Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Jak budowałem 30 to tylko czołgi mogły mi je rozwalić, rozwaliły mi 5 a ja przysyłam żołnierzy na czołgi, wycofuje się a wieżyczki rozwalają inne jednostki, po atakuje odbudowuje te 5-7 wieżyczek i czekam na następny :)

Na razie dalem sobie spokoj z kampania .. pewnie po tyg. , kiku dniach do niej wroce ...Dalem sobie takze spokoj z gra rt : czyli 2vs2 , 3vs3 ,

4vs4 , na battle necie ! Zaczałem grac solo !!! I musze Wam powiedziec , ze bardzo mi sie podoba ! Zreszta to ma swoje plusy , bo kazdy na battle bierze pod uwage głownie solo ... (niektorzy tez doswiadczenie) Jestem szamanem klanu (Nice Slayers ((1ce))) i kiedy chce przyjac czlonka , patrze na gre solo oraz doswiadczenie :wink: - jest ono wazne poniewaz kiedy gosu ma ponad 700 winow i 700 lostow - to nie ma bata MUSI byc dobry !!! Moze nie najlepszy , nie naslapszy , ale dobry , wiecej niz slaby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Po pierwsze gdyby twórcy umieścili nagi jako normalnie grywalną rasę, musieli by nad nią jeszcze trochę popracować ! NAgi mają mało budynków, mało jednostek i niczym się niewyróżniają. Ale napewno by się nimi fajnie grało w muliti... Strażnik Króla rulez !!!

:arrow: Po drugie to wspomnę tak na marginesie, jezeli macie W3: FT i neta, a niegracie w multiplayera to jesteście... brak słów :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Po pierwsze gdyby twórcy umieścili nagi jako normalnie grywalną rasę, musieli by nad nią jeszcze trochę popracować ! NAgi mają mało budynków, mało jednostek i niczym się niewyróżniają. Ale napewno by się nimi fajnie grało w muliti... Strażnik Króla rulez !!!

:arrow: Po drugie to wspomnę tak na marginesie, jezeli macie W3: FT i neta, a niegracie w multiplayera to jesteście... brak słów :(

:arrow: To prawda , ale bez pracy nie ma kołaczy :wink:

:arrow: Arthas rula !!! :P

:arrow: Taaa - mam neta i gral :) Jezeli Ty tez to podaj swoj nick , moze zagramy solo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jak dodatek. Teraz pewnie zwalą się na mnie gromy że się czepiam, ale według mnie mogłabybyć jeszcze jedna rasa i więcej jednostek. Fakt że nowe jednostki i bohaterowie uzupełniali największe braki u poszczególnych ras ale jednak mogłoby być ich więcej inna sparwa: nie można brać więcej niż 3 bohaterów naraz!!!! według mnie to idiotyczne założenie, co to daje???

Bo ja tego nie rozumiem. A ogólnie kampania jest świetna w szczególności nocnych elfów, ale oddzielna kampania orków jest bardzo nudna...

Na tym już skończę.

PS. Jeśli macie jaies sugestie piszcie na master400@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jak dodatek. Teraz pewnie zwalą się na mnie gromy że się czepiam, ale według mnie mogłabybyć jeszcze jedna rasa i więcej jednostek. Fakt że nowe jednostki i bohaterowie uzupełniali największe braki u poszczególnych ras ale jednak mogłoby być ich więcej inna sparwa: nie można brać więcej niż 3 bohaterów naraz!!!! według mnie to idiotyczne założenie, co to daje???

Bo ja tego nie rozumiem. A ogólnie kampania jest świetna w szczególności nocnych elfów, ale oddzielna kampania orków jest bardzo nudna...

Na tym już skończę.

