Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Niekoniecznie :D Pro właśnie specjalnie czekają, aż coil poleci i dają tp, aby dk stracił manę i właśnie czasem przez lagga się nie udaję :D

nie to miałem na myśli...ideą harassa jest to żeby wpie..denerwowac :) przeciwnika, ale bez ryzyka. Więc z założenia do starcia nie powinno dojśc, i nie ma mowy o żadnym coilu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej rozłące pogodziłem się z ta grą :) Wcześniej zraziłem sie do "uprzejmości" graczy, tych co to tytułują się pr0... Jednak ostatnio po przypadkowym odnalezieniu płytki postanowiłem zagrać - opłaciło sie - zabawa przy Warcrafcie jest doprawdy przednia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje główne konto mam w jakimś rumuńskim klanie, ale bardzo mi się w nim podoba...ale że jakiś czas na głównym koncie nie grałem, to mnie dorwał decay i sobie musiałem nowe, bezklanowe, założyc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam polskiego klanu, bo albo są bardzo dobra, albo sucks. Jestem więc w International Gosus [ings]. Jest fajnie, klan ten miał dawno temu jakieś sukcesy, ale teraz brakuje już czołowych graczy, ale trzymamy się :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno: Jak wygląda gra w klanie w Warcrafta?? BO zawsze sądziłem, ze Warcraft to gra dla samotników a gra zespołowa się trochę wyklucza... bo jakoś tak mi sięnie widzi mówienie do słuchawki "ooo... zbudowałem 3 abomination, muszę się zająć drewnem więc, nie mogę zbudować jednostek latających ty to zrób a potem zaatakujemy go od południa i zachodu..." Może któryś z was mnie oświeci...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w klanie i juz sam nie wiem czy mam takiego pecha by spotykać tych graczy. Bardzo rzadko zdaza sie by w Warcrafcie spotkać (przynajmniej w moim przypadku) kogoś nie zadufanego. A tytułują w sensie: "ja tu jestem pr0 wiec słuchajcie sie mnie!" :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno: Jak wygląda gra w klanie w Warcrafta?? BO zawsze sądziłem, ze Warcraft to gra dla samotników a gra zespołowa się trochę wyklucza... bo jakoś tak mi sięnie widzi mówienie do słuchawki "ooo... zbudowałem 3 abomination, muszę się zająć drewnem więc, nie mogę zbudować jednostek latających ty to zrób a potem zaatakujemy go od południa i zachodu..." Może któryś z was mnie oświeci...

A co w tym dziwnego? Pierwszy raz słyszysz o klanach w RTSach? Zajrzyj

do OffTopica - "dla fanów RTS", tam wymieniają ludzie swoje

doświadczenia równiez gier zespołowych. Ja sam kiedyś należałem do

zrzeszonej grupy osób w StarCraft'cie jednak na to potrzeba dużo czasu -

codziennie 2 godziny trening, a jak ma być mecz z innym klanem to

nawet 5h. Makabra, no chyba że ktoś ma na prawdę wiele wolnego czasu.

W samej grze natomiast gra się razem przeciw wolnym strzelcom, ustala

się różne tatyki, ogląda się mecze innych klanów itd. itp. Jakbyś chciał

znaleźć internetowych kumpli to masz jak znalazł tyle że to wciąż są

INTERNETOWI kumple... i to jest ten haczyk, bo z kim pójdziesz na

browara? z kim obgadasz dziewczyny? kogo zaprosisz na imprezę?

Lepiej grać dla przyjemności aniżeli z przymusu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że to jest właśnie mocna strona RTS jak i FPS - Clany a wracając do tematu to jak mnie zmuszali do gry w CS jakoś słabo mi szło a jak sam se grałem bez ich łaski to jechałem wszytskich... przyjemnośc zmienia gre:):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w klanie zwanym PCG("Pro custome gamers"... trochę głupia nazwa przyznam się), i w sumie nie grałem "normalnie" jakieś 3 lata... Same mapy zrobione przez innych graczy. Ostatnio stwierdzam że Sacred Wars jest niezłe... ale mangowe, a to nie każdemu się spodoba.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem kampanię w Warcraft III: Regin of Chaos, i muszę przyznać, że jest poprostu świetna. Najbardziej rozwalił mnie jeden motyw - że nieumarli chcieli zdobyć świat przez zboże xD Ale ogólnie to fabuła jest genialna. Świetnie ułożony epizod z Arthasem jako człowiekiem, genialne wstawki filmowe. Tak się napaliłem, że za dodatek wezmę się na bank, a po wakacjach biorę się za książki z serii Warcraft :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem kampanię w Warcraft III: Regin of Chaos, i muszę przyznać, że jest poprostu świetna. Najbardziej rozwalił mnie jeden motyw - że nieumarli chcieli zdobyć świat przez zboże xD Ale ogólnie to fabuła jest genialna. Świetnie ułożony epizod z Arthasem jako człowiekiem, genialne wstawki filmowe. Tak się napaliłem, że za dodatek wezmę się na bank, a po wakacjach biorę się za książki z serii Warcraft :)

No Patrol nie pozostaje powiedzieć nic innego jak nareszcie :). Ja swego czasu w Warcrafta 3 grałem zawzięcie i ciągle miło mi się go wspomina. Jakiś czas już nie grałem, ale to jest bardziej niż pewne, że do tego wrócę :). A to, że nieumarli chcieli podbić świat przez zboże? Jest to logiczne. Przecież odbierając jedzenie znacznie osłabia się przeciwnika i to dobra acz okrutna taktyka. No, ale czego się spodziewać po nieumarlakach (bez urazy Mavercik :D ). A w TFT zagraj, bo dla mnie jest równie dobre co W3. No i przemienionym Arthasem gra się bardzo dobrze. Zresztą sam się przekonasz pewnie niedługo :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem kampanię w Warcraft III: Regin of Chaos, i muszę przyznać, że jest poprostu świetna.

Hehe, ja w tej samej sprawie zaglądam tutaj do topicu - kampania ukończona jednak tylko z podstawki, póki co jeszcze pozostaje mi dodatek więc nie narzekam na nudy. :P Miałbym jeszcze pytanie za nim przejde do rozszerzenia - co jeszcze można zrobić na podstawce?

- fanowskie kampanie

- bonusowe mapy

- przejście na trudnym poziomie

Co do tego ostatniego mam pytanie - jakie korzyści będziemy mieć z przejścia na poziomie trudnym? (bo w ostatnim filmiku było zaproszenie do zmierzenia się z tym najwyższym poziomem trudności). Bardzo bym prosił o jakiekolwiek linki i wskazówki dotyczące map czy innych rzeczy związanych z WC ]I[: RoC. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, co napisał IvoSzafarczyk to po ukończeniu gry (a właściwie tylko ostatniej misji NE) po wybraniu w menu opcji bodajże "autorzy" pojawia się tekst w stylu "Ten gracz ukończył grę na poziomie trudnym" oraz animacja jest "nieco" zmieniona (jest więcej akcji ;), jak przejdziesz tę misję na poziomie trudnym i będziesz miał dość cierpliwości, by obejrzeć tę animację do końca, to zrozumiesz, o co mi chodzi :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...