Skocz do zawartości
RoZy

S.T.A.L.K.E.R. (seria)

Polecane posty

:faja: :

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku udanych negocjacji z THQ, udało nam się ustalić sugerowaną cenę detaliczną gry S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla na poziomie 99,90 PLN. Oczekiwany FPS ukraińskiego studia GSC Game World ukaże się w Polsce w przyszłym miesiącu.

W związku ze zmianą sugerowanej ceny detalicznej gry informujemy również, że wszystkim, którzy złożyli już zamówienia przedpremierowe, kwota do zapłacenia zostanie odpowiednio skorygowana. Nowa cena w sklepie gram.pl to 99,90 PLN z możliwością zakupu już od 79,90 PLN dzięki Wirtualnym Pieniądzom.

Gram.pl

Mniam. Hmmm ciekawe, czy będzie EK?

I teraz mam problem :twisted: , nie wiem czy zamawiać teraz, czy poczekać i zobaczyć czy będzie edycja kolekcjonerska :shock: :roll: . Jak zamówię teraz to czy będzie możliwość (jeśli wyjdzie) zamienić (z dopłatą) na ek :?: . Opłaca się zamawiać czy lepiej poczekać....... :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził poczekać. Śpieszą się z premierą(w końcu kierownik projektu obiecał, że jak gra nie wyjdzie w terminie odda fanom własny samochód :D), więc jest bardzo prawdopodobne, że nie zdążą naprawić niektórych bugów. Ja poczekam do Polskiego wydania(o ile będzie kinowe i postacie będą mówić po rusku :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak wymagania z CDA nie były prawdziwe ?

Szkoda... już zacząłem zbierać kase na niego :cry:

Myślę, że tak.

Btw. jeżeli ktoś nie ma klucza do bety S.T.A.L.K.E.R.a

UZ8F-E53H-J5N9-NVRR

3HWJ-5F9P-L39J-RUK5

Proszę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby poprawiono wytrzymałość wrogów?? Na filmiku widać jak gość strzela serią w flakach innym stalkerom a oni padają.. Miejmy nadzieje. Bo nie bardzo mi sie uśmiechało pruć do jakiegoś gościa pół magazynka żeby zdechł.. Tylko czekać do premiery w Polsce.. Bo nawet jak zamówić w USA czy gdzieś indziej(inny kraj) to nim to dojdzie to już będzie zlokalizowany..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętnastego marca pojawi się w księgarniach powieść braci Strugackich, która powinna zainteresować nie tylko miłośników literatury SF, ale także graczy. Właśnie na jej podstawie powstała słynna gra S.TA.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. Miło nam poinformować, że gram.pl objęło patronat medialny nad tą książką.

Wstęp na teren Strefy Lądowania statku obcej cywilizacji jest zabroniony i bardzo niebezpieczny. Są jednak śmiałkowie, którzy na zlecenie, lub dla własnych korzyści próbują się do niej wedrzeć. Red Shoehart jest najbardziej zdeterminowany. Wkracza na groźny teren i przeżywa przemianę...

Książka nosi tytuł Piknik na skraju drogi S.T.A.L.K.E.R. i kosztuje 19,90 PLN. Polską wersję ujrzymy dzięki wydawnictwu Prószyński i S-ka. Gram.pl obejmuje nad nią patronat medialny.

Bracia Arkadij i Borys Strugaccy już od pół wieku cieszą się zasłużoną sławą znakomitych pisarzy SF. Tworzą zwykle wspólnie, a ich opowiadania, powieści i scenariusze filmowe na podstawie własnych utworów otacza nimb niesłabnącej popularności. Powieść z 1971 roku Piknik na skraju drogi to jedna z najsłynniejszych i najważniejszych książek gatunku science fiction.

W 1979 roku na podstawie Pikniku... Andriej Tarkowski nakręcił film STALKER. Powieść była też inspiracją dla powstania gier: w Polsce w latach 90. pojawiła się gra fabularna, będąca systemem autorskim pod nazwą Stalker, a wiosną tego roku pojawi się na rynku gra komputerowa S.TA.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. Warto wiedzieć, że pojęciem "stalker" określano szabrowników grasujących w skażonych okolicach czarnobylskiej elektrowni.

To w ramach informacji związanych ze Stalker. Książka, na podstawie, której powstała gra :wink:info pochodzi stąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka nosi tytuł Piknik na skraju drogi S.T.A.L.K.E.R.

Heh, "Piknik na skraju drogi"należy do kanonu fantastyki rosyjskojęzycznej, sam mam jej stare wydanie. Nie wiem dlaczego mówi się teraz o niej jako o jakimś nowym odkryciu, książka jest znana i mocna. Polecam.

Irytuje mnie natomiast jedna rzecz. Podpinanie do tytułu skrótu S.T.A.L.K.E.R..