PS. Jeśli macie jaies sugestie piszcie na master400@wp.pl

Czepiasz sie !!! :lol: Moim zdaniem nie potrzebna jest jeszcze jedna rasa ...! Wywołałoby to tylko zamieszanie w kampani oraz całym battle necie ... Pytanie tylko czy pozytywne ? :? Jednostek jakby nie patrzec jest wiecej ( bohaterow tez ) . Zgodze sie z Toba kampania nocnych elfow ROX !!!!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oddzielna kampania orków jest bardzo nudna...

Na tym już skończę.

Tutaj akurat bym polemizował, bo mi ta kampania w stylu RPG baaaaaardzo podpasowała, szczególnie jako całość, a nie tylko pierwszy rozdział, który jest dostępny w dodatku bez patchowania. Ale to tylko moje subiektywne zdanie, ze względu na to, że o wiele bardziej lubię RPG-i niż RTS-y. Ale WarCrafta III jako całość uwielbiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale ta gra nie przypadła mi do gustu.Zaznaczam że jestem wielkim sympatykiem Reign of Chaos .Jakieś to wszystko się porobiło jak w telenoweli ,czyli siostra wujka od strony matki dziadka.Do tego rasy się podzieliły na drobne.Wszystko to jak dla mnie jakieś nie zjadliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cogoocik
inna sparwa: nie można brać więcej niż 3 bohaterów naraz!!!! według mnie to idiotyczne założenie, co to daje???

ty oczywiście w pełni sobie radzisz kontrolując 3 herosów... ; ) jak mam 3, to zawsze przynajmniej jeden z nich zginie... : ) max biorę dwóch, żeby się uzupełniali umiejętnościami i wystarczy, co by mi było po 10 bohaterach jak bym się zgubił...

A dla śpiących jeszcze uświadamiam, że za niedługo patch 1.17, dodaje dwóch nowych neutrual heroes firelorda i kogośtam :P po szczegóły tu: www.battle.net

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wtedy jestem jush miernotanad miernotami :D bo gram tylko 1 herosem i jakos dobrze mi sie z tym zyje, czasem robie2 nie potrzeba mi wiecej, zalezy jak gram...do mass luczniczek albo driad nie ptrzeba innego herosa ja potma i tak dalej:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich patchy. Ale Polski ROC na pewno bedzie dzialal z Angielskim serialem. (Mi tak dziala Diablo 2 - kupilem polski D2 i LoD, wsadzilem klucz do Angielskiego. Co wiecej. Angielska wersja dziala mi z Polska plyta!! Zadnych crackow ani nic w tym stylu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wtedy jestem jush miernotanad miernotami :D bo gram tylko 1 herosem i jakos dobrze mi sie z tym zyje, czasem robie2 nie potrzeba mi wiecej, zalezy jak gram...do mass luczniczek albo driad nie ptrzeba innego herosa ja potma i tak dalej:P

Ja tam wole kotg :'') 3 herosow lubie robic 4fun ,,, Szczegolnie w orkach kiedy to gram 3 v 3 lub 4 v 4 i ide w grunty , docki, taureny , wtedy to robie wrozbite ,,, headhunter ,,, i tego dziadka taurenow :D keke wodza*

wale mu aure i heyah ... btw: orc ma dla mnie zero skilla :/ uwarzam , ze tylko w teamie jest dobry 1 v 1 sux ---> chyba , ze noobie game ,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Warcraft3 jest równie dobry jak dodatek zamrożony tron (tudzież kibel :-) ). Ulubiona rasa to orki czemu akurat orki ?? Dlatego bo mają wielką siłę fizyczną i magię całkiem mocną mają... Grafa jest dobra nie rozczarowuje... a filmiki to miodność !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość G4r6am3L

