Skocz do zawartości

Warcraft (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość slipmosz
Ehh z tymi misjami orkow to sie wkurzyłem ze hej :)

Nigdy bym sie po Blizzardzie nie spodziewał czegos takiego, zeby dawac DEMO kampanii do full wersji gry. Jesli juz to walałbym zeby te misje wogole sie w grze nie pojawily i wszytko razem bylo dodane jeszcze oddzielnie, a tak człowiek sobie gra i nagle ...ciach ! koniec ! NIECO to denerwujace....

Mowisz o tej kampani ktora byla w WarCraft III ??? I jej koncowka zostala dodana do Frozen Throne ??? Hmm ..... :wink:

Jaka znowu koncowka ? Grales kolego we Frozen Throne ? Jesli tak to powinienes wiedziec o czym mowie...

A mianowicie o "KAMPANII" ORKÓW we Frozen Throne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
już pominę fakt, że była robiona przez amatorów. :/

Hehehe serio ? :) Ale mnie i tak sie bardzo spodobała :) (no oczywiscie poki nie zobaczyłem konca po 2 godzinach), bo nie były one kamoania RTS'ową, ale bardziej takie eRPeGowe. Hmmm czyli te dalsze misje ktorej mialy byc w necie tez nie sa robione przez Blizzard ? Chyba bede musial ich poszukac bo jeszcze wogole sie za nimi nie rozgadalem (o ile wyszly wogole ?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cogoocik

O której kampanii dysqtujecie? O tej, która stanowi dokończenie prologu z RoC, czy tą RPG? IMO ta pierwsza jest robiona chyba przez amatorów, w filmikach postacie nie mają głosu, widzimy tylko text...

A co do samej gry jest ql. Grafika względem RoC-a jest zdecydowanie poprawiona, muzyka jakby ciekawsza. Jednak głosy w kampanii są zdecydowanie lepsze w wersji angielskiej. W polskiej niektóre głosy są zmienione, niestety imo na gorsze (choćby Thrall w RPGowej kampanii) :/

Ale cała miodność gry kryje się w Battle.necie ^_- Niestety dobór zawodników jest do bani... Często grając RT (random team) poziomy wyglądają na przykład tak:

my team: 5 lvl + 2 lvl = 7 lvl

opponents: 12 lvl + 18 lvl = 30 lvl

Kolejne patche miały to poprawiać, ale niestety pogorszyły wręcz... :/

No i niestety każdy kolejny patch osłabia moją ulubioną rase czyli Undeadów... :/

Jeszcze w 1.15 wystarczyło szybko dojść do obsydianowych posągów, ulepszyć do postaci niszczyciela i zaatakować... Była to praktycznie 100% szansa na zwycięstwo ;):D:D:D

IMO gra jest warta oceny 10/10 :]

tt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
O której kampanii dysqtujecie? O tej, która stanowi dokończenie prologu z RoC, czy tą RPG? IMO ta pierwsza jest robiona chyba przez amatorów, w filmikach postacie nie mają głosu, widzimy tylko text...

Ehhh... powtorze jeszcze raz: O KAMPANII ORKOW (tej w formie RPG) z Frozen Throne. Chyba wiadomo o co chodzi ???

Hmm no przypomnialem sobie ze w tej kampanii to głosy chyba (raczej napewno) byly. Ale chyba byla tez inna (to chyba ta jest amatorska), bo w niej glosow nie bylo. Ale wydaje mi sie, ze to byly zwyczajne misje z custom game... A zreszta ! Zaraz sam sobie sprawdze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cogoocik
Czy może ktoś wie, gdzie ściągne dalsze misje do kampani orków??

O ile pamietam to misje te zostaly dodane do patha.

A która wersja łatki je dodawała.

1.13... Wystarczy, że wejdziesz na BN i Ci ściągnie od razu 1.16, w którym też będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.

