Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sowa69

Upgrade komputera

Polecane posty

Mój komputer jest już dosyć stary i nie ogarnia nowych gier. Ostatnio kumple namawiali mnie żebym grał z nimi w Battlefield Bad Company 2 jednak mój komputer go nie pociągnie.

Chciałbym żebyście doradzili mi co muszę dokupić do kompa żeby płynnie pograć w Battlefield BC2.

Konfiguracja komputera: Procesor: Intel® Celeron® CPU 3,20GHz

1 GB RAM

Karta graficzna: Radeon HD 4650 1GB

Czy obecna karta graficzna wystarczy? Ile muszę dokupić pamięci RAM i jaki procesor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając procesor, to na HD4650 grałem w BF: BC2 ... udręka. Na minimum w niższych rozdzielczościach takich jak 1024x768 dało się dopiero komfortowo grać.

Na początek podaj jaki masz zasilacz. Markę, model oraz moc. Nikt nie spodziewa się jakiś cudów. Ale już warto wiedzieć czy do wymiany.

Jeżeli ma być to robione, jedno po drugim to podaj czy karta jest na AGP czy PCI, bądź też podaj model płyty głównej.

Sam proponował bym taką kolej rzeczy:

Kupujemy zasilacz, jakiegoś fortrona najlepiej ~70zł ( o ile twój nie będzie się nadawać )

Przechodzimy na platformę AMD, płyta główna ~250 zł, RAM DDR3 4GB 70 zł, procesor 300 zł

Na koniec zmiana karty graficznej, koszt rzędu do ~300 zł ( w tej cenie znajdziemy dobre używane karty, bądź też z dopłatą, nowe.

Całość wyjdzie ~990 zł.

I etap 70 zł

II etap 620 zł

III etap 300 zł

Pytanie czy takie kwoty wchodzą w grę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...