Owszem, stalkerzy w książce występują, ale takie wykorzystywanie książki do promocji gry... :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj została ujawniona zawartość polskiego wydania gry S.T.A.L.K.E.R, oto ona:

-Płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla w polskiej, kinowej wersji językowej,

-instrukcja do gry w kolorach sepii, wydrukowana na papierze kredowym,

-naklejka fluorescencyjna,

-całość zapakowana w efektowne pudełko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj została ujawniona zawartość polskiego wydania gry S.T.A.L.K.E.R, oto ona:

-Płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla w polskiej, kinowej wersji językowej,

-instrukcja do gry w kolorach sepii, wydrukowana na papierze kredowym,

-naklejka fluorescencyjna,

-całość zapakowana w efektowne pudełko.

Ehhhh nawet jak na CDP bardzo bardzo słabo... wydanie zbytnio nie odbiega od tych sprzed kilku(nastu?) lat, czyli pudełko z płytką z grą + instrukcja... Nie ma ani książki, która zresztą bardzo by pasowała, mapy zony, albumu ze artami/zdjęciami z zony, poradnika ( xD ). Wygląda to tak jakby CDP szykowało EK....

Bo ostatnio ktoś z CDP zapowiadał, że niedługo zniknie tendencja to robienia EK tylko dla erpegów i strategi, więc.... :wink:

EDIT(dwie minuty później)

Czekasz na S.T.A.L.K.E.R.-a, jadnego z najciekawiej zapowiadających się shooterów ostatnich lat? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dwie świetne wiadomości - tylko w sklepie gram.pl, składając zamówienie przepremierowe, zapłacisz za grę jedyne 79,90 PLN! Co więcej, zupełnie za darmo otrzymasz egzemplarz książki, na bazie której powstał ten potencjalny przebój.

Z przyjemnością informujemy, że do każdej zamówionej gry dodany zostanie gratis egzemplarz powieści braci Strugackich o wartości 20 PLN, na podstawie której powstała gra S.T.A.L.K.E.R.. Przeżyj podwójne emocje czytając o Strefie, która zmienia każdego kto do niej wkroczy, a potem rozegraj swoją przygodę w okolicach czarnobylskiej elektrowni, doprowadzając do jednego z siedmiu możliwych zakończeń!

W związku ze zmianą sugerowanej ceny detalicznej gry informujemy również, że wszystkim, którzy złożyli już zamówienia przedpremierowe, kwota do zapłacenia zostanie odpowiednio skorygowana. Nowa cena w sklepie gram.pl to 99,90 PLN z możliwością zakupu już od 79,90 PLN dzięki Wirtualnym Pieniądzom. Pamiętaj, że wPLN-ami możesz zapłacić również za dostawę!

gram.pl

No to teraz się chyba jednak skusze na pre-ordera ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem, że zawartość wydania PL Stalkera nie jest tym, do czego przyzwyczaił nas CDP, lecz w porównaniu z Cenegą, czy EA nie jest źle :wink: dziwi tylko, brak poradnika, który stał się ostatnio charakterystycznym elementem gier od CDP. Sam zaczynam poważnie rozważać perorder. W końcu 80 dych za taką grę + książka, to nie jest IMO wygórowana cena. Z tym, że trzeba szykować kasę na Infernala, którego kupię prawie na pewno. No cóż pożyjemy, zobaczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji podawanych od wczoraj przez zachodnie źródła, THQ potwierdziło, że nie planuje wydania wersji demonstracyjnej swej sztandarowej strzelanki, stworzonego przez ekipę GSC Game World S.T.A.L.K.E.R.-a. Jak się jednak okazuje, jest to jedynie połowa prawdy.

Przedstawiciele wydawcy gry mają bowiem na myśli multiplayerowe demo FPS-a, którego udostępnienie ich zdaniem nie ma sensu z prostego powodu – niedawno potencjalni odbiorcy mogli przetestować Cień Czarnobyla w trybie sieciowym dzięki becie tytułu. Nierozstrzygnięta pozostaje natomiast kwestia próbnej edycji opcji singleplayer. Ukraińscy programiści nie wspominali o tym, że takowe demo w ogóle się nie ukaże, a samo THQ również nigdy nie wydało na ten temat stosownego oświadczenia. Istnieje więc cień szansy na to, że osoby rozważające zakup shootera będą mogły sprawdzić go jeszcze przed udaniem się do sklepów.

Przypomnijmy, że S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla trafi do Polski w przyszłym miesiącu. Rodzimy dystrybutor tytułu CD Projekt wyda go w wersji zlokalizowanej kinowo, wyłącznie na DVD, w cenie 99,90 zł.

Demo, demo... przydałoby się, nie powiem. Ale zagorzali fani pewnie kupią go i bez niego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został ujawniony zestaw edycji kolekcjonerskiej gry S.T.A.L.K.E.R.!