Taaa , od niedawna jest juz wersja 1,16 . Co niektorych cieszy , a niektorzy wpadli w total szał ! Bo przez to wprowadzenie patchu Blizzard skasował cały ranking i poziomy graczy ! Osobiscie sie wkurzylem , mialem juz 27 level , z drugiej strony ciezko mi sie bylo do rankingu dostac :P Teraz mam 23 level i jestem na 700 cos miejscu w rankingu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość G4r6am3L
--------------------------------------------------------------------------------

(..)mialem juz 27 level , z drugiej strony ciezko mi sie bylo do rankingu dostac Teraz mam 23 level i jestem na 700 cos miejscu w rankingu

Naprawde nie masz sie czym chwalic. Ja 19 lvl solo nabilem w 3 dni. I wcale nie uwazam ze jestem gosu. Po prostu wogole nie poprawili laderka. Najlepszy byl ten w 1.14 i powinni do niego wrocic.
(...)my team: 5 lvl + 2 lvl = 7 lvl

opponents: 12 lvl + 18 lvl = 30 lvl

(...)

No i co z tego ?? Poziom(zwlaszcza w rt) nie maja kompletnego znaczenia.

Zdarzalo mi sie grac w teamie ktory(sumarycznie) mial ~30 lvl mniej i wygrywalem lub tyle samo wiecej i przegrywalem. To samo w solo. Kiedy mialem 16 lvl wygralem z 28 i przegralem z 3. Dlatego smieszy mnie jak goscie pytaja sie "real lvl?" . Co z tego ze mam np 19. 19 lvl mozna miec ze statsami 100 -120 lub 40 -20 (przykladowo). Olewajcie lvl.

Jeszcze w 1.15 wystarczyło szybko dojść do obsydianowych posągów, ulepszyć do postaci niszczyciela i zaatakować... Była to praktycznie 100% szansa na zwycięstwo
ROTFL a jak ktos zrobi fiendy albo archy albo gargi tez wygrasz?

btw wlasnie o to chodzi zeby zadna rasa nie byla za silna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.
No i co z tego ?? Poziom(zwlaszcza w rt) nie maja kompletnego znaczenia.

Zdarzalo mi sie grac w teamie ktory(sumarycznie) mial ~30 lvl mniej i wygrywalem lub tyle samo wiecej i przegrywalem. To samo w solo. Kiedy mialem 16 lvl wygralem z 28 i przegralem z 3. Dlatego smieszy mnie jak goscie pytaja sie "real lvl?" . Co z tego ze mam np 19. 19 lvl mozna miec ze statsami 100 -120 lub 40 -20 (przykladowo). Olewajcie lvl.

Wlasnie , lvl jest malo wazny ... ale z drugiej strony przyznam sie , ze pytam o real lvl ? A wiesz dlaczego ? Bo kiedy widze kolesia , na 3 i kiedy mi mowi , ze real lvl to powiedzmy 17 , to jestem odrazu spokojniejszy - nie dlatego , ze koles moglby lepiej grac - tylko wiem , ze ma jakies dowswiadczenie , ktore na pewno mu pomoze... wygrac sobie , a przy okazji MI !

Naprawde nie masz sie czym chwalic. Ja 19 lvl solo nabilem w 3 dni. I wcale nie uwazam ze jestem gosu. Po prostu wogole nie poprawili laderka. Najlepszy byl ten w 1.14 i powinni do niego wrocic.

Taaa , to tez doskonale wiem , ze nie ma sie czym chwalic , bo rt dla wiekszosci sux , z kolei mam to gleboko w dupie :wink:

Lubie grac rt wiec bede o tym gadal ile cchce ,bo mi sie to zywnie podoba

wlasnie o to chodzi zeby zadna rasa nie byla za silna

:arrow: No to olsniles nas w tym momencie swoje bystroscia , tudziez ineteligencja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość G4r6am3L
Cytat:

wlasnie o to chodzi zeby zadna rasa nie byla za silna

No to olsniles nas w tym momencie swoje bystroscia , tudziez ineteligencja

to bylo do cogoocik-a ktory napisal ze oslabili ud, a nie oslabili tylko zbalansowali (ale za slabo :/). Wypadlo mi jedno zdanie z ostatniego posta i tak glupio wyszlo
Lubie grac rt wiec bede o tym gadal ile cchce ,bo mi sie to zywnie podoba

ktos ci zabrania :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.
ktos ci zabrania

Nie tylko wkurzyla mnie Twoja denna aluzja

Naprawde nie masz sie czym chwalic.

