trzeciego zioma nie znam). Rets albo Simo do nas - moja propozyjca. :)

Yo punks!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklady nie sa zle, ale wolalbym zmiane. Chyba ze Pigus i Weos sa bardzo dobrzy, bo Volt, Rets i Simo - bez komentarza (tego trzeciego zioma nie znam). Rets albo Simo do nas - moja propozyjca. :)

Yo punks!

Na razie czekam na potwierdzenie udziału (jest już dużo), myśle też o przesunięciu terminu (przyszła sobota - będzie jakaś większa reklama no i więcej teamów). Może też w SOD1 będzie grało tylko 3 -playerów...

Osobiście uważam że SOD2 to mocny skład - Pigus gra już od dawna, a Weos nieźle wymiata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...