Oto co wejdzie w jego skład:

-Puszka metalowa stylizowana na pojemnik do przenoszenia materiałów radioaktywnych

-Dwie naklejki fluorescencyjne 12x12x12cm z symbolem radioaktywności

-Koszulka - z artem S.T.A.L.K.E.R.

-Pigułki imitujące leki przeciwpromienne

-Ekskluzywny, kolorowy album - Survival Guide Stalkera

-Mapa Zony

-Płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R. w polskiej, kinowej wersji językowej.

Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna w sugerowanej cenie 179,90 PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został ujawniony zestaw edycji kolekcjonerskiej gry S.T.A.L.K.E.R.!

Oto co wejdzie w jego skład:

-Puszka metalowa stylizowana na pojemnik do przenoszenia materiałów radioaktywnych

-Dwie naklejki fluorescencyjne 12x12x12cm z symbolem radioaktywności

-Koszulka - z artem S.T.A.L.K.E.R.

-Pigułki imitujące leki przeciwpromienne

-Ekskluzywny, kolorowy album - Survival Guide Stalkera

-Mapa Zony

-Płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R. w polskiej, kinowej wersji językowej.

Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna w sugerowanej cenie 179,90 PLN.

No całkiem przyjemny zestawik. Na szczególną uwagę zasługuje ta puszka. Album, pigułki, mapa.... nieźle, nieźle. Ale ja mimo wszystko nie kupię :) Ciekawe, jak będzie z jakością tego zestawu. Pamiętam ten ekskluzywny medalion z NWN 2 i martwię się troszkę jak to będzie ze Stalkerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo, demo... przydałoby się, nie powiem.

Wujek Arthizo zarzuca demem ;D

http://inko.emserv.ru/mp-demo_rus.rar

[wersja jezykowa bodajze rosyjska, ale to nie powinno az tak przeszkadzac ;) ]

ftp://files.gsc-game.com/mp-demo/

Co do EK - bardzo fajna i bardzo droga; chociaz pewnie bedzie mozna nieco zaoszczedzic za pomoca wPLN

Wersja pre-order - super! Dzieki wPLN mozna ja miec za 79,90 PLN + wPLN moga pokryc koszty wysylki (!) + swietna ksiazka o wartosci 20PLN - cos mnie kusi i kusi na to, ech... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo naplyna do nas pierwsze wrazenia z gameplay'a od najlepszych recenzentow czyli przecietnych graczy^^ Oby bylo dobrze:D:D

Zassałem, pograłem, skasowałem. jestem bardzo wymagający jeśli chodzi o gry i jak w pierwszych pięciu minutach nie zrobię :shock: takich oczu to gra trafia do kosza. Może jest to też spowodowane tym, że wolę ambitniejsze konsolowe gry i za byle co się nie złapię, ale ale Stalkerowi poświęciłem aż 3 godziny mojego cennego czasu zanim się go pozbyłem. Dla mnie 710 za klimat, reszta to nic nowego. Można powiedzieć, że to kolejny nic nie wnoszący do gatunku FPS.

Skoro nic nie wnosi to szkoda na to czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, pograłem, skasowałem. jestem bardzo wymagający jeśli chodzi o gry i jak w pierwszych pięciu minutach nie zrobię :shock: takich oczu to gra trafia do kosza. Może jest to też spowodowane tym, że wolę ambitniejsze konsolowe gry i za byle co się nie złapię, ale ale Stalkerowi poświęciłem aż 3 godziny mojego cennego czasu zanim się go pozbyłem. Dla mnie 710 za klimat, reszta to nic nowego. Można powiedzieć, że to kolejny nic nie wnoszący do gatunku FPS.

Skoro nic nie wnosi to szkoda na to czasu.

Co masz na myśli pisząc zassałem? Bo z tego co wiem legalnie można tylko pozyskać demo trybu multiplayer. Jeżeli oceniasz ten tytuł tylko i wyłącznie na podstawie tego dema to niestety twoja ocena nie jest zbyt przekonywująca. Wydaje mi się, że gra jednak wniesie trochę do gatunku, choćby wspomniany klimat, czy też elementy RPG (rzadkość w FPS-ach). Wydaje mi się też, że mało było gier (i na PC i na konsolach) tak ambitnych jak Stalker (w końcu podobno ambicja ta przerosła możliwości twórców).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciaganie gier chyba za legalne nie jest... ;)

Mysle ze bedzie fajna gierka czekam az pojawi sie w sklepie znaczy sie jutro :) Mam 100 plnów powinno starczyc...a jak bedzie dostepna edycja kolekcionerska to skoluje jeszcze 80 zł by ja miec ten baniak na radioaktywne cos :) jest bardzo kuszacy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...