Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Need for Speed

Polecane posty

Ja grałem w NFS Hot Pursuit 2 i nawet mi się podobało. Ścigałka jak każda inna, ale jedna rzecz mnie zachwyciła, a mianowicie to że można było być gliną i łapać innych. Po prostu miodzio!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, trochę późno, ale... w każdym razie widziałem wypowiedź Ryana z któregośtam kwietnia... co się tyczy utworu Fever For The Flava - słucham go cały czas, non stop, kilka razy dziennie. A zaznaczam że nie jestem zwolenniekiem takiej muzyki. Natomiast co do samej gry:

NFS 1: Absolutna rewolucja w temacie wyścigów samochodowych. Ile to godzin pochłonął... nawet tata w to grał :) (swoją drogą, przeszedłem go dopiero niedawno, nigdy wcześniej mi się nie udało :))

NFS 2: W zasadzie to mógłbym skopiować powyższe, do słowa "pochłonął" i dodać pochlebną opinię o trybie multiplayer :)

NFS 3 HP: mniam... policja... tego mi brakowało od pierwszej części :)

NFS 4 HS: Carrer play to świetny pomysł... szkoda że taki niepopularny :(

NFS HP 2: Powalił mnie na kolana... Grafika, muzyka, gra, inteligencja policji... no po prostu majstersztyk... a na beczki to specjalnie wjeżdżam żeby popatrzeć na samolot z różnych stron, w tym od dołu :)

W resztę nie grałem. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nfs 2 to była(? jest) bardzo fajna gra.

NFS 3: Hot Pursuit - Zaje... chana 2 mijsce na mojej liście

NFS 4 RC- fajne ale fizyka jazdy......

NFS 5: Porsche 2000- nr 1 de best fizyka, grafa, dżwięk, no i Porsche.... ta gra rozbudziła we mnie miłość do tej marki, miłość która nigdy nie zgaśnie

NFS Hot Pursuit 2- tę gręratuje tylko grafika, też wcale nie taka wspaniała, zdecydowanie najgorsza część serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc bardzo krótko grałem w Porsche bo jakoś mnie nie wciągneło... wręcz przeciwnie... od samego początku nie podobał mi się pomysł wprowadzenia jednej marki do gry. Porsche Boxter na ten przykład jest samochodem w moim mniemaniu genialnym, ale co to za NFS bez ferrari, lamborghini itd... Zdecydowanie najmniej mi się podobało ze wszystkich NFS..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc bardzo krótko grałem w Porsche bo jakoś mnie nie wciągneło... wręcz przeciwnie... od samego początku nie podobał mi się pomysł wprowadzenia jednej marki do gry. Porsche Boxter na ten przykład jest samochodem w moim mniemaniu genialnym, ale co to za NFS bez ferrari, lamborghini itd... Zdecydowanie najmniej mi się podobało ze wszystkich NFS..

Wlasnie z tych samych powodow nie cierpie tego NFS'a :) , przynajmniej z toba sie dogadalem :) w tej kwestii :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
NFS 5: Porsche 2000- nr 1 de best fizyka, grafa, dżwięk, no i Porsche.... ta gra rozbudziła we mnie miłość do tej marki, miłość która nigdy nie zgaśnie
Popieram w 100% :!: Nigdy nie przepadałem za Porschakami, po prostu nie podobały mi się. Ta gra wszystko zmieniła! Teraz uwielbiam Porsche, a zwłaszcza stare modele (356B - mój ulubiony wóz). NFS Porsche to gra numer 2 mojego życia! (pierwszy jest Unreal). Wspaniały klimat, realistyczna grafika, super muzyka, rewelacyjna fizyka jazdy powodują, że sama jazda dla jazdy daje tyle saysfakcji, co w żadnej innej grze! Ach...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

Szczeże mówiąc, po tytułach takkich jak część 3 i 4 więcej się spodziewałem. 5 była trochę lepsza, ale..... no właśnie, Collin pobił NFS w w każdym punkcie. Chyba już się doń nie przekonam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Szczeże mówiąc, po tytułach takkich jak część 3 i 4 więcej się spodziewałem. 5 była trochę lepsza, ale..... no właśnie, Collin pobił NFS w w każdym punkcie. Chyba już się doń nie przekonam
Zapewne lubisz WRC. Dla mnie żaden Colin nie dorasta do pięt NFS 5.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