tez kiedys lubilem orki ale jak dla mnie brakuje silnej jednostki z magicznymi obrazeniami a jednostki air/antiair sa stanowczo za slabe. za to w grach 3na3 albo lepiej 4na4 jak caly team gra orkiem 4x SH z wezowym znakiem to pewny win :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Tyak war 2 ... gra legenda... Ta cukierkowa grafika,,, finezja, strategia i humor (ogry rulez). Ogółem .... same zalety... A jak ma się oryginała i przeczyta manuala szczególnie w dodatku MMMMM MIODOŚĆ TA FABUŁA... PLUS TE CUT SCENKI łiiii ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa n(m)ocne elfy sa silne, kiedys probowałem nimi grac solowy cos nie wychodzilo:/ ale sa dobre 2v2, to jest po prostu pikne kiedy jest dwoch graczy w teamie jeden wali mass chimer a drugi mass jezdzcow hipogryfow:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, jeźdzcy hipciów są do bańki, wolę je bez upgrade`a, osłaniają wtedy chimery... Kiedy gramy 2v2 w/g mnie winno się grać następującą taktyką:

-jeden majster rozwija jednostki powietrzne

-drugi marian rozwija jednostki lądowe

Chyba styka 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ! Z taktyka roznie bywa , najlepszej ustalic sie nie da ... Moze powiem taka najbardziej standardowa moim zdaniem ,,, w 2 v 2 elf :mass hunterki , orc: mass siepki :D i heyah ,,, Jak wrog zdola sie utrzymac to dalej jest ciezko :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie, pomóżcie jeśli zdołacie !

Jestem w ostatniej misji FT, mam zająć 4 obeliski, niestety jak bym sie nie starał, to zawsze udaje mi się zdobyć tylko 2, które silnie umacniam. Niestety przeciwnik robi to samo i mamy pat. Czy ktoś mógłby mi rzucić jakąś rade co mam zrobić, żeby było lepiej?

Staram sie atakować jak najszybciej, ale prędzej czy później i tak jest dwa:dwa, :/ ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuth-jeśli dobrze pamiętam(ostatnio przechodziłam FT rok temu^^^"), żeby przejąć obelisk, trzeba nad nim chwilkę pomedytować; zaczekaj aż on sam wybije potworki broniące obelisku i daj Illidanowi zacząć się modlić, czy co on tam robił :wink: czekając sobie spokojnie. Gdy zacznie, wybij mu obstawę, a potem mu w odpowiednim momencie przerwij :twisted: od razu potem możesz lecieć do następnego obelisku, póki się nie wskrzewsi, ew. samemu skończyć przejmować obelisk lub brać się za następny...metoda o tyle ciekawa, że wiadomo, do którego obelisku pójdzie, bo chodzi wg. ustalonego klucza...

A i tak najlepiej jest pójść najpierw zająć górny obelisk, bo własnie dzięki w.w. kluczowi zachowań, Illidan będzie cały czas starał się go odbić, zamiast przejować nowe; w takim wypadku odpierasz atak Illidana, bo czym jak ginie, to bierzesz sobie po kolei obeliski

ja na to wsyztsko wpadałam za 2-3 razem :wink:

Proszę, proszę ;) Jestem pod wrażeniem ;) Pozdrawiam - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ho! Hmm .... mam wrazenie ,ze watek o W3 gasnie ... a moze nawet juz zgasl .. A przeciez jesttyle do napisania !Nie wiem czy slyszeliscie : na battle necie udostepniony juz jest nowy patch 1.17 Jest w nim kilka drobnych zmian .Dodani zostali nowi herosi np. FireLord! Jest on o tyle dobry , ze ma wysoki dmg , a o tyle slaby , ze łatwo jest go zabic ... Jeszcze jak ktos nie potrafi (((BA nie wie co to))) micro - powinien zrezygnowac z FR! Omg za doslownie 45 minut o ile sluch i wzrok mnie nie myli ma byc reset calego laddera . Nie moge juz sie doczekac , bo strasznie ciezko robi mi sie teraz lvl ... Moim zdaniem ten kto gra na battle i chce dojsc do dobrego klanu powinien zaraz po resecie grac mass solo {27lvl+++++]Pozniej bedzie mu o wiele ciezej nabic jakis konkretny lvl ... ((na poczatku graja prawie same noobki) - ( i wszystko jasne :P _)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...