Skocz do zawartości

Playstation 3, Xbox 360, Wii


stefan

Next-Geny  

510 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która konsolka rządzi?

    • Playstation 3
      298
    • Xbox 360
      181
    • Wii
      31


Polecane posty

Chodziło mi cenę konsol :D

Sprawdzałem i jest to pewna oferta ;]

No już znasz cenę :)

Szkoda. W sumie zależy mi głównie na MGS3, ale dla jednej gry nie będę kupował kolejnej konsoli. Hmmm, a ta wersja 20GB jest jakoś wycofana, czy coś, bo nigdzie nie mogę jej znaleźć....
Podczas premiery PS3 weszły do obiegu dwa modele 20 GB i 60 GB, po pewnym czasie zostały wycofane i weszły w obieg wersje 40 GB i 80 GB(częściowa emulacja) Teraz głównie na Allegro można znaleźć PS3 60 GB (z tych starszych wersji) za bandycką cenę, więc lepiej wychodzi już zaopatrzyć się i w PS2 i w PS3 jak ktoś chce grać i w nowe i stare gry

Telewizor na pewno obsługuje HD Ready ;] Aha, jeszcze jedno: czyli na starym 8 letnim CRTeku raczej nie ruszy?:P
Ruszyć ruszy, ale w starej rozdzielczości czyli SD(640x480), więc gry będą wyglądały tak dobrze jak na PS2, albo gorzej odradzam takie eksperymenty, bo człowiekowi smutno się robi, gdy widział na przykład trailery, a potem zobaczy grę aż tak "brzydką" :)

Starczy. A jakie są najczęstsze usterki?
Szczerze mówiąc z żadnymi się nie spotkałem, tudzież nie przypominam żadnej, kolega który się mnie radzi w tych sprawach też nie narzekał, więc naprawdę nic mi do głowy nie przychodzi. Poszukaj po necie to pewnie znajdziesz coś w stylu most often PS3 errors :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
6) Konsola działa raczej cicho, czy chodzi jak traktor? (niemiłe wspomniana z X0 :D )

>>>Nie wiem jak jest X0 ale moja PS3 stojąc pod TV w szafce potrafi nieźle szumieć.

8) Internet. Czyli wystarczy, że podepnę pod konsolę kabelek z Neostradą i można cieszyć się netem?

>>>Jak masz Liveboxa to nawet kabla nie trzeba - chodzi pięknie pod WiFi

9) Rzućcie jednym tytułem, dzięki któremu w pełni będę mógł poznać moc konsoli ;]

>>>Do tych podanych wcześniej - Burnout Paradise, Race Driver:Grind, GTA4, Heavenly Sword, Ratchet&Clank

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ach, jeszcze jedno ważne pytanie a propo klawiatury i myszy. Czy wszystkie gry na PS3 je obsługują czy tylko wybrane? Przeczytałem gdzieś tu, że UT3 tak, ale np. osobiście wolałbym pograć w GTA IV na klawiaturce niż na padzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grid już wyszedł? Znowu przegapiam ważne tytuły, gdy się chwilę tylko zawieszę.

Demo jest od ponad tygodnia na XLIVE'ie, możliwe, że na PSNetwort też, to można sie zaznajomić.

Gdyby za to kogoś interesowało na X360 jakie gry najbardziej pokazują moc kontoli to oczywiscie z multiplatf. to GTA IV, Burnout P, Assasins Creed, teoretycznie TES Oblivion a z ex'ów Mass Effect, BIOSHOCK ( o tak !), Gears of War. Chyba żeczywiscie silnik Unreala dobrze sie sprawdza na Konsolach.

