Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

s_t

Loki - Win 7 -> Wypad do pulpitu

Polecane posty

Witam po długiej przerwie.

Sprzęt:

Wersja Lokiego - ta z CDA. Sprzęt: i-5 2500K, GTX 560Ti-OC, 8GB RAM, Twardziel jak twardziel raczej nic do rzeczy nie ma poza tym nie pamiętam symbolu :P, Win 7 Ultimate, BRAK DOSTĘPU DO SIECI w domu. Pisząc tego posta nadużywam swoich praw pracowniczych ;)

Problem:

Instalacja bezproblemowa. Uruchamianie bezproblemowe. Po paru minutach rozgrywki wyrzuca mnie do pulpitu. Swoją drogą podobnie mam z World in Conflict. Patchy nie instalowałem ze względów podanych wyżej. Jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą grą, niestety są takie problemy.

Bez dostępu do neta raczej nic nie zdziałasz. Pierwsze co wypadałoby zrobić, to zaktualizować sterowniki do karty graficznej (do dźwiękowej, może też). Potem, właśnie ściągnąć patcha. Dodatkowo (jeśli tego nie robiłeś) można by jeszcze zainstalować DirectX 9.

Te rutynowe działania to podstawa.

P.S. Ponieważ, również wywala Ci do pulpitu inna gra, to aktualizacja (lub zmiana) sterów, byłaby bardzo wskazana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki do grafy mam sprzed dwóch tygodni. Wtedy to do kupy złożyłem kompa i stawiałem system. Przy okazji poprosiłem kumpla o małą przysługę. Biedak tłukł się do mnie z pendrivem 20 km. Wiesz... Wypadało mieć jakiegoś Acrobat Readera, WinRara, WinAmpa i parę tym podobnych użytecznych programików. Miałem cichą nadzieję że da się coś wykombinować z ustawieniami systemu czy coś takiego. Spróbuję pobrać patcha. Może nikt nic nie zauważy ;)

Edit:

Jednak nie pobiorę patcha. 155MB to lekka przeginka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej nie pograsz. Patch niby to naprawia, ale jak Tobie wywala tak szybko i często, to być może i on by nie pomógł. Niestety na niektórych kompach tak się zdarza i żadnego sensownego rozwiązania nie ma. Popróbuj, jeszcze zmieniać ustawienia zarówno karty, jak też gry, ewentualnie sprawdź inne rozdzielczości i częstotliwości odświeżania. Wątpię jednak, żeby to coś dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trzy lata blaszaka nie miało to można zapomnieć o paru podstawowych rzeczach :P

Ustawienie zgodności z Win XP i wyłączenie pierdół w stylu kompozycje pulpitu skutkuje wyraźną poprawą stabilności gry. Szału nie ma bo w dalszym ciągu ni z gruchy ni z pietruchy potrafi się wykrzaczyć, ale godzina to nie pięć minut. Spróbuje się jeszcze jakoś tego patcha dorobić i zobaczę jaki efekt będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O trybie zgodności nie wspomniałem, bo uważałem, że sam o tym pomyślisz (i takoż się stało). Poza tym wymagania systemowe gry to WinXP i Vista, a ona jest podobna do Siódemki, więc nie wiem czy tryb zgodności wiele daje.

Skoro jednak się polepszyło, to patch pewnie jeszcze bardziej to poprawi. Aha, możesz też spróbować wyłączyć aero, to czasem - jak się ma problemy z grami - pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak ostatnia lama, ale muszę zapytać....

Ustawienie we właściwościach skrótu wyłączenia kompozycji wizualnych i kompozycji pulpitu nie daje przypadkiem takiego samego efektu jak wyłączenie aero?

Eh... gdyby nie te 8GB RAMu zostałbym przy Win XP. Ten system też miał czasem jakieś swoje dziwne jazdy ale byłem już przyzwyczajony:P

Patch się pobiera;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...