Wiem o tym , ze nie ma sie czy chwalic ,ale bede o tym gdal ,bo lubie grac rt .... blebleble .... - juz wiesz na czym polega aluzja ??? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Poncjusz VIII Bury

ehm SolariS? offtopic sie tu robi. Zamiast uwag o grze sa spory na temat kto ma ktory poziom na battlu itp.

A teraz o grze:

Gra moim zdaniem jest swietna, tylko zaluje jednej rzeczy, pod koniec jakiejkolwiek kampanii (czy w RoC czy FT) zaczyna mnie potwornie nudzić!!! To wszystko

PS. Uwazam ze misje z plonacym legionem w roli glownego przeciwnika sa swietne!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cogoocik
No i co z tego ?? Poziom(zwlaszcza w rt) nie maja kompletnego znaczenia.

Zdarzalo mi sie grac w teamie ktory(sumarycznie) mial ~30 lvl mniej i wygrywalem lub tyle samo wiecej i przegrywalem.

Do ok. 1.14 lvl miał znaczenie, teraz nie ma... :?

A odnośnie teamów... mi zawsze wpadają u oponentów hardcoreplayers :wink: , więc w tym wypadq też ma to znaczenie :D

ROTFL a jak ktos zrobi fiendy albo archy albo gargi tez wygrasz?

btw wlasnie o to chodzi zeby zadna rasa nie byla za silna

Nie dopisałem jednego drobnego szczegółu... Zawsze jest jakaś anti shooter i anti aircraft obstawa ;] albo gnębisz przeciwnika ataqjąc baze i wycofując się poza jego zasięg w razie kłopotu ;]

A odnośnie kampanii... w obu grach kampania UD jest niemiłosiernie nudna... ;/ Szczególnie w RoC, gdy walczymy z wysokimi elfami... ;] Reszta kampani nawet najs, no może jeszcze trochę krwawe elfy qleją... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie kampanii... w obu grach kampania UD jest niemiłosiernie nudna... ;/ Szczególnie w RoC, gdy walczymy z wysokimi elfami... ;] Reszta kampani nawet najs, no może jeszcze trochę krwawe elfy qleją... ;]

Jest to jedyna gra której kampania mnie tak wciągneła. Bardzo mi się podobała, chociaż moementami była bardzo trudna. Najbardziej podobały się misję w stylu RPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie kampanii... w obu grach kampania UD jest niemiłosiernie nudna... ;/ Szczególnie w RoC, gdy walczymy z wysokimi elfami... ;] Reszta kampani nawet najs, no może jeszcze trochę krwawe elfy qleją... ;]

Hmm ... powiem tak : kazdy ma inny gust . Pieknie sie zlozylo , ze gram teraz kampanie Warcrafta Reign Of Chaos ( 2 raz ) , zeby bylo zabawinie koncze misjie ud i bardzo mi sie podoba !!! Taaa , bardzo klimatyczna no i Arthas ,,, na swym rumaku , z genialnymi tekstami ( ZA KROLA LISZA!) :lol: Teraz mam maly problem , musze bronic ziomsona przez 30 minut , ktory przywoluje pana ciemnosci - ciezko troche :P (szczegolnie pod koniec) Nigdy w zyciu nie powiedzialbym , ze kampania UD jest nudna ! Tak jak wspomnialem wyzej , kwestia gustu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... powiem tak : kazdy ma inny gust . Pieknie sie zlozylo ' date=' ze gram teraz kampanie Warcrafta Reign Of Chaos ( 2 raz ) , zeby bylo zabawinie koncze misjie ud i bardzo mi sie podoba !!! Taaa , bardzo klimatyczna no i Arthas ,,, na swym rumaku , z genialnymi tekstami ( ZA KROLA LISZA!) :lol: [/quote']

Spróbuj kilkać jak będziesz miał czas kilka razy na jedną jednostkę. CZasmai fajne teksty po jakić 10 kilknieciach puszczają. Czaasami ze Starcrafta :)