PS. O RoZy już napisał o demie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc lepiej wychodzi już zaopatrzyć się i w PS2 i w PS3 jak ktoś chce grać i w nowe i stare gry

Jakoś nie widzę sensu kupować PS2 i PS3, Bo i tak konsola leżała by nieużywana jak tylko bym skończył GoWy, MGS3, SoC, czy Okami :P

Ruszyć ruszy, ale w starej rozdzielczości czyli SD(640x480), więc gry będą wyglądały tak dobrze jak na PS2, albo gorzej

To dobrze, bo raczej nie będę miał dostępu do tego LCDeka 24h na dobę :P

>>>Jak masz Liveboxa to nawet kabla nie trzeba - chodzi pięknie pod WiFi

Właśnie się zastanawiałem nad Liveboxem, bo i PS3 ładnie by chodziło i nie musiałbym latać 2km na hotspot by powrzucać jakieś pierdoły na ipod toucha xD

>>>Do tych podanych wcześniej - Burnout Paradise, Race Driver:Grind, GTA4, Heavenly Sword, Ratchet&Clank

Chyba poczekam jeszcze z zakupem do 12 czerwca i kupię PS3 w pakiecie z MGS4 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie kompatybilności z grami z PS2, czy rozwiązanie sprzętowe nie było przypadkiem dostępne tylko w USA i Japonii? Z tego co słyszałem, w Europie działo się to na drodze programowej, więc możliwe, że kompatybilność wróci.

Jak sprawdzę źródło, to napiszę.

Do tytułów obowiązkowcyh, proponuję dorzucić prolog najnowszego GT.

Mam pytanie, możecie polecić jakiś pad zgodny z PS3 i PC? (bo sixasix chyba nie hulnie na kompie?). Do konsoli potrzebowałbym 2 padów, a jednak i do PC pasowałoby w końcu kupić, więc może upiekłbym dwie pieczenie na jednym ogniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, możecie polecić jakiś pad zgodny z PS3 i PC? (bo sixasix chyba nie hulnie na kompie?).
Jak to zwykle 5 minut w Google :P. Tu masz dane z jednego forum. Nie sprawdzałem, czy działa, zobacz i przekonaj się na własne oczy :)

Heres the instructions to make it work

1. Install the filter driver (libusb-win32-filter-bin-0.1.10.1.exe). (attached zip)

2. Unpack ps3sixaxis_en.exe

3. Plug the SIXAXIS into your PC.

4. Run ps3sixaxis_en.exe once.

5. Push the PS button on the SIXAXIS once if it doesnt see it straight away.

PS3Sixaxis_en.exe

libusb-win32-filter-bin-0.1.10.1.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle 5 minut w Google :P . Tu masz dane z jednego forum. Nie sprawdzałem, czy działa, zobacz i przekonaj się na własne oczy :)

PS3Sixaxis_en.exe

libusb-win32-filter-bin-0.1.10.1.exe

Ja od siebie dodam, że  pzycisk PS trzeba trzymać ok. 5 sekund i nie wiem, jak to działa, ale mam wrażenie, że jak naciśniesz cokolwiek na padzie, to "załapie" szybciej, ale to chyba tylko moje odczucie. Sam pad działa bezproblemowo, przeszedłem na nim RE4 i ma tylko jedną wadę - trzeba podłączyć go do USB kablem do ładowania, który może wypaść z obu stron (od strony pada i PC), a wtedy trzeba uruchomić sterownik od nowa i "zarejestrować" pada po raz kolejny. Oczywiście konsola musi być wyłączona, bo pad ma problem, z czym się łączyc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby przejrzeć parę ostatnich stron i byś wiedział :). Xbox 360 (jak i ps3) można podpiąć do starego typu telewizora z oczywistymi konsekwencjami względem grafiki. Tani "telewizor HD" dla Xboxa to np. monitor za 700-800 zł, którego link parę razy zarzucałem. Poszukaj na Allegro, a znajdziesz dużo tego typu sprzętu z wejściem HDMI bądź component (zależnie od wersji konsoli)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@j3drz3j

Chodziło mi raczej o jakiegoś innego pada, który działałby i pod PC i pod PS3. Sixasix niestety jest pozbawiony wibracji, a chciałbym coś z nimi, coby potem DS3 nie kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi coś w głowie świta , że jest pad od firmy logitech(z wiatraczkami) do PS3 ale czy z pc działa głowy nie dam .. Poszperaj gdzieś w necie bo ja takie coś w chyba u mnie w sklepie widziałem .