Scigałki jak to scigałki możnaby długo pisać o wadach i zaletach ja tylko wypowiem sie na temat POrshe 2000. Otóż grafa spoko, auta piękne(szkoda że tylko porszaki :)) w miare grywalne tryby gry jednak dosyć trudne a dodatkoqwym utrudnieniem jest największa wada gry: [beeep] sterowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Sterowanie? LOL! Słyszalem zarzuty nt. samochodów, trybów rozgrywki, ale nigdy nt. sterowania! Hahaha! Tu akurat Colin także wypada gorzej. W NFS Porsche można równie dobrze grać na kierownicy co na klawiaturze, a samochów jest prosty w prowadzeniu (mimo niezłego realizmu). I możesz w Colinie włączyć kierunkowskazy? Hę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

O sterowanie mi chodzi no tak pownieważ wogóle nei cuzć szybkości jazdy a skrecać jest strasznie cięzko. W colinie sterowanie bylo dobre tam miales ekstremalne warunki mogles wpasc w zakret z poslizgiem a tu skrecam dusze klawisze na kalwiaturze i nic a jak wkoncu skreci to o 180stopni gdyby nie ładne auta to ta czesc nfsów bylaby najbardziej nieudana moim zdaniem za trudna w pozniejszych etapach.

MOze to tylko ja jestem takim malkontentem i nic mi sie nie podoba.

(ale co do sterowania to mam racje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Nie umiesz jeździć i tyle. W NFS są wyscigi DROGOWE! Spróbuj prawdziwym samochodem rozpędzić się do 150km/h i skręcić. Ciekawe czy wózek zachowa się tak jak w Colinie czy tak jak w NFS Porsche. Po prostu w NFS trzeba używać hamulca przed zakrętami. A co do trudności - tam trzeba podrasowywać gablotę, bo na fabrycznych cześciach nie masz szans w wyscigach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy CD-ACTON!!! W następnym (ewentualnie jeszcze następnym) numerze CDA tematem numeru niech będzie saga NFS! Moglibyście napisać krótką (tak jak w temacie o kłaku) informację o każdej części, test porównawczy, a pod koniec: znane fakty, nadzieje i oczekiwania odnośnie nowego NFSa (undergraund [tak to się pisze?]).

Jako pełne wersje dalibyście pierwszego i drugiegiego NFSa...

Poza tym mógłby być zwykły numer...

Mogibyście tak zrobić? Jeśli tak to proszę zróbcie.

PS:Co powiecie na głosowanie na temat numeru, za każdym razem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion
Nie umiesz jeździć i tyle. W NFS są wyscigi DROGOWE! Spróbuj prawdziwym samochodem rozpędzić się do 150km/h i skręcić. Ciekawe czy wózek zachowa się tak jak w Colinie czy tak jak w NFS Porsche. Po prostu w NFS trzeba używać hamulca przed zakrętami. A co do trudności - tam trzeba podrasowywać gablotę, bo na fabrycznych cześciach nie masz szans w wyscigach.

W NFS: porshe nie ma dobrego efektu predkosci i jak jade 150 to wyglada jak bym sunal 60 bez przesady i nie mow mi ze nie umiem jeździc bo gre przeszedlem prawie całą (znudziła mi sie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion
Redaktorzy CD-ACTON!!! W następnym (ewentualnie jeszcze następnym) numerze CDA tematem numeru niech będzie saga NFS! Moglibyście napisać krótką (tak jak w temacie o kłaku) informację o każdej części, test porównawczy, a pod koniec: znane fakty, nadzieje i oczekiwania odnośnie nowego NFSa (undergraund [tak to się pisze?]).

Jako pełne wersje dalibyście pierwszego i drugiegiego NFSa...

Poza tym mógłby być zwykły numer...