Teraz mam maly problem , musze bronic ziomsona przez 30 minut , ktory przywoluje pana ciemnosci - ciezko troche :P (szczegolnie pod koniec) Nigdy w zyciu nie powiedzialbym , ze kampania UD jest nudna ! Tak jak wspomnialem wyzej , kwestia gustu :wink:

Zeby przejśc trzeba budować same wierzyczki i nieliczne jednostki bo inaczej nie da się raczej przejść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby przejśc trzeba budować same wierzyczki i nieliczne jednostki bo inaczej nie da się raczej przejść...

No widzisz , a ja szedlem glownie w jednoski ... Gorzej bedzie jak mi czolgami przyjada... Nie wiem czy to dobra taktyka , ale sprobuje , bo nic innego do glowy mi nie przychodzi ... :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gierka bardzo fajna - zwłaszcza w dodatku ta misja z Ilidanem uwięzionym w wozie(?) , no w każdmąć razie to przeciąganie go do bazy - jest super . a co do patcha 1.15 - za dużo nie grałem ale ten goblin stinker sie doczegoś nadaje? z pozoru "świetny" na budynki ale tak w praktyce to raczej cieniutki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cogoocik
ale ten goblin stinker sie doczegoś nadaje? z pozoru "świetny" na budynki ale tak w praktyce to raczej cieniutki...

w przypadq teamplay na rusha się przydaje, stawiasz pare fabryk goblinów :D

imo jego główną wadą jest to, że podstawowy współczynnik to inteligencja... przez co jest słaby w bezpośrednim starciu, a tak niestety walczy... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja budowałem po 30 wiezyczek z każdej strony (nie grałem na kodach) i po kilka jednostek na czołgi i wystarczyło za drugim podejściem.

Raz mnie zabiło jak miałem 30 sekund do końca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cogoocik
Ja budowałem po 30 wiezyczek z każdej strony (nie grałem na kodach) i po kilka jednostek na czołgi i wystarczyło za drugim podejściem.

Raz mnie zabiło jak miałem 30 sekund do końca :)

Na easy/normal to możliwe... :wink: Tą gre powinno się przechodzić tylko na hardzie, wtedy trzeba się wykazać zmysłem strategicznym 8)

MOzna jeszcze zająć drugą kopalnie (co imo jest wręcz obowiązkowe :wink:)i tam ją zabudowywać zigguratami, a potem upgreadować... Nie wiem czemu, ale komputer woli atakować drugą baze niż KelThuzada :roll: 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja budowałem po 30 wiezyczek z każdej strony (nie grałem na kodach) i po kilka jednostek na czołgi i wystarczyło za drugim podejściem.

Raz mnie zabiło jak miałem 30 sekund do końca :)

Na easy/normal to możliwe... :wink: Tą gre powinno się przechodzić tylko na hardzie, wtedy trzeba się wykazać zmysłem strategicznym 8)

MOzna jeszcze zająć drugą kopalnie (co imo jest wręcz obowiązkowe :wink:)i tam ją zabudowywać zigguratami, a potem upgreadować... Nie wiem czemu, ale komputer woli atakować drugą baze niż KelThuzada :roll: 8)

To chyba tylko na Twojej wersji Wara :) U mnie wszyscy do niego biegna jak misie do miodu :) Szczegolnie pod koniec ... Raz mialem przypał , ze czołgi odwrocily moja uwage ... poszedłem je zabic cała armia 30 sec do konca ... wychodza mi jednostki , wracam sie ... 24 sec do konca ... zabijaja KelThuzada :( Myslałem , ze mnie szlag trafi ... Ogolnie buduje z kazdej strony po 3 wierzyczki ... Nie wiem moze powinienem robic wiecej ??? Ale zeby 30 lol :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak budowałem 30 to tylko czołgi mogły mi je rozwalić, rozwaliły mi 5 a ja przysyłam żołnierzy na czołgi, wycofuje się a wieżyczki rozwalają inne jednostki, po atakuje odbudowuje te 5-7 wieżyczek i czekam na następny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...