PS: Pad od 360 działa z pc . Kupuj xbox'a ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rumblepad 2? Luzikiem działa na PS3. IMO bije na głowę SIXAXISA ;]

Ja swój egzemplarz PS3 zakupiłem wczoraj i jestem bardzo zadowolony. Internet jeszcze nie podłączony (tymczasowy brak wi-fi), ale wszytko śmiga elegancko. Niestety nie udało mi się podłączyć konsoli do starszych CRTów (wydaje mi się, że zmiana w opcjach konsoli rozdzielczości wyświetlania obrazu powinna wystarczyć :P ).

Na razie pogrywam w CoDa3 (wiem, że słabiutkie, ale grę kupił młodszy brat), Uncharted powinien już do mnie docierać (zafoliowany, w cenie dużo niższej niż większość pecetowych premierówek :) ). Pozostaje tylko czekać do 12.06 na premierę Guns of the Patriots B)

BTW: Możecie polecić jakąś dobrą, długą (ew. taką którą przechodzi się z przyjemnością po kilka razy) gierkę?*

*tylko proszę- nie polecajcie Obliviona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, chce namówić mojego ojca na kupno xbox'a 360, ale jak mu powiem że to do gier to odrazu powie ze nie. A więc mam kilka pytań.(moga sie wydać głupie, ale wole zadać je tu niż na innym forum

1 Czy moge na nim surfować po niecie

2 Ile kosztuje i gdzie moge kupić 360 XFPS

3 Jaką 360'tke kupić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge na nim surfować po niecie
nie

Ile kosztuje i gdzie moge kupić 360 XFPS
wiesz co to google ?

Jaką 360'tke kupić
Koniecznie z dyskiem twardym . Przejdź się po sklepach i zobacz ile kosztują u Ciebie arcady i premiumy . Jeżeli premium będzie bardzo drogi to spróbuj "myku" i kup arcade za 777zł i dokup sobie używany dysk twardy 20gb na allegro . Powinno wyjść dość tanio ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, chce namówić mojego ojca na kupno xbox'a 360, ale jak mu powiem że to do gier to odrazu powie ze nie. A więc mam kilka pytań.(moga sie wydać głupie, ale wole zadać je tu niż na innym forum

Jak chcesz swojemu ojcu wmówić że konsola to nie sprzęt do grania to na przykładach paru młodszych kolegów mogę z pewnością stwierdzić że ojca łatwiej przekonać do PS3 niż X0. Po pierwsze X0 wszędzie reklamuje się jako konsola do grania, a PS3 stara się reklamować jako "multimedialne centrum rozrywki". Po drugie na PS3 masz przeglądarkę internetową, Blue-Ray (jeden z lepszych argumentów dla rodziców, bo odtwarzacze tego formatu wciąż drogie), można zainstalować system operacyjny i sporo więcej. Dodatkowo mp3, odtwarzanie avi, obrazków (ale to też jest na Xboxie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumblepad 2? Luzikiem działa na PS3. IMO bije na głowę SIXAXISA ;]

>>>Muszę swojego wypróbować :) Choć wydeje mi się że nie we wszystkich grach bo nie ma analogowych przycisków.

BTW: Możecie polecić jakąś dobrą, długą (ew. taką którą przechodzi się z przyjemnością po kilka razy) gierkę?*

*tylko proszę- nie polecajcie Obliviona

Mnie nadspodziewanie dużo frajdy sprawił Ratchet&Clank - powiedziałbym że to taki lekki H&S. A jak łapiesz jeszcze angielski to będziesz że zaśmiewał nie raz z tekstów jakie lacą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...