Mogibyście tak zrobić? Jeśli tak to proszę zróbcie.

PS:Co powiecie na głosowanie na temat numeru, za każdym razem?

Bezsens NFs 1 i 2 przyznaje nie byly grami zlymi alen iem ożna dawać samych samochodówek bo wtedy napewno obniżyło by to atrakcyjność numeru. Ja kupuje cda nie dla gier ale napewno są i tacy co chcą pograc a gazete tylko przeglądną. A nie wszyscy lubia samochodówki, nie wszyscy NFS-y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość black_death.

Ja z samochodowek lubie tylko serie Carmageddon...tylko ta gra mnie wciagnela...NFS nie powiem ze jest zle ale nie trafilo w moje gusta...wole Colina 2...a NFS jest fajne to ze wprowadzono policje...to mi sie podoba...grafika tez dobra...dzwieki tez...ale nie wiem czemu gra jako caloksztalt mi sie nie spodobala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens NFs 1 i 2 przyznaje nie byly grami zlymi alen iem ożna dawać samych samochodówek bo wtedy napewno obniżyło by to atrakcyjność numeru. Ja kupuje cda nie dla gier ale napewno są i tacy co chcą pograc a gazete tylko przeglądną. A nie wszyscy lubia samochodówki, nie wszyscy NFS-y.

Czy ja powiedzałem tylko?! NFSy można by było dać na DVD, a oprócz tego jakąś inną pełną wersję! Zdaje się że w pierwszym CDA (nie pierwszym ogólnie, tylko pierwszym z 4 CD) były 4 pełne wersje w tym DWIE samochodówki! Teraz mogło by być podobnie... Na pierwszym i drugim NFSis bardzo mi zależy, bo 1 ściągnąłem z netu ale jest nie jest kompletna, a 2 wcale nie mam, na dodatek na pewno znajdą się jacyś fani. Ja ogólnie nienawidzę samochodówek, a serię NFS uwielbiam (z wyjątkiem 2 i HP2, bo nie grałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra z serii NFS jest oczywiscie... Porsche i nie wiem czemu ale siedze nad ta gra juz 3 lata, a ona nadal mi sie nie nudzi. Kombinowanie z tuningiem i innymi ustawieniami byle tylko dojechac pierwszy to jest "cos". NFS:HP uzekla grafika ale tylko grafika, niczym wiecej. EA dalo plame na tak pieknym obrusie, nie wiem jak too sie moglo stac. :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Dobrze mówisz, Goofy :) Zupełnie jakbym słyszał własne myśli.

Nie uważasz, że NFS Porsche ma ponadczasową grafikę? Ciągle wygląda ładnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, gra na te czasy ma lepsza grafike od niejednej scigalki, np. takiej lipy jaka dali do recenzji w CDA, ja w ogole nie rozumiem jak takie badziewne gry mozna wydawac. A w NFS-a gram i bawie sie jak dziecko choc mam 18 lat (i mam nadzieje ze nie spowarznieje i ze nie odechce mi sie w nia grac, to bylaby kotastrofa)

Dziadek Żniwiarz musimy pogadac na gg kiedys :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szary Lis

Dołożę kilka własnych słówek:

Po pierwsze: Dla mnie też jalepsze było Porsche. Najlepiej mi się grało i jezdziło. I powiem wam że także dlatego że było tyle samochodów porsche. Uwielbiam ta markę i we wczęśniejsze częsci zawsze dążyłem do posiadania tego wspaniałego samochodu.

Po drugie: Porówywanie Colina do NFS to małe nieporozumienie. To dwie różne gry i całkowicie zadowalających inną grupę ludzi. Mają tylko dwie wspołne cechy - po pierwsze jezdzi się samochodem, po drugie są najlepsze w swojej grupie i zostawiaja konkurencję z tyłu.

Takie jest przynajmniej moje zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS zadzil, zadzi i zadzic bedzie. A co do tych grup to ja gram w oobydwie ale potrafie rozroznic rajdy od wyscigu ulicznego i nie mam zamiaru ich porownywac ze soba!!!

Tylko tyle tym razem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...