Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mogrin

Rozwiązany: Saints Row the Third (brak dzwieku)

Polecane posty

Witam.

Problemem jest dzwiek, ktory zanika zaraz po uruchomieniu sie rozgrywki.

Postaram sie strescic cala sytuacje. Otoz podczas uruchamiania sie gry i wyswietlania producentow i ich marek itp. dzwiek jest i to w calej okazalosci, zanika juz w menu (o ile wogole tam wystepuje). Rozgrywajac 1-sza misje pojawia sie cut-scene, ktory owy dzwiek odtwarza, ale zaraz kiedy "laduje za sterami gangstera" dzwiek po prostu zanika. Sluchajac porad (jedynych swoja droga) jakie byly w miare wiarygodne na forach graczy bylo "zmniejszenie przyspieszenia dzwiekowego". Poslusznie to zrobilem, ale problem nadal wystepuje. Nie mam punktu zaczepienia, ani zadnego konkretnego pomyslu co jest nie tak.

Jesli ktos sie spotkal z taka sytuacja i wie, co nalezaloby zrobic lub po prostu wie czym to zalatuje to prosze o odpowiedz.

Dzieki z gory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest legalna jak najbardziej. Szczerze mowiac nie mam w swoim "arsenale" piratow ;)

I jeszcze jedno.

Wrocilem wlasnie z wesela przez co nie moglem odpisac wczesniej. Bardzo przepraszam.

A takze za klopot. Dzieki (dzisiejszej) interwencji mojego specjalisty (rodzinny biznes pc-etowy z mazur) od blaszakow, problem zostal rozwiazany. Co prawda trwalo to dobre 4 h i wymagalo nieco magicznych ustawien w BIOS-ie, ale badz co badz problem (na szczescie) wyparowal.

Dziekuje za chec pomocy!

P.S. Jesli ktos rezyduje w Łodzi zapraszam po "weselna" bo mam jej lekki nadmiar.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...